Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

mirka8429
10. máj 2008

ninka no raz som bola na dvore s nim...ale mi prislo zle..mam malo zeleza asi...ale chcem s nim ist tak ked bude pekne...no a po krste uz aj normalne von..xixi niesi sama..aj ja som tak stuchala xixixi 😀 😀

sammy19
10. máj 2008

Ahojte.
Tak sa hlasim ako dvojnasobna mamina 🙂 Nasej malickej sa zachcelo prist na svet o tyzden skor, takze od 5.5.2008 od 11,45 sme uz styria. Natalka sa narodila s mierami 3450g a 51cm. Dnes sme prisli domov z porodnice 🙂

K porodu: Porod bol pre mna viac nez v pohode, bolesti sa dali predychat (ale pre istotu som mala aj EPI 😉 ) a na tri zatlacenia bola vonku. Bez nastrihu, len dve male trhlinky, teda mam dva stehy, ktore ani necitim a v pohode sa mi da sediet, chodit aj vsetko. Vsetkym vam prajem taky porod a zdrave spokojne babatka!!!

Necitala som dozadu, takze neviem, kto uz porodil a koho to este len caka, takze cakatelkam drzim palce a vsetkym maminkam dobrucke babatka a vela mliecka!!!

ninka123
10. máj 2008

Sammy blahozelam ku malej princeznej, drzte sa 🙂 🙂 🙂

sammy19
10. máj 2008

Dakujem ninka 🙂 Uz som pridala aj fotecku malej. Drzte sa vsetky!

misanik
10. máj 2008

sammy gratulujem k dcerke, vela zdravia. Ked ches vedeit kto porodil kuk do tabulky, aj teba tam dnes pridam 🙂 Ja som sa pustila do pratania kuchyne, uz druhy krat som ju glancovala akoze posledny krat kym sa maly narodi ... som zvedava, ci to nebudem robit este raz 🙂 Nas tatko je strasne sikovny a umyva okna 😵

misanik
10. máj 2008

Inak aj man maly priserne kopka, ale mna to neboli tam dole, aon asi este vobec netlaci an krcok, mna to boli pod rebrami a tade sa aj drobec snazi dostat von. Uz som aj manzelovi hovorila ze asi nebudeme rodit normalne ale mi spravia cisarsky a to pod rebrami. A ked ma kope tak to boli a ked chvilku nekope robim paniku a natriasam bruskom tiez 🙂

misanik
10. máj 2008

sammy Natalka je nadherna. 🙂

mirka8429
10. máj 2008

samy blahozelaam k malinkej 🙂 🙂

misi aj ja som ho citila hore hihi

misanik
10. máj 2008

Vidis mirka a bodaj by potom tie nase chlapciska isli na svet ked maju pomylene strany. 😀 My budeme na maleho cakat urcite tak dlho aku ty. 😉

mirka8429
10. máj 2008

misi 😀 😀 ty si podarena...aj ja som mu vravela ze tadial cesta nevedie...hihi

misanik
10. máj 2008

😀 ja mu to tiez hovorim, aj mu predvadzam co ho doma caka, postielku som mu nainstlaovala, kolotoc mu pustam kazdy vecer, predvadzam mu co mu obleciem ked vylezie, ale nic... 😀

verulka
10. máj 2008

sammy gratulujem 😉
miri, ty este nechodis von? no ja som dnes sama- muz je s krpcom vonku a nosi mi ho len kazde 2h na kojenie...ale uz mi strasne chybaju..no letim vyuzivat cas, ktory mam na ucenie.pa

janca704
10. máj 2008

Sammy, gratulujem, Natalka je nadherna 😵 😵 😵 😵 A ten porod... 😉 😉

Vidim, ze prezivame tieto posledne tt to iste. Tiez sa niekedy neviem pohnut, pocas chodze musim zastavit, lebo ma straaaaaaaasne picha tam dolu, akoby este pod mechurom, neivem presne 😅 😅 Brusko mi tvrdne, niekedy bolestivo, tak rychlo mobil a sledujem, kolko to trva a ako casto sa to opakuje. A veru mi vo stvrtok nebolo vsetko jedno, ked som mala asi 4 krat po sebe minutove kontrakcie po 7 minutach 😕 No potom hodinu nic 😀
Dost na nervy 😠

Misanik, dost si ma potesila, ked si napisala, ze drobci uz teraz tak velmi nerastu, lebo mam tiez strach z toho, ze ked mal maly pred 10dnami 3430,-, kolko bude mat teraz alebo buduci tt. Tiez som ratala s tym, ze porodim minimalne 4kg dieta, ale snad uz to naozaj tak rychlo nepojde 😉

helena
10. máj 2008

DASENKA ahojky no tak som aspon neni sama ktora je nedockava 😀

helena
10. máj 2008

babulky vy pisete ze mate falosne kontrakcie 😕

ja este stale nic take nemam 😅 .............a ako sa to vlastne prejavuje????? ako to citite???? mna len niekedy cez den posledne dni pobolieva podbrusko ako pri slabuckych kramoch 😕 ale inak nic.....brusko mi netvrdne----aspon necitim ze by tvrdlo....... 😉

helena
10. máj 2008

a kde je LOSS ked sa este neozvala????? nerodi este? 😕

livka299
10. máj 2008

Helenka tak ked takto boli brusko tak to su take slabucke kontrakcie 😉 😉

helena
10. máj 2008

LIVKA ahooooj hej kontrakcie????? no teda 😵
joj tak rada by som si vyvolala nejako porod......ved kazdy den makam ako vcielka aj v zahrade okopavam,zeleninku aj kvetinky......umyvam podlahu v dome,sprchujem brusinko s teplou vodickou----ani sexik 😵 nepomohol 😠 ----------------tak co este????

mirka8429
10. máj 2008

verulka no chodim sem tam na dvor..ale som si este netrufla lebo sa mi strasne tocila hlava a bolo mi zle..ale aj dnes ideme teraz...

heli ahooj 🙂

lucka0122
10. máj 2008

samy natalka je krasna....gratulujem....

lucka0122
10. máj 2008

mirka preco az po krste pojdes snim von?

sammy19
10. máj 2008

ahojte, som tu na skok. Muz zobral maleho von a malicka spinka, tak mam chvilku 🙂

Ja mam vlastne termin az zajtra na den matiek a vobec som neratala s tym, ze to pride tak rychlo... Doktor hovoril, ze to skor ako na termin nebude, a vidite 😉 Ja sa teda priznam, ze aj ja som bola netrpezliva a chcela som to mat za sebou. A aj ked som na rozne "vyvolavacie" metody, ale u mna teda kontrakcie prisli kratko po sexiku 😉 No a na druhy den o 11,45 bola malicka na svete... tak u mna to zafungovalo takto 🙂

sammy19
10. máj 2008

chcela som napisat, ze aj ked som na rozne vyvolavacie mtedy neverila... som akasi roztrzita este 🙂

helena
10. máj 2008

SAMMY ja som myslela ze aj mne po sexiku pridu kontrakcie-no a nic ☹ uz dnes som mohla rodit keby...... 😢

helena
10. máj 2008

SAMMY ale zavidim ti ze si nemusela cakat do terminu-ja mam sice termin v utorok ale moj gynekolog mi v stredu povedal ze do pondelka to nevydrzim a porodim-no asi sa mylil 😠

misanik
10. máj 2008

sammy, nam ani sexik nepomaha, maly sa asi nalaka jednookeho hada a vybehne este vyzsie 😀

sammy19
10. máj 2008

helena, neboj, ono to pride 🙂 Ved raz to babatko aj tak musi von a uz to mas kazdopadne za par 😉

sammy19
10. máj 2008

misanik 😀 si ma rozosmiala 😀

mirka8429
10. máj 2008

luci uz chodime vonku aj teraz ale na take dlhsie prechadzky az potom ..

mirka8429
10. máj 2008

misi u nas sex mal opacne ucinky xixi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre