Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

miriamka
12. máj 2008

Inac baby,vela majoviek-tehuliek nas uz nezostalo,vsak?

anjelok
12. máj 2008

tu horucu vanu skusim dnes aj ja..aj tak mam krce v lytkach, tak mozno aspon na to to pomoze

fabiana
12. máj 2008

Ja by som na sex svojho muža nenahovorila... musím pohľadať iného dobrovoľníka. 😀

miriamka
12. máj 2008

Ja vanu tiez dnes vyskusam,to by mohlo pomoct.Cele tehu som sa len sprchovala,takze vana by mohlo byt to co pomoze k porodu 😉

anjelok
12. máj 2008

kats, som videla v telke, ze od dnes je zas akcia v lidli na jahody, tak zajtra z antolskej sa zastavim a kupim si ak budu mat..tiez este kym mozem, dnes na ranajky som si kvoli tomu dala jahodovy dzem 😀

kats
12. máj 2008

fakt je nas tu uz len zopar 🙂 vy styridsiatnicky to tu drzite 😀

miriamka
12. máj 2008

Fabi...ja som tiez musela mojeho presvedcit ze to malemu nic nerobi 😀

anjelok
12. máj 2008

idem si uvarit malinikovy caj, vcera som zabudla 😠 ..tak dnes si dam asi 2 😀

fabiana
12. máj 2008

Ja sa rozlúčim, nejaká som vyšťavená, idem sa natiahnuť... a potom klasika - žehlenie (žiaľ len so žehličkou 😀 ) atď. Pa zatiaľ.

anjelok
12. máj 2008

fab oddychni si 😉

miriamka
12. máj 2008

Anjelok...mam pocit,ze TO dnes pride

fabiana
12. máj 2008

Miri, ako vieš?

anjelok
12. máj 2008

miri faakt? preco, deje sa nieco?

enajka
12. máj 2008

miriamka a ako sa prejavuje ten pocit nech aj my vieme 😀

miriamka
12. máj 2008

Ja Ti Fabi neviem...len mam od rana stale pocit ze mi treba na velku potrebu,ale nic.A teraz uz asi 2 hodinky ma aj slabucko krize zacinaju pobolievat a tie pocity na velku mam stale.Takze neviem...

mirka8429
12. máj 2008

mimi no a citis aj stahy bruska??ja som citila...take akoby sa velmi nafuklo ale velmi...drzim ti palceky moja

anjelok
12. máj 2008

chi, miriamka, tak drzim palce, nech ti to dnes vyjde..ja mam take vselijake priznaky stale a nic..

fabiana
12. máj 2008

Hm, ja som pri prvom nemala žiadne príznaky... normálne som si išla ľahnúť a v noci to prepuklo... Ale mala som pár dní pocit, keď som si sadla, že sedím na malej lopte. 😀 Ale inak nič.

miriamka
12. máj 2008

No a aj brusko mi zacina tvrdnut...prave si meram ze po akej dobe....

mirka8429
12. máj 2008

mimi aj ja som merala ale ja som nemala pravidelne...som mala v takych intervaloch 10-5-6-5-7minut...tak som si lahla ze to su tie falosne...a potom mi odtiekla plodova voda...hehe

fabiana
12. máj 2008

Aj mne tvrdne bruško, keby ma dali na monitor, určite by ukázalo kontrakcie. Včera som aj mala, našťastie len jednu, ale jedno mi to určite nebolo... Miri, to ťa bude bolieť ako keby si mala silné krámy. Meraj čas.

mirka8429
12. máj 2008

fabi to moze zacat aj slabsie...ako u mna...mne zacali tie silne az po odteceni vody...

anjelok
12. máj 2008

mirka, tak by som to aj ja chcela..aby mi odtiekla voda a hotovo, nemusim nic riesit a viem, ze idem do nemocky

hodmon
12. máj 2008

caute kocky,
prave citam o tych drepoch...dneska zrejme pocvicim aj ja 🙂

miriamka
12. máj 2008

No meriam a uvidime...mne je jedno kedy to pride,najma aby som vedela ze je TO uz ono 😀

fabiana
12. máj 2008

Miri, veď píšem, že bude... 😉 Jaj, ja sa len modlím, aby mi voda odtiekla... aby som nemusela skúmať, či už to je ono alebo nie... 😝

hodmon
12. máj 2008

anjelok, si mi zrobila chut na cokoladu.....skoda ze nemozem 😠

anjelok
12. máj 2008

ahoj hodmon, ako sa mas, co krv?

hodmon
12. máj 2008

ja sa dnes citim tak dobre, ze ma to az stve ..... ked to takto pojde dalej, tak budem tehotna vecne
idem asi vycuchat sparovacku na dlazbe v kuchyni ....nech sa kus unavim

miriamka
12. máj 2008

Hodmon...ja som sparovala tiez nedavno,a stale nic 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre