Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

jankapo
2. máj 2008

Anamor, no toto bol velmi povzbudzujuci prispevok, to musim uznat... 🙂 😀

anjelok
2. máj 2008

klba, pamatas si tu mirku, co tu bola z apriloviek na chvilku, pretoze tiez prenasala? tiez bola 41tt, dr ju uz objednal na piatok do nemocnice, ze nieco s tym urobia a v stredu ci stvrtok nakoniec sama od seba porodila a tiez nemala ziadne priznaky..

jani a ty nestresuj, mas este tyzden..ja tiez zacinam v pondelok 40tt a zatial som v klude..opakujem, ze zatial 😀
a si ma sklamala s tym upratovanim..ja nic zatial 😝, som lezala hodinu

anamor moja no vidis, smola..ja zato hnijem doma, ale ked pride muz, tak ho asi vytiahnem na chvilku

anamor
autor
2. máj 2008

jani normalne mi ju bolo luto, ale povedali jej ze to jeden z tisic pripadov... tak hadam sa to nam nestane ani jednej.... inak tejto babe tiez povedali v nemocke, ze rano bude vyvolavacka a psychika spravila, ze do rana zacali kontrakcie same...

jankapo
2. máj 2008

Anjelok, aj ja hnijem doma... 😠 Ani neviem kde by som sla...muz jasne ze chce relax doma, no ale on neni doma cely den. ☹ Ta to tazko s nim.
Anamor, uz neriesim, asi zacnem zas az o tyzden uz ked bude fakt vysoky termin...teraz este stale ako tak...A inak, ta baba zabudne, uvidis, aj ked to muselo byt velmi tazke...no som zvedava co bude.

anamor
autor
2. máj 2008

jasne, nemozme mysliet na take, hadam sa drobci vypytaju na svet 😉 VCAS

klba
2. máj 2008

Anjelok, ja si z mirky beriem priklad, snad to bude prebiehat podobne, teda tajne v to dufam 😉
A baby kazda znama osobnost mala urobeny cisarsky, kvoli tazkym porodom tak potom neviem-neviem, ale 31 hodin je asi u beznych ludi ok a u celebrit staci na cisarak polovica a aj menej, chudatka nase celebritky

anamor
autor
2. máj 2008

veru klba, ona povedala, ze bola ochotna dat majetok za cisarsky, lebo to proste neslo, ked jej povedali, ze zachvilu to bude trvalo to este dvanast hodin.... strasne fakt

anjelok
2. máj 2008

anamor, inak to je fakt hrozne, ze 31 hod..ved aj sandrika hovorila, ze ju dlho nechali trapit, tak ja fakt neviem, preco nepomozu tym maminkam nejako..esteze ja budem mat tu epi, zevraj sa moze dat neobmedzene mnozstvo davok 😉

anjelok
2. máj 2008

a zevraj epi moze aj porod urychlit, tak hadam to bude v pohode..teda tak som na to nastavena 😎

jankapo
2. máj 2008

😲 boooze....chudiatko....

anamor
autor
2. máj 2008

aj ja mam zajednanu epi, pre istotu. Ale inak ta baba mala aj epi.... ale tiez je povedali, ze je jedna z mala,ktorej to iba chvilu ucinkuje a znova rovnako velke bolesti ☹ no smola proste, este som nikoho takto nepocula rozpravat....

anamor
autor
2. máj 2008

no ale nebudeme si piatkove popoludnie takto kazit, lebo sa krpci zlaknu a zostanu tam do juna 😉

klba
2. máj 2008

no nam povedali na priprave, ze vyvolavacku daju az vtedy ked to inak nejde a to iste cisarsky a moj manzel na to vravi, nechaju ta poriadne vytrapit a ked je uz najhorsie tak az vtedy pomozu, to je teda sila

klba
2. máj 2008

anamor mas pravdu 😀

petka015
2. máj 2008

ahojte baby ja len nachvilku maly mi spinka. ja som rodila na myjave a tam vyvolavacky davaju bezne ak ste otvorene. necakaju kym vas to chyti.

anjelok
2. máj 2008

anamor, nam na prednaske o epi hovorili, ze ked epi neucinkuje, je zle zavedena..tak neviem 😒 ..ale v jej pripade, by som ziadala vratit peniaze 😀 ..no ale ok, idem umyt ten riad aspon

anamor
autor
2. máj 2008

cau petka ako drobcek? inak uz je aj tema majovciatka 2008,ale sme radi, ze ta vidime aj tu 😉

anamor
autor
2. máj 2008

anjelok ona si tiez mysli, ze zle zaviedli, lebo jej zaucinkovala, ze nachvilu a potom nic, ale inak povedala, ze mala pocit ze umrie, ze keby nemala epi, tak by hadam aj umrela.... ale to uz zachadzam do krajnosti...

anjelok
2. máj 2008

anamor no hlavne, ze uz to ma za sebou a my budeme mat pohodovy porod 😎 😎 ..epi nam zavedu spravne a pekne si to uzijeme

petka015
2. máj 2008

drobec super poslusny pekne papa aj spinka. no to som nevedela ze je nova tema idem to omrknut

misanik
2. máj 2008

Kocky nestraste, ja nemozem epi, budem to musiet prezit aj bez 😠

misanik
2. máj 2008

Ja chcem pocut nejaky pribeh ako sa to dalo aj bez epi vydrzat 🙂

anamor
autor
2. máj 2008

misanik kamoska bola bez epi a povedala, ze sa to dalo prezit, tak neboj 😉 mne ju mozno tiez nestihnu dat, ja som velakrat pocula, ze prisli kocky neskoro a uz sa nestihlo....

danka86
2. máj 2008

baby, aj ja uz ratam hodiny.. kedy to na mna pride a tak...

misanik
2. máj 2008

dakujem anamor, toto potrebujem pocut 😀 ale ved niekedy sa rodilo bez a rodilo sa aj tak... dajak bude, idem zuvat to semienko, to mam namiesto epi 🙂

miriamka
2. máj 2008

Ja idem tiez bez EPI,zvladnem to tak ako kopec inych ktore EPI nemali 😉

misanik
2. máj 2008

miriamka, preco ides bez?

klba
2. máj 2008

baby my sme silne zeny, tak to vydrzime predsa, len keby uz to bolo na dosah

anamor
autor
2. máj 2008

presne kocky, ja tiez ratam s tym,ze to zvladnut musim, clovek sa nemoze spoliehat ze mu tu epi ozaj daju...

ja si asi uvarim dnes v premiere malinikovy caj, ked uz som ten 38tt

efcso
2. máj 2008

misanik, nestresuj, da sa, aj nase mamy vydr, aj vydr 😎 .
co sa tyka toho vytekania, zo mna ta zatka/sopel vysla v utorok v noci, evidentne to ni neznamena, kedze sme veeelmi daleko od porod.bolesti/priznakov. od vtedy zo mna furt nieco tecie, neviem, ci sa pocikavam ci co, ale slip vlozku mam hned mokru.
baby, bola som v kaviarni a rozplakala som sa, ked mi male dievcatko povedalo, ze mam v brusku urcite 2babatka... ☹ , normalne som sa nevedela ovladnut... akurat pred tym ako sme sli, som doma vravela, ze uz sa hanbim chodit von, take mam to brucho... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre