Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

livka299
16. máj 2008

xi xi didi to nase druhe to je take predsvadbove.... 😀 lebo na maleho narodky sme sa brali 😀 😀 😀 takze sme to nejak neustiehli -vlastne ON 😀 ale teraz som uz aj rada, aj ked to bol sok, lebo bohvie kedy by sme mali druhe 😀 😀

ja som chcela o desat rokov, a teraz som rada, lebo sa vratim do roboty a budem sa musiet vsetko ucit odznova 😀 😀

livka299
16. máj 2008

Didi aj ty mas tie tlaky na zospodu? Teraz mi znova zacinaju 😕

dididi30
16. máj 2008

no ja to mam uz 3 tyzdne a kazdy den viac a viac ☹ pri malej som to nemala....
no pekne teda, no nevadi, vybavis si a bude....no ja som tiez chcela az neskor ale nakonie som si povedal,ze teraz alebo nikdy a hned na prvi sup sa nam podaril.....malu sme robili skoro rok 🙂

livka299
16. máj 2008

Vsak to sa divim ja osm pri malom nemala vobec bolesti az do porodu.... 😕
My sme tiez maleho ,,vyrabali,, 😀 skoro pol roka a tato je taka malicka vtierka 😀 😀 😀 😀

dididi30
16. máj 2008

a vies co si myslism,ze je to tym,ze pri prvom sme nic nevedeli, teda aspon ja nie a teraz viem vstko tak mozno rpeto, ale fakt to pichanie si nepamatam, bolo to lahke tehu, lahodka aj som si pospala poobede teraz nic ani vecer nespavam...hruza

livka299
16. máj 2008

Ja naopak nevedela som spat a teraz liham ako zabita a asi to bude aj tym mojim malym sidlom 😀

dididi30
16. máj 2008

hm vidis a ja opacne aj ja mam sidlo ale mozem si zdriemut ked je v skole, ale aj ak mi nejde na spanie, neviem...
ok moja idem ja hajat papa a pekne snicky 😉

livka299
16. máj 2008

Dobru nocku 😉

lucia31
17. máj 2008

dobre ranko mamulky a este bruska 🙂
fabi, kde sa ponahlas? este nie sme na rade 🙂 ja sa mam teraz lepsie, ako v vsetky mesiace predtym, ten tlak, co popisujete, som mavala tak okolo siesteho mesiaca, ked som dlhsie stala alebo chodila, teraz nic, uplne nic 🙂 ale aj pri Jankovi mi nebolo nic a prislo to necakane 🙂 ale ja si este pekne krasne pockam..

fabiana
17. máj 2008

Ahojky!
Luci, ešte nie sme na rade, ale ja vás predbehnem... 😀 Moje deti sa dosť ponáhľajú na svet, zajtra začínam 39tt a presne tak sa narodila aj Kristínka. Okrem toho, pôrodné cesty sú pripravené, otvorené takmer na 4 cm, včera odišla aj zátka, takže už je to otázka pár dní, možno hodín, no veď uvidíme. Zatiaľ sa ale nič nedeje...
Nepribudli nejaké bábätká?

ajajka
17. máj 2008

ahojte tehuly lucia,fabiana ešte si to pekne užite s jednym dietatom .Ja som si to nevedela predstavit ake tobude s dvoma ale je to časovo strašne naročne aj ked malinky zatial len papa a spinka ale zato ten starši doniesol zo školky kašle tak mam s nim viac starosti ako s drobcom.No už by som nemenila,teraz sme už fakt taka rodina 😀 😎

aviril
17. máj 2008

fabiana, nemôžeš ma predbehnúť. aj ja už chcem ísť. mne však zatiaľ zátka neodišla, len už mám skoro úplne vstrebaný krčok.

num7976
17. máj 2008

MIRIAMKA PORODILA
JAKUBKO , 53 CM, 3720 G
😀 😵

aviril
17. máj 2008

no super, blahoželám, nech sú obaja zdraví . tak dosť veľký chlapisko

zlatik
17. máj 2008

Jeej, tak Miriamka to ma konecne za sebou!!! Srdecne gratulujem k Jakubkovi 🙂

weja
17. máj 2008

ahojte 🙂
v mojom albume su fotky Losskinej Nelly 😵 bola som ich dnes pozriet, maju sa fajn, v pondelok ich snad pustia, tak sa vam isto ozve aj sama 😉

zlatik
17. máj 2008

Fabiana, tak uz aj ty sa predbehujes??? 😉
Ja tu fakt ostanem sama 😢
Ja uz chodim na prechadzky, tlacim do seba caj z malinovych listov, sexik, horuce kupele a furt nic. Zato lonova kost ma boli tak, ze ledva zdvihnem nohu a obcas citim z dola take rezanie s krcom. Ani to neviem opisat.

anjelok
17. máj 2008

jeeej, miriamka super, tak uz to ma za sebou 😉..gratulujem a zelam vela zdravicka, nech ste skoro domka

petka015
17. máj 2008

ahojte miriamka gratulujem k jakubkovi vela zdravicka a hla´vne vela mliecka.

anjelok ty stale nic? uz mas aj po termine. 🙂

luciaakubko
17. máj 2008

Zlatik, ja mam rovnake pocity, nemusis opisovat 🙂 mne v utorok doktor povedal, ze som viac ako na prst otvorena a ze mi dava tyzden. a zatial furt rovnako 😎

fabiana
17. máj 2008

Jéééé, Miriamka, blahoželám k Jakubkovi!!!

zlatik
17. máj 2008

Fabiana, tak ako sa citis?

aviril
17. máj 2008

zlatik, ja to mám tiež s tými pocitmi ako ty. strašne ma kosti bolia a tiež cítim čosi s krčkom.
loss, teda tá malinká je riadna veľká slečna.
Fabiana, hádam si už nešla?

jankapo
17. máj 2008

Ahojky, MISANIK dnes porodila NORKA, 3420g, 52cm .... 😵 😵 😵

kats
17. máj 2008

Ahojte gratulujem misanikovi aj miriamke 😀
kto tu vlastne este ostal 2v 1? je tu anjelok, aviril, fabiana, zlatik, ja a to je vsetko???? a je len polovica maja 😅

livka299
17. máj 2008

kats a ja??? Ja sa toho brusiska asi nezbavim uz som ako sud 😠 😠 😠

livka299
17. máj 2008

Pripajam sa ku gratulacii novym maminam 🙂 🙂 🙂

kats
17. máj 2008

livka prepaaac 😅 , takze nas je este 6 co sa kotulame svetom 😀

livka299
17. máj 2008

Tak veru ale mohlo by to prist zajtra vecer...nas tato ma narodeniny. 🙂

anjelok
17. máj 2008

gratulujem misanik, tak to obe s miriamkou rozbalili dnes..no a ja stale nic 😠, aj ked bolesti som mala v noci riadne, aj doobeda, ale poobede to vsetko preslo a uz je to ok ☹, ja budem dozivotne tehotna
takze tie vahy maju obe ok, ako sa bali, ze budu mat slonikov 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre