Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

anjelok
2. máj 2008

no ideme vypadnut von trocha s drahym..tak zatial pa

slnyecko
2. máj 2008

Zdraviim,tak mne uz druhy den tvrdne brusko a dost casto,v noci som uz cakala ze pojdeme do nemocky a nic.. 🙄

jankapo
2. máj 2008

No baby, mne uz docista sibe...ste si vsimli tu reklamu? no myslim pradelko ze saxana...to akoze my sme cielova skupina?????? to co za marketing. sak ich udam ze mi depku sposobuju... 😀
Akoze provokacia jak sv+++, kedy si uz len ja take pradelko dam na seba???

Jak ste tu pisali ze stredobod pozornosti...no boli sme dnes aj jest vonku, aj na nakup, a to fakt, kde idem, sa ludia kukaju jak divi. Az sa mi muz smial, on sam si to vsimol, ani som mu nic nevravela... 😠

Slnyecko, aj mne tvrdne brusko, a nic z toho... 😒 Zatial. 😉

janca704
2. máj 2008

Jankapo, aj na mna ludia cumia, ako keby nikdy tehotnu nevideli. Mojmu muzovi to vadi, ja si to uzivam 😀 Ale uz len chvilku ☹

mirka8429
2. máj 2008

janca aj namna kukali ludia ako na zjav..lebo nevyzeram na 24 rokov ale tak cca na 18 tak aj moj manzel mladsie vyzera tak kukaju ako keby ze aha deti spravili deti..a divia sa ze mi to az na nervy lezie a komu vysvetlis ze som uz 3 roky vydata a babo cakame lebo sme ho chceli...

jankapo
2. máj 2008

No Mirka... 😀 Este raz budes rada, ze tak mladucko vyzeras... 😉
Pozri, ja som robila ucitelku a kucharky v skole na mna kricali ze sa mam postavit do radu k spoluziakom... 🙂 A si vezmi ze taky zjav ma potom tehu brusko...ale toto ja vobec neriesim...A to mam 26...skoro 27. 😝

mirka8429
2. máj 2008

jani aj ja som ucitelka a tiez namna raz jedna ucitelka vrieskala ze do triedy mam ist lebo zvonilo... 😀 no pekne...ale to je dobre ze sme take mlade hihi no nie..jeej jani a tebe svieti 40tt...to uz zachvilu to tu bude moja..ako sa citis

jankapo
2. máj 2008

Mirkaaaa...to ty mi vravis ze ochvilu to tu bude??? Len ta chvila je nejaka dlha, eheh...No nic citim sa fajn, brusko tvrdne ale krcok sa tvari ze sa ho to vobec netyka... 😉
Miri, a ucila si v KE? ci u vas? Ty si prvy stupen, ze?

mirka8429
2. máj 2008

jani ja som ucila v Presove...a neboj aj mne odisli vsetky priznaky..brucho tvrdlo stale ale inak nic...neboj sa aj mne sa to strasne vlieklo...ale dockala som sa hihi chvala bohu

anamor
autor
3. máj 2008

dobre krasne vikendove ranko, dufam, ze polovica z vas rodi 😉 ked tu viac ako 12 hod nikto nebol 😉 nezabudnite podat hlasenia, maj je v plnom prude a tu nič 😉

moni1412
3. máj 2008

ahoj, an, ani vcera ziadne babo? o katmi neviete nic?

anamor
autor
3. máj 2008

cau moni, ako Denisko?
nie o katmi nevieme, mozno uz ma mimi, alebo len nebola na nete...

anamor
autor
3. máj 2008

sandrika pridala nove foto 😵

moni1412
3. máj 2008

Denisko je zlatko 🙂 zatial velmi neplacka, mozno sa to zmeni, ktovie. Budime sa len na papanie, no fakt je uzasny 🙂
Ty si kedy davas termin? este ta nestrasia poslickovia?

anamor
autor
3. máj 2008

moni vies ze ani neviem ci strasia ci nie, zoparkrat aj strasili, ale momentalne mam pocit, ze este nieco vydrzim, uvidime, sama neviem.... ty si mala poslickov?

moni1412
3. máj 2008

anamor ja som mala bolesti ako pri mrche odkedy ma pustili z nemocnice a potom prestali. Praveze sa smejem ze u mna boli poslickovia asi to ze mi zacalo byt konecne dobre 🙂 preto som nemohla vecer uverit ze rodim. Ty mas az kocom mesiaca termin? To mas este chvilku cas. Kolko vazite po poslednom utz?

anamor
autor
3. máj 2008

neviem kolko vazime, posledny utz mi robili v 31tt a to bolo nejakych iba 1800g

moni1412
3. máj 2008

Malinka este kopka? Ma miesto? 🙂 Ty ako riesis tie ocka? Sosovky davas dolu, vsak? A pojdes asi normalne....?

moni1412
3. máj 2008

idem zatial, pridem neskor,potom precitam 🙂 papa

anamor
autor
3. máj 2008

moni ano idem normalne, sosovky davam dolu, na priprave nam povedali, ze sa to pri tlaceni neodporuca.... chcela som sa na to spytat, ale ma predbehla.... Kopka, vyduva sa kade-tade, uz vela miesta ani nema, lebo ja citim aj dole ako vrti hlavickou, som to vravela lekarovi, povedal mi ze to je normalne, hlavne preto, ze ta hlavicka je velmi nizko... takze ja predpokladam, ze ked sa zacnem otvarat tak rodime... dufam 😉

anjelok
3. máj 2008

ahojte, prave pozeram, ze sandrika ma nove fotky..chudatko lukasko, taky je krasny..
dnes som sa celkom dobre vyspala, po vcerajsej noci to dobre padlo, ja to mam take striedave, jedna noc dobra, druha horsia..
inak pisala som vcera adminovi a tie 2 moje fotky su uz z jej albumu vymazane 🙂

moni1412
3. máj 2008

anjelok asi som to prehliadla...co je s Lukaskom?

anjelok
3. máj 2008

moni, sandrika pisala, ze ma nejaky zapal a nevedia z coho, ze ma zlu krv a aj dostal krvacanie do celeho telicka, tak su stale v nemocnici, ale odvtedy sa sandrika neozvala, takze nevieme ako to dalej pokracuje, len sem tam prida fotky..

moni1412
3. máj 2008

anjelok to som nevedela. Dufam ze budu coskoro v poriadku a domka. Moji zlati. Drzim palceky.......

zuzka.sk
3. máj 2008

Ahojte baby, tento maj.... ziadne babo. Asi im je v tych bruskach super. Ja uz chcem kazdy den a nic sa nedeje. Vcera sme zacali so sexom, dnes dam asi vanu uz alebo co.. ja neviem. Alebo fit loptu? Alebo to necham na pondelok, co povie doktor. Hm

jankapo
3. máj 2008

Cauky, no ja uz kaslem na vsetky vyvolavacky, vcera cely den brusko jak skala, tak sme sa s tatinkom este potesili ze uz sme isto na dobrej ceste...a velke nicovate NIC...dala som si sprchu, este som sa povrtela na fitlopte pred telkou a vsetko prestalo... 😖 ako som lahla, vstala som raz na WC, inak som spala do rana ako babo.

Varim, balim jedlo a ideme na chatu. Idem ju vypratat po zime,uz neviem co so sebou. Vyhodilo mi doma poistky, tak ma chytil zachvat zlosti a frustracie, lebo som ich nevedela nahodit, lebo hlavny istic hodilo, no slo ma roztrhnut...sedela som ako puk a cakala na muza ze sa vrati z Baumaxu, a ZURILA som, lebo ja nelubim byt odkazana na dakoho a chudak este dosiel a som bola taka "mila" na nho ze nechapal. Tak mi to prislo luto a uz slzy v ociach, baby, uz fakt mam dost..Clovek si to nechce priznat, ale ja mam pocit ze som nonstop v napati, proste pozitivne myslenie ano, fajn, funguje a potom BAAC a podvedomie si vyplava a uz sa to neda zastavit.... 😢
Och jo...

jankapo
3. máj 2008

No a este som si teraz pozrela Lukaskove fotky a to som uz teda uplne v prdeli.... 😢 😢 😢

efcso
3. máj 2008

cafte, ja som konstantne vyhadzovana z compu, lebo neter musi hrat...

moj muz mal vcera narodky, tak sme mysleli, ze najkrajsi darcek by bolo byvalo babo... mala je presvedcena o inom... mala som v noci jeden kus kontrakcie (po dvojhodinovom nespani a cviceni) tak som sa potesila, ze hura, ideme ratat cas.... a zaspala som... 😀

ja som tiez uplne v prdeli, hormony si robia co chcu, uz sa len stazujem a vsetkym vysvetlujem, ze si nevedia ani predstavit, ake to je nosit TOTO MEGA brucho... ☹

drzte sa, rodte, tie ktore mate doma doktorov... 🙂

zuzka.sk
3. máj 2008

Efcso, Jani, cice moje, sak viidm, ze uz secky cakame na to ako na zazrak. Hovorim Vam, je im tam dobre, Maj neMaj, kaslu na to. Podme uzatvarat stavky, ktora bude prva, ja uz ani mobil nedviham, kazdy mi len vola, ci uz som neporodila, resp.ci nerodim, uz toho mam plne zuby.
Nerves som na muza aj na vsetkych, ale uz zase v noci zaspim az o 3.00 rano a to je nic moc, kazda blbost ma zobudi. Ja nemam MEGA brusko, ale zato sa mi mala v bruchu tak puci a hybe, ze si vsetci myslia, ze tam mam votrelca, ci co. Uf, stale cakam, kedy sa pohne spravnym smerom a nist.

zuzkazrzka
3. máj 2008

ahojte, vidim, ze mame vsetky rovnake stavy 🙂

ja som bola vcera na kontrole, tak sme na tom tak ako pre tyzdnom, len maly sa u z intenzivnejsie tlaci hlavickou von. Normalne ked ma pozeral tak zatlacal hlavicku vyssie. ma potrapil. Ale kazal mi vydrzat do 8.5. to mam prist na kontrolu ale preistotu uz nalacno, a ze ked este sa mu bude zdat, ze par dni vydrzim tak najneskor 12.5.

ale zakazal mi aktvity, resp. ziadne cestovanie a velke pobehovanie. Ja mam este stale nejaku mykozu a infekciu, co sa mi lieci uz 2 tyzden a este stale beriem lieky a on sa obava, ze by to este mohlo sposobit nejaku komplikaciu. Rozhodne to vraj urychluje vsetko. Tak som z toho tiez bola taka rozladena ze som si poplakala. Chcela som ist totiz z drahym na Dedinky, trochu upravit dom na prichod maleho a postavit mu postielku a tak. A teraz musim sediet doma ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre