Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

luca26
29. apr 2008

v ruzinove mi povedali, ze uz je neskoro....

luca26
29. apr 2008

baby, nemate niektora to tlacivo na socialku kvoli druhemu pilieru? ja som ho mala, len sa mi niekde stratilo, ked som odchadzala z prace....

zuzka.sk
29. apr 2008

Luca super, som rada, ze som Ti dobre poradila. Uz len aby sme dobre porodili.
Ja varim, tak Vas vzdy len nakuknut pridem. 🙂

luca26
29. apr 2008

jeeej inak uz par dni sa hram so stranko nasho psika... keby ste sa niektora chceli pozriet tu je www.parson-speedy.estranky.cz 🙂 zatial je taka kostrbata, ale to doladime....

luca26
29. apr 2008

zuzi a co varis? ja tvrdo premyslam, co spravim na veceru, ale som stratena 🙂

jankapo
29. apr 2008

luci, kraaaaaaaaaaaaaasny 😵 😵 😵

luca26
29. apr 2008

jani... dakujem 🙂 chcela som to stihnut, kym bude hugo na svete, lebo potom bude havco na vedlajsej kolaji uz uplne...

anamor
autor
29. apr 2008

luci to je super stanka 😉

luca26
29. apr 2008

anamor... dakujem 😉

anamor
autor
29. apr 2008

luci nemas za co, si sikulka. Inak ja idem zajtra na debatu otec pri porode 😉

luca26
29. apr 2008

tiez k doktorke Jandovej?

anamor
autor
29. apr 2008

ano

luca26
29. apr 2008

tak to sa mate na co tesit, teda aspon mne sa velmi pacilo, lebo upozornila aj na veci, ktore by som si asi sama neuvedomila a myslim, ze tatinkom tiez spravila vo veci jasno 😀

anamor
autor
29. apr 2008

no musim to absolvovat, ked chcem toho ocina mat pri porode, mne je inak ona velmi sympaticka a prijemna,bola som aj na uvodnej prednaske a aj na nejakych cviceniach.... tak zajtra predpokladam, ze to tiez bude Ok

luca26
29. apr 2008

bruska... majte sa pekne, my ficime domov... snad sa mi zajtra podari prist na net aspon na chvilu 😉

anamor
autor
29. apr 2008

papa

verulka
29. apr 2008

cafte, kocky, este ma napadlo- po porode si nechajte doniest susene slivky( alebo aj cerstve) skvele pomahaju pri velkej potrebe 😉 jo a vinea je tiez fajn, len nam detsky primar odporucil vybublinkovat a zriedit s vodou 1:1...men to tak aj viac chuti, lebo samotna vinea je moc sladka...
letim sa drtit, pa

zuzka.sk
29. apr 2008

No varila som, uz sa to zapeka.
Luci - predvarila som zemiaky, vykydla do veeelkej zapekacej misy, na to dala posolene file , posypala struhanym syrom, zaliala som to slahackou rozmiesanou s takym susenym Magi - syrova omacka a cesnakom. a uz sa to zapeka. Ja rada robim taketo zapekance a la na prirodno, aj so zeleninou aj s rybami aj cestoviny aj vsetko mozne na tento sposob. Skuste to. je to rychle a mnam.

aviril
29. apr 2008

verulka, a to z toho nepreženie aj to malinké? lebo malému - druhému - veľa jedál škodilo, nadúvalo a tak.

zuzka.sk
29. apr 2008

Verulka, ja uz par tyzdnov ficim na Vinea, nikdy som ju nemusela a teraz mi veeelmi chut. Takze v tom budem pokracovat aj potom 🙂

aviril
29. apr 2008

no zuzka, mať tak tvoju fantáziu. ja zakaždým si hlavu lámem, čo navariť, už som z toho koľkokrát zúfalá. Hocičo ani ja nemôžem, lebo ma hrozne páli kyselina a aj deti sú fajnové, hlavne ten starší, tomu hocičo nechutí. ale ten recept vyzerá super...

verulka
29. apr 2008

aviril nerobi to drobcom nic...mne to pekne pomohlo 😀

dididi30
29. apr 2008

ahojte
po porode susene slivky|?? 😕 no vy si mozete dat, len neviem co na to budu hovorit vasi drobci ked ich budete kojit...este ta vinea je vraj na kojenie dobra...

zuzka.sk
29. apr 2008

Aviril, moj manzel je fajnovy za vsetky deti, som povedala, ze to mam pripravu, vsetko musi mat akurat, ale tieto zapekance, kedze nie su suche, je to stavnate, a vzdy niecim ine, to mu velmi chuti. Vlastne aj mojim rodicom to chuti. Kedze uz je aj pazitka a redkovky su a vselijaka zelenina, mozes navrch ked to uz bude, nasekat pazitku cerstvu, nech sa to do toho tak vtlaci, ked to bude este horuce. Ja este robievam cerstvy uhorkovy salat s kyslou smotanou a cesnakom, mozno spravim. Moj manzel totiz vobec nelubi ani papriku ani paradajky... budem ho na to musiet nejako naucit. 🙂

jankapo
29. apr 2008

aj ja som uz o slivkach pocula.... 😉 ze ak teda nemam chut absolvovat pri kakani druhy porod, tak slivocky... 🙂
A preco by to malo skodit drobcovi? 😒 Naduvaju? Hmmm....tak neviem.

verulka
29. apr 2008

didi, nam to vyslovene odporucil primar na novoredenckom a skusila a som a uplne v poho...pritom doteraz vzdy boli krpci haklivky na stravu...slivky nenaduvaju, iba prezenu a aj to len maminu..resp, neprezenu, skor "rozriedia" stolicu a netreba potom tlacit 😉 vsak ja nenutim, len hadzem tipy 😉

dididi30
29. apr 2008

verula, no sak hej, ked ma s tym skusenost a niesi prvorodicka tak ta beriem za slovo..len som sa pytala 😉

aviril
29. apr 2008

však aj môj manžel je strašne fajnový. ale on chodí domov len na víkendy, tak cez týždeň nemám s tým starosti, že ešte aj na jeho chute musím prihliadať. to ma čaká len cez víkend. ale ten najstarší syn, no to je hrôza, jemu je všetko fuj, ja už som niekedy zúfalá, že čo variť. menší ten lúbi papať. ja napr.lúbim aj také obyč.jedlá, ako slíže s kapustou a tak, no a môj drahý vôbec nie. skúsim urobiť ten tvoj recept, čo si vyššie písala. a môj zas papriky, paradajky a veškerú zeleninu miluje, aspoňže tak.

zuzka.sk
29. apr 2008

🙂 slivecky... ale ked ja susene veci nemozem, len cerstve, a cerstve este asi nebudu, este by som mohla zavarane 🙂

jankapo
29. apr 2008

verulka, ty co, pauzicka pri uceni??? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre