Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

miriamka
16. máj 2008

Hm..lebo ja teda neviem.Isla som si lahnut ze pojde spat,ale kazdych asi 10-12 minut ma pobolieva ako pri menzese,tak neviem teraz.Je to taka slaba blest a pri tom mi stvrdne brusko,to budu asi poslickovia...

kats
16. máj 2008

nooo neviem neviem 😀 poslickovia by mali byt nepravidelne stahy, alebo kontrakcie ....

miriamka
16. máj 2008

No uvidime...idem nieco upratovat a uvidim ci to prestane...

kats
16. máj 2008

drzim ti vsetky prsty 🙂

miriamka
16. máj 2008

No radsej nech su to len poslickovia...som sama doma,az pride manzel to moze byt nieco ine 🙂

fabiana
16. máj 2008

Ahojky!
Tak ako Miriamka? Bolesti pokračujú? Ja som mala tiež doobeda také bolesti ako pred menzesom, kontrakcie sú také isté, ale potom sú už riadne bolestivé a hlavne pravidelné. Ale tiež neviem, či to včas zbadám. Ak ťa to upokojí, aj ja mávam dosť silný výtok, s prepáčením ako sopel alebo ako voda... ale viem, že je to len výtok, lebo vody by bolo ďaleko viac a mala by byť číra.

efcso
16. máj 2008

miriamka, kontrakciu rozoznas, nie su take tvrdnutia bruska, je riadna pecka... ja som si myslela pri prvej, ze mam nejaky zachvat a ze vysablujem jogurt co som jedla... 😖

dididi30
16. máj 2008

ahojte
mikra tak na teba to uz ide?? joj uz by si si zasluzila moja.. 😉 inak si mozes dat jeden paralen, ak ti to prejde tak su to poslickovia ak nie, tak rodis....to sa bezne v anglicku rodi, ze skor ako prides do nemocky musis si ten paralen dat 😉

fabiana
16. máj 2008

S tým paralenom ma to tiež napadlo... lebo to sú fakt bolesti, pri ktorých pomôžu až také zázraky ako epi... 😉 Alebo možno ešte tá teplá voda...

aviril
16. máj 2008

ahojte. miriamka, však už by aj bolo načase aby si porodila. Ja som dnes bola u dr a krček mám na 0,5 cm a na špičku otvorená, malý zostúpený do panvy, povedal, že pôrodné cesty sú plne pripravené. tak dúfam, že nebudem dlho čakať.

miriamka
16. máj 2008

Tak asi su to poslickovia,lebo bolesti sa nestupnuju...

jankapo
16. máj 2008

No Miriamka, ti lekari nemaju chybu, najprv ta naplasi a potom nic... 😠
Drzim vam vsetkym palce, nech to mate cim skor za sebou.
Pisala som o svojom porode do tej temy "jaky byl porod"...napisane to nie je ono... 😉 proste sa to neda opisat, ale snaha bola. 😝 🙂

mirka8429
16. máj 2008

janka som citala..aj ja som chcela taky super pôrod hehe ale gratulujem xixi

fabiana
16. máj 2008

Janka, super opísaný pôrod, som sa pobavila, ale v dobrom... 😀 Budete mať na čo spomínať. 😝

miriamka
16. máj 2008

Jani...super porod,taky chcem aj ja 🙂

aviril
16. máj 2008

tak o tom pôrode som čítala aj ja. teda, neviem si to ani predstaviť.

miriamka
16. máj 2008

No a moja mamina mala take vsetky 3 porody...kiez by to bolo dedicne

jankapo
16. máj 2008

Miriamka, moze byt ze je, aj moja mamka, aj segra mali pohodove porody...
Ziaden nie je bezbolestny, ale nech je po nom len dobry pocit....co dobry, uzasny 😵 Prajem kazdemu, fakt.

anamor
autor
16. máj 2008

jani perfektne, fakt perfeknte v teme jaky byl porod 😀 aj ten priebeh, aj to ako si to napisala a ta rychlost, fakt je spravodlivost na svete, to mas za to rizikove 😉 a strasne sa mi paci aj ten tvoj slogan v pase 😉

hodmon
16. máj 2008

sa vytesujem ... konecne mi prisla 1. materska 😀

fabiana
16. máj 2008

Veru, ten slogan je super... 🙂
Baby, mne už odchádza zátka... 😖

livka299
16. máj 2008

Juuj Fabi moja drz sa..
Ja som dnes mala take strasne tlaky na konecnik, ze som myslela ze idem 😅 no a zrazu to prestalo 😖 tak neviem ci sa tesit alebo smutit 😖 😅

dididi30
16. máj 2008

veru janka rodila si ako moja kamoska rizikovka, tiez si vylezala cele tehu a potom nie a nie porodit ale ked to prislo tak dohodiny aj s cestou a to jej nestilhli ani klistir dat 😀

fabiana
16. máj 2008

Ani nevieme, či sa máme ešte tešiť alebo už báť, že?
No, neviem, či to je ono, ale začal mi taký výtok s krvou, také husté to je. Veď uvidíme, aký priebeh ešte bude mať nasledujúcich 24 hodín... 😕

livka299
16. máj 2008

diddi no aj ja som bola rizikova a aha...a to neverim ze budem mat lahky porod....urcite si vytrpim aspon polovicu co primalom..... 😖 😖

dididi30
16. máj 2008

livka.....no ja som mala pri malej lahky porod, ale teraz mam tusak ,ze bude tazsi ale kradsi 😀

livka299
16. máj 2008

Uff diddi co uz budeme musiet prezit.... 😀 😀 nastastie ja si hovorim ze posledny porod v zivote 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dididi30
16. máj 2008

livka ja tak isto 😀 😀 😀 sak uz budeme mat to aj to 😀

livka299
16. máj 2008

No a uz sme si z manzelom povedali ze ochrana trojaka 😀 😀 😀 😀 😀

dididi30
16. máj 2008

no my ziadnu nepouzivame, muz diriguje, on dava pozor a nepusti ani kvapku ani keby celu flasu vodky vypil, on mal stres ked mohol do mna pustat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre