Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

sammy19
2. máj 2008

Ahojte 🙂
ja som si sice o epi poziadala, mam aj testy pre istotu, no ale ak budem rodit vecer alebo v noci, tak nemam sancu 😒 Ale tiez si hovorim, ze to pojde rychlo a v pohode, ze to ani potrebovat nebudem... Psychicky sa musime pripravit, ze to zvladneme rychlo a v pohode 😉

sammy19
2. máj 2008

Ahoj efcso... mi to pripomenulo mna - moje brusko je teraz fakt obrovske. Prvykrat som ho take nemala a teraz uz si fakt nemam poriadne ani co obliect, no ale kupovat si daco nove sa mi zda totalne zbytocne, tak uz len vydrzat.
A uz ma otravuju zvedave az dotierave pohlady ludi na moje brucho... fakt mi to nenormalne lezie na nervy a som z toho podrazdena. Vcera sme boli v tescu a skoro ma slahlo - niektori akoby nikdy tehotnu ani nevideli... juuuj, tie hormony so mnou robia svoje...
A muz, ze podme vecer na pizzu... skoro som sa rozrevala, ze ja uz takato velka nikam ani chodit nebudem, lebo som jak atrakcia pre vsetkych naokolo... proste psychicky som na tom teraz fakt dost divne 🙂 🙂 🙂

anamor
autor
2. máj 2008

efco neboj, to tehu hormony, hlavne nesmut, mne zasa vsetci hovoria, ze mam male brucho a ked poviem termin tak sa cuduju, ako keby som mala rodit za pol roka.... takze uz to nerieism.

sammy19
2. máj 2008

mne zas vsetci hovoria, ze to bude isto riadne velke babo... fuuu, samko mal 3,85kg a bolo to teda dost... teraz by mi stacilo tak do 3,5kg, ale to si asi moc fandim 🙂

misanik
2. máj 2008

Ale ja sa epi vazne enstresujem, to som myslela len polozartom, to amm v hlave uz ujasnene, nemozem tak nemozem, co uz to budem riesit. Inak Norko dne kope ako keby sa chel prekopat na slobodu. Efcso, bola som dnes na vychadzke sama, kazdy na mna cumi, normalne sa ani nesnazia zakryt ako mi na to brucho zizaju a to uz chodim v manzelovych velkych volnych trickach.

anjelok
2. máj 2008

evi a neodteka ti nahodou plodova voda? 😕

sammy19
2. máj 2008

misanik, presne! ti ludia mi bez hanby cumia na brucho a mne to uz taaaak lezie na nervy 😒

anamor
autor
2. máj 2008

veru efco aj mna to napadlo... neskocis sa spytat do nemocky? nam povedali, ze pri podozreni vlkosti sup do nemocky, nech skontroluju, ci to nie je plodova voda - vlozku mat v nohavickach.... ze to nie je hamba prist, kvoli infekcii....

efcso
2. máj 2008

sammy, tak si ma potesila, so mnou tie hormony ozaj robia co chcu, hlavne posledny tyzden, revem za kazdu hlupost, ale fakt za kazdu!!! aj z toho mi je do placu, ked si pomyslim, akeho mam super manzela, a aka by som mala byt zanho vdacna osudu ci panbozkovi... ☹ normalne aj teraz slzy v ociach...

sammy19
2. máj 2008

efcso, no je to teraz s nami tazke... ale neboj, oni to s nami vydrzia, ti nasi chlapi 😉

anamor
autor
2. máj 2008

efco to je normalne, ono to prejde, neboj.... ja to tie poznam....

efcso
2. máj 2008

ale mne to len tak trochu, po kvapkach, nie nejak kvanta a take priezracne to je... to mi urcite len cvrkne.. dufam... v nemocke ma zas vysmeju, ze chcem ist na dalsi vikendovy wellness pobyt... 😀

fabiana
2. máj 2008

Efcso, z toho si nič nerob, ja tiež vyzerám, ako by som čakala dvojičky, ale neriešim to, hlavne, že sa malému darí... 🙂
Kedy ideš do poradne? Ono zvýšený výtok je ok v tehu, ale daj pozor, aby to nebola plodovka. Do poradne si daj vložku, dáš ju dokimu, on na to strekne takú tekutinu a ukáže sa, čo to je...

anjelok
2. máj 2008

aj na mna pozeraju ludia, ked idem s drahym na prechadzku, ale mne to az tak nevadi..aj pristavuju a pytaju sa, kedy to bude, aj ked..tiez nemam moc velke brusko
minule sa ma pytala predavacka, ze v ktorom som mesiaci 🙂 ..a je ze uz idem rodit zachvilku 😀
no a najlepsie bolo, ze minule sa ma taky chlap (asi majitel, lebo na predavaca nevyzeral a sa tam tak ponevieral) opytal, ze ci cakam dvojicky..skoro som odpadla a sa ho pytam, ze ci to mam akoze take velke brucho a on ze nie, on sa v tom nevyzna..on len tak a pyta 😀 ..no dili

sammy19
2. máj 2008

ja sa lucim, ideme este s malym von, takze prajem pekny zvysok dna!!! A krasny vikend 🙂

efcso
2. máj 2008

idem sa ja baby venovat tomu mojmu super muzovi.. povysaval nasim cely byt....

anamor
autor
2. máj 2008

anjelok aj u mna to prebieha nejako podobne ako u teba, skor pozitivne to vnimam ako negativne....

fabiana
2. máj 2008

Efcso, tak to asi nebude plodová, lebo to keď začne odtekať, tak toho je dosť... A celkovo jej je za celý veľký lavór...

anjelok
2. máj 2008

inak ta baba s tymi fotkami mojimi sa mi ani neunuvala odpisat a stale ich tam ma, aj ked som napisala, ze nech ich da prec..ked to do zajtra nezmizne, pisem adminovi

misanik
2. máj 2008

anjelok pocuj to bude nejaka chora alebo co, toto nie je normalne

fabiana
2. máj 2008

No mňa by to ani nenapadlo, kradnúť niekomu fotky z albumu... Asi preto žiadny nemám. 🙂 Anjelok, ak sa tá baba neozve do zajtra, tak ja by som tiež napísala adminovi... veď toto sa jednoducho nerobí.

anjelok
2. máj 2008

misanik, fab aj ja si to myslim..ale ze som na to vobec prisla..to bola ina nahoda, ja si az tak casto nepozeram ine albumy..samozrejme okrem vasich 🙂

misanik
2. máj 2008

Kde je katmi? Tusim ani vcera tu nebola?

misanik
2. máj 2008

ale vies, davat tam fotky a pisat kto jej to kupil... mne jej je luto, to nebude mat vsetkych pokope.

fabiana
2. máj 2008

Misanik, asi tak... 😀
Katmi som tiež nevidela... ktovie, možno už má májové bábenko. 🙂 Jaj, vám je hej, vy ste už táááák ďaleko.
No idem ešte s krpcom von, pa pa.

misanik
2. máj 2008

Inak dnes ma po vychadzke priserne reze ONA, neviem ani chodit, daco sa mi tam deje. akurat ma prist kamoska robit mi melir, robime to tka, ze vytahame do svetla a potom farbim na cerveno, dufam, ze ma to nechyti v polke procesu a pojdem rodit s alobalom, alebo s vytahanymi vlasmi ako olasacka...

anamor
autor
2. máj 2008

ozaj baby katmi sme tu nevideli, to je zahada... az teraz som si to uvedomila.
anjelok mozno napis rovno tym adminom a basta, je to nejaka cudacka...

anjelok
2. máj 2008

s katmi som pisala vcera rano..tak odvtedy neviem..
anamor napisem, ked si ich do vecera neda prec

anamor
autor
2. máj 2008

misanik fesanda budes 😉

anjelok
2. máj 2008

misanik 😀 ..neboj vydrzis hadam..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre