Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

zlatik
21. máj 2008

a uz sa aspon citis lepsie? beries aj nejake lieky?
Ja som bola pred dvoma tyzdnami chora ako pes, tak ti verim, ze je to neprijemne

keva
21. máj 2008

už sa cítim oveľa lepšie ale stále mi slzia oči mám plný nos ale inak je to už v pohode...a lieky neberiem žiadne...

zlatik
21. máj 2008

Keva a tie kvapky do oci si skusila?

keva
21. máj 2008

nie lebo som nebola v lekárni...a ja mám doma len také čo podporujú slzenie...ale však nejako to už len vydržím už to nieje také hrozné

zlatik
21. máj 2008

mne tak totiz zacinala nadcha, ze mi len slzilo lave oko, ale bolo to na porazenie, tak som si kupila kvapky a hned po prvom uziti bolo po slzeni.
Posli manzela, nech ti kupi, urcite mu v lekarni poradia.
Kedy si bola naposledy v poradni a kedy mas ist opat? Ci ako si dohodnuta s lekarom?

aviril
21. máj 2008

ahojte.
dobre som sa najedla, manžel piekol langoše. teraz som to všetko spratala.
keva, a naparuješ sa? nepomáha to?

keva
21. máj 2008

zlatik...v poradni som bola v pondelok a bola som otvorená na jeden prst....a teraz má ísť 26.5 tiež v pondelok...ale dúfam,že tam už nepôjdem a stretnem sa s doktorom až na pôrodnici...

zlatik
21. máj 2008

Keva, tak to aj ja dufam, ze pondelkovu poradnu uz nestihnem 😉
Moj maly mi asi hlavickou tak dole tlaci, a pod prsnikom vykopuje s nozickou alebo rucickou, ze az

zlatik
21. máj 2008

Aviril , langose - mnam!!! To som nejedla uz aspon dva roky. Dala by som si.

keva
21. máj 2008

baby počúvajte narástli vám prsia? lebo mne vôbec nie...ja nosí stále tie isté veľkosti podprseniek...také to je smiešne, že veľké brucho ako balon ale prsia nikde

aviril
21. máj 2008

ja mám poradňu v piatok a tiež dúfam, že už tam nepôjdem.

keva
21. máj 2008

aj ja som dúfala, že pôjdem skôr ako na termín a pozrite sa už mám po termíne a vôbec nič...už ani podbruško ma nebolí aj spať sa mi dá lepšie...no tak neviem...

aviril
21. máj 2008

zlatik, môj muž robí perfektné langoše. ja ich vôbec nerobím, to vždy on. ešte aj moja mama so sestrou boli u nás, lebo jeho langoše si nenechajú ujsť.
keva, ja mám stále malé prsia. možno o pol čísla narástli, ale inak nič. ale keď som aj predtým kojila, tak som teda mala celkom pekné a plné prsia.

keva
21. máj 2008

aviril...no super...môj mangel vraví, že on sa u mňa nedočká veľkých prs ani v tehotenstve...no čo už nie sú mu veľké prsia súdené

livka299
21. máj 2008

Ahojte baby tak ja som po kontrole krcok nezmeneny, uz si ma aj chceli nechat ale prehovorila som lekarku, ze si chcem na to pockat doma 😀 😀
Uz mi zacinaju mensie bolesti od stvrtej tak uvidime ci sa to uz rozbieha pravdebodobne hej 😖 😖 😖 🙂

aviril
21. máj 2008

livka, jaj ako ti závidím, ale u teba je to už fakt načase. tak strašne držím palce a nech ste obe zdravé.
keva, tak ani môj sa veľkých pŕs nedočká. on vždy tvrdí, že také aké mám že stačia. ale aj tak nezabudne utrúsiť nejakú sprostú poznámku, keď hlavne v lete zbadá nejakú kočku s veľkým výstrihom a veľkými ceckami

livka299
21. máj 2008

aviril dakujem ale bojim bojim 😖 😖
keva uz aj ty pod a neoxiduj tu 😀 😀 😀 😀 😀

aviril
21. máj 2008

tak to ti verím, že sa bojíš, aj ja sa bojím aj keď by som už nedbala keby idem aj ja. a tie bolesti sa ti stupňujú?

zlatik
21. máj 2008

Livka, aj ja chcem bolesti!!! Ja sice citim dole tlaky uz asi pol hodiny, ale to asi maly tlaci hlavickou, lebo to citim nonstop bez prestavok
Keva, ja mam tiez male prsia a teraz ked mam to velke brusko, tak to vyzera dost komicky. Sice na obvod sa mi zvacsili o desat cm, ale aj pod prsiami sa o tolko zvacsil rozmer, kedze asi som pribrala na chrbte, lebo inak sa mi vacsie nezdaju. Mojmu manzelovi sa pacia male, on sa bal, aby som ich nemala velmi velke 🙂

aviril
21. máj 2008

zlatik, mne už normálne visia na bruchu. malé, ale aj tak sú vyložené na bruchu. je to fakt srandovný pohľad. ja ich už nemám také pekné plné, veď už kojením sa vyťahali.

zlatik
21. máj 2008

Tak ja ked sedim zhrbena, tak ich mam tiez prilepene na brusku 🙂

anjelok
21. máj 2008

Ahojte, tak my stale nic 😒
Anjelok vcera vecer, dostal cipok, dnes doobeda druhy a kedze stale nic tak dnes vecer o desiatej pride dalsi, chuda je uplne nestastna a ja snou....doktor povedal ze ak do zajtra rana nepride k zmene tak to budu "nejak riesit" babatko je vraj v poriadku, monitoruju ho dva-tri krat denne, skor ma trapi ci je stale dobre vyzivovane....no nic.....cakam kazdu minutku ze mi zazvoni telefon

skusali aj zatazove testy pichnutim oxitocinu ale ziadna reakcia.......dnes rano cipok dostala aj nejaka pacientka ktora snou lezala a do pol hodiny uz bola v porodnici....

Juraj

zlatik
21. máj 2008

Ahoj Juraj, akurat som sa poobede pytala na Anjelok, ci o nej niekto nieco nevie. Uz som myslela, ze mate drobca davno na svete. Takze cipky nezaberaju , juuuj, chuda, pozdrav ju prosim ta.
A ty ides k porodu?

aviril
21. máj 2008

anjelok, chúďa. toľko sa vytrápi. no keď inak nepojde, určite spravia cisarák, hlavne nech sú v poriadku. držím palce.

anjelok
21. máj 2008

Zlatik, dakujem urcite ju pozdravim, aj dnes som jej referoval o novych maminach ;) tiez vas vsetky pozdravuje

a ano budem pri porode ;)

vraj ak nezaberu cipky, tak jej chcu zaviest nejaky balonik do krcka a postupne ho nafukovanim otvarat 😕

keva
21. máj 2008

anjelok chúďa...dobre ju tam trápia...
livka vieš ako veľmi rada by som tu neoxidovala ale išla už do pôrodnice ale čo narobím ked malej sa nechce...teraz sme boli na prechádzke aj som si dala teplú sprchu tak uvidím ale vôbec nič sa nedeje zatial len sa mi naťahuje v bruchu...už čakám kedy mi praskne....

livka299
21. máj 2008

Ahojte baby tak mne bolesti skor ustupuju ako stupnuju 😖 😖 😖 JA UZ FAKT NEVIEM 😖
Chuda anjelok ona prenasa o tyzden viac ako ja tak si to viem predstavit ☹

aviril
21. máj 2008

livka, tak teba musí ozaj už porážať.
aj ja si idem dať horúcu sprchu ale ako vždy aj tak to nič nespraví. tak sa zatiaľ majte.

keva
21. máj 2008

aviril ahoj

azurmanka
21. máj 2008

No caute babenky,dnes mi cely den blbol konik,som sa sem nevedela dostat 😖
My sme boli dnes v poradni a lekar sa uz ani neunuval ma pozriet.Posledne razy to bolo stale bez zmeny,tak ma objednal na nedelu,bo ma sluzbu,tak uvidime.....Ale ja by som chcela ,aby sa to rozbehlo spontanne,ale zasa aj chcem jeho pri porode,tak som zvedava,ako to nakoniec dopadne....
Uz 2 tyzdne to vyzera,ze pojdem skor a nakoniec sa to nevie nejak rozhybat
😒
A pri tom som s malou denne vonku niekolko hodin a beham za nou a ani to nepomaha 😖
Tak drzim vsetkym palce 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre