Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

vs3
28. apr 2008

aha ta moja pracuje v nomocnici ako sestricka takze sa moze stat ze bude mat sluzbu, tiez nas vzdy tak super naladi, aj zajtra mam predpripravu tak sa tesim a pozalujem sa na jej kolegynu ako ma vystrasila 😅

vs3
28. apr 2008

zuzka ahoj, ani ja nemam ziadne bolesti a vcera mi robili pasy 1 krat, dopadli super 🙂 musela som si to zalozit do knizky.

zlatik
28. apr 2008

Tak tak vs3, len na nu pozaluj, to co je za pristup ?!
Ja som sa vo stvrtok v porodni pytala na moju znamu co sa jej maly priotravil plod.vodou a moj doktor mi povedal, ze sa stavaju rozne pripady, ale ze si to vobec nemam pripustat, ze mam mysliet pozitivne a verit, ze budem mat lahky porod. Ze ked som prvorodicka, tak neznamena, ze by som nemohla mat rychly a lahky porod. A ze si mam hovorit, ze vsetko super zvladnem.
A ze vdaka tym prispevkom o tom zadusenom babatku v TV sa ho na to pyta kazda tehulka, ale ze mame mysliet jedine pozitivne.
Asi na tom nieco bude.

vs3
28. apr 2008

presne tak treba mysliet pozitivne, ked ja som o vcera myslela, ale ta...... 😠 ale po zajtrajsej predpriprave mi bude zasa skvelo 😵

zuzka.sk
28. apr 2008

Zlatik - 🙂 ja som sa mojho zase na poradni v stredu pytala, ze .... preco sa stale v poslednej dobe rodia mrtve babtka? A on na mna, ze nemam nic pozerat, ze to len zvelicuju,ze hladaju sezacie, ze to sa aj kedysi rodili, len o tom nikto nevedel, ze teraz je baby boom a vsetko okolo toho je popularne... ze strasne ako strasia zeny. A vcera mi povedal, ze mam pozitivne mysliet a hlavne sa nebat, ze to je zaklad uspechu.... a lahkeho porodu. Ze on mi pomoze, keby sa nieco dialo. Tak co ja viac mozem? Jedine na seba a doktora sa spolahnut, nie?

vs3
28. apr 2008

zuzka presne, ved oni su tam od toho aby nam pomohli, bude to super uvidite 😉 😀
ja sa s vami lucim musim zbehnut do mesta. tak neskor 🙂

zlatik
28. apr 2008

Zuzka, jednoznacne musime byt dobre naladene, potom pojde vsetko lahko.
Netusim aky budem mat porod, ale uz teraz sa nan tesim, lebo sa neviem dockat Viktorka.
Idem trosku pocitat Mama a ja, lebo ma vyjst nove cislo.
Pekny den kocky.

katmi
28. apr 2008

caute kocky.. ste tu hned zrana toho popisali teda.. 🙂

sandrikin malicky je krasny.. vela zdravicka, nech je cim skor z toho vsetkeho vystrabeny..

no verulka.. aj ja chcem taky porod.. a take super deticky,co mi budu pomahat.. 🙂 😉

dasenka
28. apr 2008

ahojte babenky 😉 clovek sa tu neukaze par dni a ma citania na dve hodinky co noveho sa prihodilo 🙂
sandrika drzim palce malemu nech sa z toho rychlo dostane, male deticky maju ten dar sa rychlo uzdravit, tak sa drzte 🙂
zuzka.sk - prave som rozmyslala ci to nie je divne ze nemam ziadne kontrakcie a bolesti, sak je to vsade popisane ze mam mat poslickove bolesti, tvrdnutie bruska atd. a ja nic 😲 asi sa musim o tom porozpravat s doktorkou. uz som dufala ze budem rodit aspon o dva tyzdne skorej ale zatial tomu nic nenasvedcuje, krcok uzavrety neskrateny.... no hadam nebudem prenasat 😅

zuzkazrzka
28. apr 2008

Ahojte, Verulka fakt super porod a je dobre ze ti deturence pomahaju 🙂

ja sa mam trochu lepsie, vecer som si poplakala drahemu na ramene ale aspon som trochu spala. Mam stale plny nos ale uz je to lepsie tak sa to hadam bude uz len zlepsovat, musim si to stale opakovat a pozitivne mysliet. Sestra mi volala z Prahy, ze pride vo stredu aby ma este videla ako Kinderko 🙂 (nebola tu od zaciatku februara), tak sa na nu tesim a hadam mi bude 1.maja tak dobre, ze budem moct ist na rodinnu grilovacku na zahradu 🙂 aspon lahnut pod rozkvitnutu ceresnu 🙂

anjelok
28. apr 2008

ahojte,
sandri, krasny je lukasko, neboj, vsetko dobre dopadne a uzdravi sa...
verulka, super, ze to vsetko tak paradne prebehlo, takze uz len kojit a ucit sa 😉

no ja dnes zacinam 39 tt a tiez neciitim zatial nic zvlastne 🙂 ..je krasne pocasie, tak ste asi vsetky vonku, ja som pozehlila a perie sa mi druha pracka, idem nieco uvarit a pojdem asi tiez, musim nieco vybavit

anamor
autor
28. apr 2008

ahojte krasky pupkate 😉
idem vas docitat, co vsetky obedujete?

anjelok
28. apr 2008

ahoj anamor, ja si varim este zemiacky a mozem ist jest 🙂

inak ak sa dobre pamatam, tak zajtra by mala ist galanta na cisarsky, nie? takze zajtra mozno bude dalsie babatko a maminka 😉

vs3
28. apr 2008

ja robim cuketovo zemiakove placky 😉

anjelok
28. apr 2008

vs mnam, to je dobrotka, ja ked sa vratim z mesta, tak sa chystam si urobit zeleninovu polievku ryzovy nakyp, ten uz som dlho nemala

zuzkazrzka
28. apr 2008

juj robite mi chutky, ja si idem zohriat plnenu papriku a mozno si urobim poobede este nieco fajne sladke...slivkove knedlicky 🙂

anjelok
28. apr 2008

zuzka, aj ja mam chut na sladke, preto ten nakyp 😉 ..knedlicky to ja neviem robit, ale dala by som si

zuzkazrzka
28. apr 2008

anjelok, vyhoda je v tom, ze ja ich mam uz urobene v mrazaku. ked som robila naposledy, tak som par dala zamrazit, teraz len ohrejem 🙂

anjelok
28. apr 2008

jaaj, no tak to mas dobre vymyslene 😀 ..uz ti je lepsie, atb zabrali?

zuzkazrzka
28. apr 2008

este velmi nezabrali, ale uz ma tak neboli hlava ako vcera a trochu som spala. Uz to speje k lepisiemu 🙂

vs3
28. apr 2008

mnam anjelok ryzovy nakyp, posli ip na recept 😉

vs3
28. apr 2008

hmmmm zuzka aj knedlicky dobre zneju 😀

anamor
autor
28. apr 2008

vs ty takto zhanas receptiky cez majovky, dobry napad 😉
vsetko co ste spomenuli, cez zemiakovo-cuketove placky, slivkove knedliky a ryzove nakypy, mnam

vs3
28. apr 2008

anamor 😀 😀

katmi
28. apr 2008

anamor ja som prave dojedla pizzu..

anjelok posli aj mne recept na ten nakyp.. 😉

zrzka ako ti je?

ja sa o chvilu chystam k detskej lekarke..

anjelok
28. apr 2008

vs no idem to teda opisat z kucharskej knihy

anjelok
28. apr 2008

katmi ahoj, poslem..daj potom vediet ako si dopadla

katmi
28. apr 2008

kocky este som sa chcela spytat.. ktore pijete ten cajik z ostruziny malinovej.. pijete ho len raz za den? myslite,ze mozem aj dvakrat??

katmi
28. apr 2008

anjelok dakujem.. 🙂

vs3
28. apr 2008

katmi ja ten cajik nemam ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre