Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

malibuu7
9. máj 2008

eviku, a na statnice ides kedy? ja prave musim do 19.5.odovzdat lebo zaciatkom juna chcem na statnice, i ked som sa vobec neucila... ale snad to nejako stihnem

malibuu7
9. máj 2008

hej, viem ze ste sa tu uz o tom bavili, ked mam cs3 co to asi znamena? lebo moj dr. mi akurat povedal ze je to rovnake ako minule, drobec pripraveny, len cakat kedy zacne pracovat deloha a mozme rodit... tak ja neviem, ale stale sa nic nedeje

anjelok
9. máj 2008

no ja som si brala na ucenie na statnice 3 tyzdne dovolenku a z toho som sa ucila samozrejme asi tak polovicu 😀 ..takze to stihate v pohode

eviku78
9. máj 2008

malibu my mame statnice az v auguste, takze dufam, ze sa stiham aj naucit. pojdem aj s malou domov k mamine a ta mi bude pomahat, kym sa budem ucit.
leni aj ja som kazdu noc hore a beriem to ako nacvik na malu. pomaly sa asi musim naucit zit s deficitom spanku. 😉

malibuu7
9. máj 2008

anjelok, tak to si bola rychlovka 😀 sice snad stihame, ale ked pride drobec, tak to bude trosku o inom, no ale mas pravdu, stihame 😉

verulka
9. máj 2008

baby, ja som nebola ani 1x na konzultacii, ja som veducemu poslala 45stran a o par dni nato koplet...mam to na 78stran aj s prilohami. moja DP ma nazov strategicky marketingovy plan firmy 😉 jo a oponent aj veduci mi navrhli za 1 😎

anjelok
9. máj 2008

malibu to je pravda s tym drobcom, ale mas este 2 tyzdne cas, tak ich naplno vyuzi 😉
evi, no ja v podstate poriadne nespim cele tehu, aj ked spim, tak len tak na pol oka, plytky spanok, na vsetko sa hned zobudim a potom nemozem dlhsie zaspat, takze ja uz som natrenovana dost 😀

verulka
9. máj 2008

malibuu, no ja mam, v po statky a skusam si to opakovat, ale uz dost stresujem 😅

anjelok
9. máj 2008

verul a ktoru fakultu robis? ja som skoncila narodohospodarsku a diplomovku som robila z nastrojov medzinarodneho platobneho styku

verulka
9. máj 2008

obchodnu 😉

anjelok
9. máj 2008

verul neboj, zvladnes..ja som mala take stastie, ze som rano, ked som sla na statnice zistila, ze mam defekt na aute..tak som sla na defekte do skoly a vsetci mi na ceste ukazovali na koleso 😀 ..cele som ho rozflakala, kym som dosla do skoly..po statkach mi to potom spoluziak vymienal za rezervu na parkovisku pred skolou.. 😀

malibuu7
9. máj 2008

dakujem za povzbudive slova...
verul, tak to budem na teba mysliet, aby si to zvladla vsetko perfektne a hlavne to mala za sebou... to si teda dobra ked si bez konzultacie zvladla napisat tolko... no ja śom mala urobit maketu altasu, takze som potrebovala konzultacie... ale tiez pohodka

eviku78
9. máj 2008

verul tak v pondelok drzime palce.

dasenka
9. máj 2008

dobre ranko tehulky a novopecene mamicky 🙂 gratulujem k novym babatkam kocky a drzte sa 😉
verulka statky by som ak mam pravdu povedat teraz robila o mnoho radsej ako rodila 😉 oproti tomu si myslim ze to bude malina... minimalne to bude trvat kratsie 😀 (aj ked ty si rychlik 😅 )
ja som zatial kinderko... v stredu mi doky povedala, ze by bolo najlepsie uz porodit lebo mam opuchy az po kolena (sak to viem ked mam nohy jak lopaty) ale nic tomu nenasvedcuje.... a ani mi nic neporadila, takze cakam kym to na mna konecne pride

darka83
9. máj 2008

Ahojte kocky, dlho som sa neohlasila. Gratulujem vsetkym maminkam ku krasnym babatkam 🙂
Ja mavam v poslednych dnoch strasne krce v podbrusku. Bolesti krizov, tvrdnutie mi zacalo uz asi pred dvoma tyzdnami, ale teraz sa k tomu pridalo este aj toto. Moze mi tam tak strasne maly tlacit hlavickou? Niekedy mam pocit, ze mi kazdu chvilu vypadne. Mali ste to niektora?

anjelok
9. máj 2008

darka mna tam dole tlaci uz asi vsetko..ale krcok stale drzi..

betatka
9. máj 2008

Ahoj babulky 🙂
my sa máme dnes lepšie teplota je fuč našťastie 🙂 vypotila som 3 pyžamá a malinká zrejme od paralenu spala celu noc s prestávkami na papanie.
Verul v pondelok na teba budeme silno myslieť aby si to zvládla o čom vôbec nepochybujem 🙂 🙂 🙂

darka83
9. máj 2008

Anjelok aj mne drzi, ale postupne sa skracuje, uz je len 1 cm. Som zvedava co bude na buducej poradni, tie krce sa kazdym dnom zhorsuju. Ked ma to chyti, nemozem ani sediet ani chodit, nic... citim sa jak invalid 😠

anjelok
9. máj 2008

darka to uz su pripravy, u mna je to najhorsie v noci ked spim..cez den to rozchodim, tak a da...

dasenka
9. máj 2008

darka to vyzera naoyaj na tie pripravy ked sa maly snazi otocit do tej spravnej polohy 😉
ja som sa radila s doky ze ci je to ok ked nemam ziadne priznaky, ze ostatne baby maju poslickov a tvrdnutie bruska a tak..... aj ked mne stacia tie bolesti krizov a opuchy ine by som uz asi ani nezvladala 😠
no a na to mi povedala ze sa nema bat ze kaze tehu je ine a vobec nemusim mat poslickove bolesti alebo ich ta bolest krizov prekryva tak ze si to ani neuvedomujem

darka83
9. máj 2008

Ja viem, aj dr povedal, ze na to pomoze len porod 😀

dasenka
9. máj 2008

no ty mas este kusocek casu 🙂 mne uz konci vsetka sranda ked mam 40tt na krku a po vysetreniach ziadna nadej na skory porod 😒 .. maly sa hadam rozmysli, mozno dnes ked mame s mazelikom 7 rokov co spolu chodime alebo 13. maja ked budu 2 roky co sme svoji... hadam si nejaky pekny datum uz vyberie 😀

darka83
9. máj 2008

Dasenka, lenze mne sa zda, ze moj maly sa toci vkuse 😉 Ja mam zas poslickov dost bolestivych, niekedy sa zacinam obavat, ze ked toto su len falosne kontrakcie, ake asi tak budu tie skutocne 😕

galanta
9. máj 2008

ahoijte dievcata tak ja my sme uz konecne doma.zacali sme priberat,tak nas pustili.nasa mala chytila jednu zo svojich zravich nalad.aspon lekari slubili,ze to pride.vcera papala takmer beez prestania 6 hodin.az som nevedela,ci je to normalne,ale hrozne sme sa tesili.dokonca,ked som jej pustila flasu,tak jej stala v ustach.nase priberanie ide dost pomaly,ale mliecka a trpezlivosti ,mam chvala bohu dost.papame aj z prsnika aj z falsky,ked ju dotlacame,ked uz nevladze tahat,ale uprednostnuje prsnik,tak mame radost.a co noveho? prehlad mam len skresleny,aj ked moj drahy pravidelne po telefone informoval.

galanta
9. máj 2008

inak zabudla som to najdolezitejsie:GRATULUJEM VSETKYM MAMINAM....

darka83
9. máj 2008

No Dasenka ja som sa vydavala 7.7., tak to hadam nie 😀 Ja viem, ze mam este cas, este mam aj dost veci na robote, nehrniem sa do porodu, ale ked to ma este dva tyzdne takto boliet...

Galanta super, ze uz ste doma. Vela zdravicka obom 😉

dasenka
9. máj 2008

galanta aj my tebe gratulujeme 🙂 tu sa to pekne rozbieha a je zalozena aj nova tema majovcatka 2008 pre uz "hotove" maminky 😉, to je super ze mate dost mliecka .. az ti zavidim 😉
darka doky mi povedala ze poslickove bolesti sa stratia 12 az 72 hodin pred samotnym porodom... preto sa asi kocky pred porodom citili tak fit ak dlho pre tym nie 😉

darka83
9. máj 2008

Tak to je povzbudzujuce, caka ma minimalne 12 bezbolestnych hodin v tehotenstve 😀

janca704
9. máj 2008

Ahojte, vidim, ze sa to tu ubera smerom "uz aby som porodila" 😀 Po dnesnej noci som uz aj ja v tom stadiu, tusim 😖

Gratulujem ńovym maminkam 😵

janca704
9. máj 2008

Kocky, nie ste na nervy z otazok okolia " ci uz"? 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre