Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

helena
10. máj 2008

veru tak uz to mam za par......ale doki vravel ze v pondelok ked pojdem na pasy tak mi zmeraju aj tlak a ak bude zvyseny a nohy opuchnute tak mi vyvolaju porod 😖
v stredu ked som bola na poradni,tak som mala tlak 130/90 a nohy opuchnute,tak preto ta kontrola v pondelok v nemocnici ked budem na pasoch aj. 😔

sammy19
10. máj 2008

tak ja sa lucim, uz sa mi vratili moji chlapi, tak sa idem venovat 😉 drzim palce, nech ide vsetko co najlepsie a nech uz mate aj vy vsetky svoje pokladiky v naruci !!! 🙂

helena
10. máj 2008

SAMMY dakujeme 😉

misanik
10. máj 2008

kocky doplnila som tabulku takze na dnes dorodene 😉

misanik
10. máj 2008

mirka ved hovorim, ze nas tiez po sexe snad vybehne este vyzsie 😀
helena, ved do pondelka mas este casu a casu... mozno to bude.

helena
10. máj 2008

MISANIK hej hej casu a casu ale ja uz chcem mat malinku vonku......no ale vadrzim este si budem tych par dni uzivat tehotenske brusko a malinku v nom 😀

mirka8429
10. máj 2008

misi my ked sme nemali sex nalez bol dobry..a potom sme mali som myslela ze pomoze a na poradni doki vravi ze sa nalez zhorsil..a muz podareny...nebude nic..no..este 2 krat a sa vratime do 4 mesiaca a este potom raz a bude molekula 😀 😀 😀 ta som sa tak smiala..hhehe

heli ahooj no my sme dnes boli trochu na dvore vonku s malinkym hihi

helena
10. máj 2008

MIRI ahojky....tak bola si vonku jeeej super!!!
ja idem popolievat zeleninku a kvetinky a potom si dam sprchu a pojdem do postele pozerat telku asi 😉

mirka8429
10. máj 2008

heli no veru oddychuj kym sa da xixixi ja som na konci tehu uz neoddychla..nedalo sa spat 😖 😖

evina313
10. máj 2008

kočky idete niektorá rodit na Antolsku?

misanik
10. máj 2008

mirka vtipalek tvoj muz, ma pobavil 😀
Ja zatial stale spavam ako babatko, tak klop klop, snad to tak ostane. 🙂

fabiana
10. máj 2008

Sammy, blahoželám k Natálke, ozaj krásne bábätko a mamina tiež nezaostáva... 🙂 Taký pôrod by som chcela aj ja. 😉

aviril
11. máj 2008

Sammy, gratulujem. Misanik, s tým sexom to bolo dobré. Ja by som asi tiež mala začať sexovať, my to už nepraktizujeme ani neviem odkedy. Včera som si dala kúpeľ a nič. Zajtra sa chystám na veľké upratovanie, ktovie, čo to urobí. síce mám ešte necelé 2 týždne čas, ale už mám toho po krk. Už by som ho radšej držala v náručí, lebo to, čo v bruchu vystrája...
Inak, aj u nás je taký sprostý zvyk, že sa chodí s dieťaťom von až po krste.

lucka0122
11. máj 2008

dobre ranko ako sa dnes citite?mna od vcera boli brusko....a dnes tiez neviem preco...

aviril
11. máj 2008

no lucka, asi už to prichádza, veď čítam, že dnes máš termín

livka299
11. máj 2008

No baby aj mne dnes nabehla 40tka 🙂 uz sa zacinam bat 😅

verulka
11. máj 2008

lucka, tak sup si po darcek ku dnu matiek 😉 livka, vsak sa tes a neboj 😉

livka299
11. máj 2008

Noo veru to by bol ten najkrajsi darcek 😉 😉 😉 😉 😉

fabiana
11. máj 2008

Ahojky!
Aj ja čakám, kedy sa to rozbehne... len mám strach, že keď to bude ono, tak to nespoznám. Škoda, že u nás sa nepredávajú testy, ktoré odhalia odtok pl. vody.
Neviete, čo je s Miriamkou? Dlho sa neozvala, tak tipujem, že aj ona zahlási čoskoro prírastok do rodinky.
A ako sa darí už maminám a ich detičkám?

livka299
11. máj 2008

Fabi vsak uz si raz rodila, neboj spoznas to...ja ani necakam ze mi odtecie pl. voda, lebo ani pri Sebastianovi mi neodtiekla....
Sandrika pridala fotecky...maly je nadherny ale tie hadicky su strasne ☹ ☹ ☹ ☹ 😢

fabiana
11. máj 2008

Livka, dúfam dúfam... len mňa už dosť pobolieva bruško, v noci je úplne tvrdé, znormalizuje sa až ráno a pichá ma zospodu... Okrem toho mám aj silnejší výtok... 😖
Lukáško je zlatunký, ale naozaj škoda tých hadičiek, ale hádam mu tie infúzky a liečiky pomôžu...

enajka
11. máj 2008

ahojte akosi je nas tu pomenej.Inak co je s loss a anielok tu tiez nie je od piatku zeby dalsie maminky?

anjelok
11. máj 2008

ahojte, ja sa este stale hlasim ako kinderko, vcera som tu nebola, lebo sme mali dost narocny den, doobeda sme sadili kvietky na balkone a poobede sme sli na balkom zhanat nejaky zahradny nabytok..teraz to uz mame pekne 😉 ..ale poviem vam, dosli sme domov asi o desiatej vecer a mala som dost, cely den mi trvdlo brusko, ale len tak dole..podbrusko, nie cele, takze kontrakcie to asi neboli

sammy gratulujem k natalke, uz je druha ..este ja a anamor a budu 4 😀

lucka0122
11. máj 2008

neda sa mi ani sediet ako ma vsetko picha a ked vstanem tak tiez.bola som sa sprchovat ale nepomohlo to.....

anjelok
11. máj 2008

lucka aj mna to tam uz vselijako picha, ale nic z toho 😒 ..uz dva dni vecer mala tak vyvadza v bruchu, ze to normalne boli a noci su najhorsie, to ma boli asi uplne vsetko, ale da sa to vydrzat a rano ked vstanem a rozchodim to, tak je to v pohode..

dididi30
11. máj 2008

ahojte....lucka a skusila si ten pralen?? ak ti to ani po nom neprejde tak rodis 😉

mirka8429
11. máj 2008

misi aj mna vtedy pobavil...a ako podarene to povedal 😀 😀

livka a ides rodit normalne??

lucka0122
11. máj 2008

didi nie zatial ma to tak velmi neboli....ked zacne tak si dam.....podla mna tak skoro rodit nebudem ked niesom vobec otvorena....ja uz neviem

livka299
11. máj 2008

Ahoj Miri, idem normalne rodit... 😉

mirka8429
11. máj 2008

livi a co ktorej nemocky...inak chces s epi?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre