Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

miriamka
12. máj 2008

Zuzi...ja by som prijala nieco podobne keby sa ma spytali v stredu,tiez by som chcela uz rodit aj keby mi to vyvolali.A ake si mala CS v ten den ked ti navrhol uz rodit?

katmi
12. máj 2008

cautekocky.. len som prisla pozdravit.. asi vam dal niekto vediet, ze uz sme na svete.. mala som tazky porod, ale stalo to zato. malicka je uzasna.. pekny dnik vam prajem a drzim palceky..

miriamka
12. máj 2008

Katmi...ano,info sme dostali.Gratulujem k malickej 😵 😵

zuzka.sk
12. máj 2008

Ja som nikdy ziadne CS nemala 🙂 mne vzdy povedal, ... krcok makky, 0.5 cm alebo proste kolko ma a ci som zavreta a tak... tusim som bola na 2 cm otvorena .... tak nejako.

misanik
12. máj 2008

zuzi ja mam tiez vybaveneho doktora, tak dufma, ze to bude tiez take dobre.
Co sa tyka tej psychiky, to asi caka kazdu z nas. Ja uz teraz zacinam mat zmiesane pocity zo vsetkeho, an maleho sa tesim, chceli sme to, ale ako keby mi az teraz dochadzalo co vsetko sa zmeni. A to mi zrejme dojde naozaj az ked bude na svete.

zuzka.sk
12. máj 2008

Ahoj Katmin, super, gratulujem, ja som prave moj porod popisala, niekedy popises aj Ty. 🙂

miriamka
12. máj 2008

Ja som bola minulu stredu na 2cm otvorena,a krcok tiez pod 1cm...takze dufam,ze uz coskoro rodim

katmi
12. máj 2008

zuzi joj ani radsej nechci, aby som ja popisala porod.. 😖 idem, malicka sa zobudila.. papa zatial

zuzka.sk
12. máj 2008

Misanik... ja uz niekedy neviem, ci som OK. Normalne sa tesim na manzela nez dojde a ked dojde, neviem kudy kam a som nerves a potom sa nestihame ani pomojkat, no zmenaaaa .... co uz. O osatnom ani nehovorim. 🙂

zuzka.sk
12. máj 2008

Miriamka, mne pozrel aj USG, malu premeral, pozrel ma zdola, prehmatal statocne, az bolelo, a povedal, ze mozme aj hned. A ja som bola v ktorom? v 40tt? asi tak.

miriamka
12. máj 2008

Zuzi...no tak v stredu idem na poradnu aj s taskou 😀

zlatik
12. máj 2008

Miriamka a ty si dohodnuta nejako s dokym? Ci len klasicka poradna?
Zuzka, no skvely porod!!!!
Ja idem zajtra so segrou na Aro, na vysetrenie kvoli epiduralke, asi si ju dam.

misanik
12. máj 2008

katmi vitaj a gratul;ujem.
zuzka urcite si ok, len to chce cas. Ja si stale spomenim na moju kamosku, co sa docakla babatka po 3 rokoch a 3 operaciach, vytuzene absolutne a prve dni po porode plakala ci jej toto bolo treba 🙂 ono to je v skutocnosti celkom ine. Aspon u nas este tehotenstvo nejak zlepsilo alebo zintenzivnilo nas vztah, tolko sa mojame a venujeme jeden druhemu ako nikdy. Na toto uz urcite nebude cas, ale bude to urcite casom pekne tiez a este krajsie ked budete traja spolu, len si musite na seba zvyknut 😉

misanik
12. máj 2008

Ja idem an kontrolu vo stvrtok, ale enviem co bude, ja uz tiez chem rodit. Ale men nic nepomaha, ani chodenie, ani vana ani sex... 😠

miriamka
12. máj 2008

Zlatik...nemam nikoho dohodnuteho,ale minuly tyzden mi uz doky na poradni hovoril ze mozem ist coskoro rodit,vraj som ready.A tasku som mala zo sebou uz aj minuly tyzden - preistotu 😉

verulka
12. máj 2008

babulky, dakujem...strasne ma boli halva, ale nevadi...
zuzi, super ze ste doma...no chaos ktomu patri...za chvilku sa to utrase 😉
anjelok je este tu?

misanik
12. máj 2008

verul anjelok pisala dnes, este je kinderko.

anamor
autor
12. máj 2008

ahoj zuzka, super priebeh porodu, bodaj by nas takych bolo viac, co to takto zvladnu 😉
a co povies na kramare?

katmi vitaj domka, potom sa ozvi, hlavne o tom tazkom porode, nech sa vyrozpravas 😉

verulka, ty chod relaxnut v ramci moznosti 😵

verulka
12. máj 2008

anamor, ja som taka nabudena, ze oci dokoran..ani co by som apson 2 redbully vypila... 😉 ale ideme von na prechadzku 😉

anamor
autor
12. máj 2008

verulka mozno bude aj problem zaspat teraz, z tolkeho nabudenia, ale to proste patri k tomu. Peknu prechadzku, vonku je krasne 😉

zuzka.sk
12. máj 2008

Baby, tak uz sme prebaleni aj napapani. 🙂 Idem sa venovat malej 🙂 Papapa, zase zajtra.

loss
12. máj 2008

baby tak krasne sa tu sporodnieva a ja som stale kinderko aj ja uz chceeeem

certica
12. máj 2008

hello Mrs. Ing 😎 😀 , idem ti aj sem zagratulovat... a ako to zvladol ronusik zlatusik?

galanta
12. máj 2008

baby ja som nezazila ziadne poporodne blues.ja som bola nou unesena od prvej sekundy ,co som jub zbadala.ja som sa s noou maznala bozkavala tulila,akoby na svete nic ine nebolo.taky intenzivny pocit som nikdy vo svojom zivote nezazila,uplne to az bolelo.,ale to bolo asi tym,ze som sa tak o nu velmi bgala,aby do porodu vydrzala.posledne tyzdne boli des...ale na svojej spolubyvajucej som videla poroadnu depku,este k tomu spojenu s vycitkami svedomia,ze ona toho svojho maleho tak nezboznuje.kazda jedna zazije,co je to milovat dieta.len niektora skor ina naskor.ale vsetko je normalne.mozno je to niekomu diívne prirovnavat to ku loaske ku psovui,ale presne si pamatam,ako som sa citila,ked som kazdeho z nich doniesla domov.bola to radost,ze ho mam,ale ta naozajstna laska prisla az neskor.ale prisla abola velmi intenzivna.takze vsetko este len pride.dufam,ze som tymto mojim prirovnanim niekoho nepoburila... 😉

efcso
12. máj 2008

ahojte maminy aj buduce maminy, hlasim prichod z porodnice. bolo fakt super- personal aj vsetko ostatne, dokonca aj porod! mala som super dokiho - zvolenskeho "Mastalira", fesak jak hrom a navonanyyyyyyyyy.. no proste zazitok bol.

ako sa darilo vam?

anjelok
12. máj 2008

jeej baby, vy ste sa vsetky vratili z porodky..no ja tu este stale strasim ako kinderko a to mam dnes termin, ani vana nepomohla 😒

verul - vitaj medzi nami inziniermi, intenzivne sme dnes na teba mysleli, spominali ta a posielali pozit. energiu 😀
zuzka - malicka je krasna, tes sa z nej, tie zmiesane pocity su normalne, sama som zvedava, ako to budem zvladat, neviem si to ani len predstavit
efco - ako ty dokazes este pri porode sledovat porodnika 😀
katmi - to ma mrzi, ze ten porod nebol lahky, ale hlavne, ze uz to mas za sebou a malicku pri sebe
babulky efco a katmi som zvedava na fotky na tie vase babiky 😉

anjelok
12. máj 2008

gal, to dokazem uplne pochopit, ako si sa asi citila, ja mam teraz tiez take pocity teraz, ze sa o malu dost bojim..

no zajtra idem na kontrolu, takze sem pridem ked tak az poobede..dam vediet, zatial pa

misanik
12. máj 2008

efcso, vitaj doma, ty si teda pripad, to si porodnika vonala? 😀

misanik
12. máj 2008

gal, perfektne prirovnanie, nic poburujuce 🙂 Ja som tiez zvedava, ci zazijem euforiu, alebo blues, ja som tkay extremista v pocitoch ze nic medzi tym urcite nebude 😀

misanik
12. máj 2008

anjelok ty sa zajtra drz a dobre spravy prines z kontroly.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre