Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

jankapo
4. máj 2008

no tazko sama...dost kruteee... 😝 😀
no skus vygooglit... 😉

efcso
4. máj 2008

no citam, citam... bez dr. to asi nepojde... 😠

btw, ja som dnes uz uplne vysinuta, nevladna, apaticka.... co sa robi ak nie sme na termin? teda ak do vlastneho terminu neporodime? daju nas lezat do nemocky? ci budeme ako casovane bomby chodit po svete? 😲

azurmanka
4. máj 2008

Tak to ej potom super....nech Ti to vsetko dobre dopadne...
Inak v prvom tehotenstve aj mne hovorili,ze to bude asi predcasny porod a pri tom so rodila na den presne....
Av teraz som mala prvy termin 2.5 podla pohybov a druhy az skoro o mesiac,tak uvidime,kedy to bude....ale vraj uz som otvorena....

efcso
4. máj 2008

baby, a nejake ine domace triky ni su? tie bradavky sa bojim drazdit, co ak len kontrakcie budu a otvarat sa nebudem? schody vraj skor ublizia ako pomozu... tak ozaj neviem... ☹

misanik
4. máj 2008

efcso, no sex, bradavky, horuci kupel...

efcso
4. máj 2008

teraz som akurat docitala, ze to stym sexom vobec nie je pravda...

skusim horuci kupel...

azurmanka
4. máj 2008

Tie bradavky by som asi neskusala radsej.....No odporucaju aj sexik,potom ten kupel a niekto tu spominal skoricu a to je tiez pravda.Vlastne ta je dost nebezpecna pocas celeho tehotenstva kvoli opredcasnemu porodu,tak v tomto pripade by mohla byt na osoh... 😉

azurmanka
4. máj 2008

Ale dokonca lekari mojej kamoske odporucili sex,tak potom to je asi vec nazoru....a ozaj,este ten cajik zazvorovy.....

misanik
4. máj 2008

Kocky ale aj tak sranda, uz konci aj 4. maj a ziadne babo? Co sme sa zasekli?

jankapo
4. máj 2008

Toto tu je uz ako nejake samanske forum,nie tehotenskeee... 😀

azurmanka
4. máj 2008

Neboj,len sa to rozbehne...nebudeme stihat citat 😀
A ozaj babenky ,kolko vazia teraz vase babatka,neviete?Ja som sa naposledy zabudla spytat.... 😖

jankapo
4. máj 2008

Vsetko je podla mna o hormonoch...proste nie je ta spravna hladina, tak porod nenabehne...teda mi ovplyvnime tak akurat 🤐 Vsetko je o nahodach a placebe...toto moj nazor... 😒 no skepticka som uz, sorryyyy....

jankapo
4. máj 2008

Informaciu o vahe odmietam pocut...ak by mi povedali ze na mojich 158cm nosim dake 4 kila, rovno sa zosypem...tak pre pokoj duse sa tejto info vyvarujem... 😕 aj tak su odchylky v 9mes. +-700g

misanik
4. máj 2008

Tak mne je jasne, ze ked sa vobec neotvaram mozme si kontrakcie vyvolavat kolko chem, bude to blbost len, Ved som to uz zazila, ked nie je krcok pripraveny ani kontrakcie nepomozu. Takz elen cakat kedy sa mily Norko sam rozhodne ist von.
Azurmanka, neviem ci mam tomu verit, ale moj mal uz pred dvoma tyzdnami vraj 3500g, on je cele tehu podla sona + 14dni. Podla sona mam termin v utorok 6.5. 🙂 Ale uz by som asi ani nechela vediet kolko vazi teraz, mam z toho hrozu len.

jankapo
4. máj 2008

Inak baby, este jedna moznost...vraj sa babulka rodia pri splne a nove...spln bol 20.4....a to sa okolo toho datumu pekne rozbehlo, nie? No a zajtra mame nov...tak vermee.... 😉 🙂 😀
Toto je psycho...

efcso
4. máj 2008

azur, ja som sa tiez zabudla spytat a pred tym bol taky mily doktor, ze povedal, ze to by musel velmi vela merani spravit, aby to vypocital... zlaty, nie? a radsej uz asi ani ja nechcem vediet, mala sa uz len vypuca, jej nohy mi stale trcia z laveho boku a jej zadok mi sluzi na odkladanie poharov... 😀

jankapo
4. máj 2008

efcso, aj ty mas pristavaciu drahu???no neviem z coho ju robi, ale moj drahy ma z toho uzasnu srandu...

misanik
4. máj 2008

Na vahu by som sa uz ani nepytala, nemusim byt lekar aby som vedela, ze ked sme s muzom mali obaja cez 4kg a maly je nejaky vacsi stale, ze je velky. ALe ked by mi zapotil nejakuch 4200 ze ma a ja mam este cakat tyzden alebo dva, asi sa rozrevem 🙂

azurmanka
4. máj 2008

Task to uz su mi vazne uvahy 😀
Takze misanik bude maly valibuk 😉
Aj mne doteraz stale podla vahy vychadzalo o 2 tyzdne vacsie nerz by malo byt,tak uvidime.....
No zatial sa lucim,ideme s malou aj s muzickom von,snad nezmokneme,bo tu od rana lialo.papa

misanik
4. máj 2008

efcso, ja mam tiez v kuse maleho vypuceneho pravo pre zmenu a cele brucho am tkae cudesne tvary ... a mam pocit ked sa zaprie nohami, ze mi zlomi rebro.

efcso
4. máj 2008

u na sa na mne vsetci smeju... a najlepsia je,ked sa pri jedeni ona rozhodne, ze preco by sa mala mamina naklanat nad tanier, ked ona sa chce akurat vtedy vystierat... baby ja mam vsetko jedlo vzdy na tricku.... ☹

misanik
4. máj 2008

hej, uz je to riadna sila ekd sa taketo velke deti natiahnu 🙂

misanik
4. máj 2008

Jani vazne uz len na ten nov spolieham 😀 fakt samanska debata

moni1412
4. máj 2008

ahojte, nove babenka nic? 🙂 maj v plnom prude a im sa nejak z brusiek nechce.... 😎

lucka0122
4. máj 2008

baby idem ja skusit asi horucu sprchu do vani sa bojim ist neviem preco.....aj ked mam este 10dni do terminu ale mohlo by to byt uz aj teraz....nie/

hodmon
4. máj 2008

caute kocky
vidime ze nie som sama, ktora by uz rodila 🙂
niezeby som sa na tu bolst teslal, ale uz by som aj brala mat to za sebou ..... chodim na dlhe prechadzky a nic

danka86
4. máj 2008

čavte baby 🙂 píšem za svoju ženušku danka86 píše si tu s vami. Dneska sa nám narodila o pol 11 malá Veronika. 50 cm 3,28 kg a je strašne peknučká 🙂 prajem aj vám taký krásny zážitok. Pekný deň 🙂

misanik
4. máj 2008

Jeeej danka aj otecko gratulujeme a zelame obom vela zdravicka. Prve majovciatko na svete. 😵

hodmon
4. máj 2008

gratulujem....zeby sa ten maj konecne rozbehol?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre