Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

barny
9. máj 2008

tak mirke gratulujem super dalsie babeno na svete 😵

no moj dr sa sekol podla neho to uz malo zo mna byt vonku ale stale nic, aj ked ma vecer boli brucho alebo sem tam pich vzdy to prejde, a ine priznaky nemam ziadne bolesti krizov, nic nic nic no zda sa ze sa dockam aj pondelkovej poradni, co uz dr vobec nepredpokladal.

a otazky ze ci to uz je uz ignorujem a neodpisujem lebo by som skrachovala ked to bude tak oznami vsrtkym hned 😀

barny
9. máj 2008

no babeny vidim ze uz vikendujete a oddychujete, prave som docitala par stran dozadu aspon zbezne waw az som prekvapena kolko babatok pripudlo od pondelka, GRATULUJEM VSETKYM tak sa pekne drzte nech male posluchaju, ja idem cakat dalej 😉 zda sa ze este jeden vikendovy shopping stiham 😀

mirka8429
9. máj 2008

eviku aj ja musim napisat diplomovku do 4 juna a statnice mam v auguste...len dufam ze tu diplomovku stiham

lucka0122
9. máj 2008

ahojte tak sme po poradni stale sa neotavram...hrdlo na 1cm...maly ma cez 3 kila boze tak vela a ja taka krpata.....neozvala sa miriamka?

livka299
9. máj 2008

Ahojte tak ja mam nepravidelne kontrakcie ale neverim ze budu pokracovat 😖 😖 😖 este musim dat do poriadku koberec odvcera 😅 😅 😅 😅 😅

mirka8429
9. máj 2008

livi 😀 😀

livka299
9. máj 2008

Sa smej Mirka keby si videla tu POHROMU pot ma oblieva obyvacka pre istotu zavreta... 😅

anjelok
9. máj 2008

lucka, tak to sme na tom podobne, ja takisto 😒 ..a miriamka sa zatial neozvala, ale hadam, keby rodila, tak aj zuzka.sk napise, lebo mala rodit na kramaroch
livka, tak daj vediet ako to pokracuje, ci mame cakat dalsie babatko 😉 ..ale inak, nemuseli by ste sa predbiehat 😀

zuzka.sk
9. máj 2008

Anjelok, prave kukam, co pises. Lebo som zapla comp, mala je na fototerapii, tak mam minutku. Tu su uz 2 poschodia rodiciek, uz ich neni kam davat a ja neviem ako sa Miriamka vola priezviskom. Stale tu niekto rodi, vcera vecer boli zase sekcie, aj cez den planovane, neni kam davat pacientky. Ja som na 9.posch na nadstandarde, ale chvalabohu snad uz zajtra pojdeme domov, nech si zase niektora ina uzije tuto luxusnu izbu, ja uz zacinam mat depky... z nemocnic, neviem preco to tak na mna posobiii... brrr
Idem len zbezne kuk ze kto co nove, v kazdom pripade keby som strertla Miriamku, ozvem sa. 🙂

anjelok
9. máj 2008

oki zuzi, tak sa drzkajte a nech ste cim skor doma

livka299
9. máj 2008

Anjelok tak neviem no uvidime...zatial je to take nic....
Zuzka drzkajte sa, a oddychuj este tych par hodin 😀

mirka8429
9. máj 2008

livi a skusala si to vycistit??alebo to nechce ist dolu?? 😅

livka299
9. máj 2008

Mirka mame maslovy koberec, uz som na to vyliala Vanish a ajeto a cakam na muza ze donesie este ten Vanish na koberce co sa len povysava....verim na zazrak ze to vyjde 😠 😠 😠

mirka8429
9. máj 2008

livi veriim ze hej...aj my mame maslovy koberec v spalni tak viem o com hovoris 😉

verulka
9. máj 2008

livka, no nezavidim ti, kava ide veeelmi tazko dole...
zuzi, tak posobi pobyt v porodnici na kazdu 😉 zajtra si uz budete uzivat s manzelikom malinku a bude vam hej 😉

eviku78
9. máj 2008

jaaaj neuverite, co sa mi dnes stalo. ukradli mi auto. je sice sluzobne, ale bolo v rodine jedine. som zvedava ako pojdem do porodnice ttaxikom 😠 taky stres som z toho chytila, ze by som sa necudovala, kebyze dnes porodim. akurat pred chvilou som sa vratila od policie. no hroza. uz som si aj poplakala.

mirka8429
9. máj 2008

eviku to je strasne,...nam sa tiez take podobne stalo ked som bola tehu..kamarat sa zenil tak som sla ku kadernicke..odtiahli nam auto..vysli sme von a kukame ze auto nieje...hned stres panika...potom sme zistili ze nam ho odtiahli tak sme zacvakali pekne peniaze..sme sa smiali ze to bola draha kadernicka...potom v kostole na obrade sa mi odtrhol remienok z novych topanok..drahy musel domov po druhe..a kliniec vecera na parkovisku prave nase auto nam vykradli...radio za 12 tisic manzelove doklady a tak...no a rozbili nam sklo...tak to bol smoliarsky vecer....

eviku78
9. máj 2008

mirka ak by nase odtiahli to by som aj s radostou zaplatila. ale auto stalo na parkovisku a volali sme aj mestskych, ci ho nahodou neodtiahli. ale nie - ukradli. taka som z toh znicena.

mirka8429
9. máj 2008

eviku moja to je fakt strasne..takym hajzlom ruky dolamat 😠 😠

mirka8429
9. máj 2008

evi a ako to teraz bude...ked bolo firemne...maju ho poistene?alebo ...

eviku78
9. máj 2008

no s malou dusickou som volala sefovcom, ale zobrali to nastastie v pohode. auto je poistene proti kradezi a povedali mi, aby som sa hlavne teraz nestresovala. aspon ze tak.

mirka8429
9. máj 2008

evi no este ze tak..hlavne sa nestresuj 🙂

dasenka
9. máj 2008

eviku to je ako naschval..... mozno bude aj druhe hadam kym budes mat termin a nebudes musiet ist tym taxikom
mirka.... gratulujem 😀 to je super ako sa tu pekne rodi 🙂

mirka8429
9. máj 2008

dasenka..mne gratulujes??ak ano tak dakujem 🙂

dasenka
9. máj 2008

no tak samozrejem ze aj tebe 🙂 ale bolo to myslene pre mirku20 😉

dididi30
9. máj 2008

no ahojte, tak uz dalsia mirka porodila?? velmi jej gratulujem,zdravicka obom 🙂 sledujem,ze aj tu sa to pekne riedi, som zvedava kedy v junovkach 🙂

mirka8429
9. máj 2008

dasenka 😀 😀 😀 hihi tak aj ja mirke gratulujem 🙂

misanik
9. máj 2008

Ahojte brusina a maminy.
Gratulujem mirke20, vela zdravicka a mliecka a skore zotavenie,a si sa chudatko potrapila ked az rano sa narodila malinka.
Ja som bola dnes u dokyho, robil nam aj usg, tak som kus kludnejsia, maly ma vraj okolo 3600g, ja som sa bala ci uz nebude mat cez 4kg, ked mal vraj 3500 pred 3 tyzdnami, ale vraj uz teraz rastu minimalne. Lenze rodit nerodime, ja som mala termin podla ultrazvukov v 1. trimestri na 12.5., ale nezda sa ze by to uz malo byt. Malicky si volne plava, ani hlavicka nenalieha, dokonca sa kompletne pretocil, mal pred tym chrbatik vpravo, uz ma na opacnej strane...Krcok 2cm pevny vzadu 🙂 Ja nemam ani poslickov, ale vraj ani nemam mat z coho ked on tam ani netlaci... Dalsiu kontrolu amm az buduci tyzden vo stvrtok....

misanik
9. máj 2008

eviku pane boze, citam tu o tom aute, velmi ma to mrzi. Na to asi nikdy nie je vhodna doba, ale teraz naozaj najhorsie obdobie. Ty sa tym hlavne nestresuj, super reakcie sefovcov, neboj, to sa vyriesi.

mirka8429
9. máj 2008

misi ahooj no tak dufam ze sa ti to coskoro pohne...aby si sa dlho netrapila....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre