Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

miriamka
12. máj 2008

Baby,manzel mi dnes kupil novy notebook a internet,takze uz aj na novom domceku mam stale pripojenie 😵

aviril
12. máj 2008

blahoželám všetkým novým maminám, už to ani nestíham sledovať, rodí sa ako na bežiacom páse.
loss, ešte nejako vydrž, veď každú chvíľu hádam. inak, dobre sa to hovorí, a ja som asi ešte nedočkavejšia. a to mám teoreticky ešte dosť času a aj tak som nedočkavá.

jankapo
12. máj 2008

ahojte baby.
zase pisem za Janku iba ja-manzel.vsetkych vas pozdravuje a tesi sa na vas este z nemocnice, kedze stale su s Matuskom hospitalizovani.maly vraj mal namerane tyrosku vyssi bilirubin..
ale uz zajtra ich snad pustia domov.este raz odovzdavam pozdrav od Janky a posiela nove fotky do noveho albumu.
pekny vecer vam,vasim babatkam a oteckom samozrejme tiez.. 😉

azurmanka
12. máj 2008

Matusko je naozaj krasny,prajeme vela zdravicka aj maminke aj drobcekovi a nech uz ste cim skor spolu doma cela rodinka...snad sa Vam to zajtra podari,budeme drzat palceky....

ninka123
13. máj 2008

Dobre rano bruska 🙂 🙂 Ziadna nova maminka?? Janka, Matusko je nadherny, uz aby ste boli doma a tesili sa komplet rodina 🙂 🙂 🙂

eviku78
13. máj 2008

ahoj tehulky. tak my stale 2v1 a ani ziadne priznaky zatial.
verulke srdecne gratulujem k ING, ale samozrejme nikto nepochyboval, ze to zvladne 😉
jani matusko je krasny a dufam, ze ked sa vratis, opises nam svoj super rychly porod 😀
efcso na tvojom "zvolenskom Mastalirovi" som sa velmi pobavila.
zuzi.sk, ja mam tiez velky strach z poporodneho blues. ale je to asi normalne, kedze na kazdz z nas tie emocie vplyvaju inak. aj preto som si k sebe zavolala na zaciatok maminu. nech ma odsleduje 😀 😉

aviril
13. máj 2008

matusko je naozaj mládenec krásnučký. a aj ja som zvedavá na ten rýchly pôrod...

kats
13. máj 2008

Ahojte kocky 😀 krasne rano
verulka gratulujeeeem si fakt sikulka
Matusko je kraaasne babo uz sa tesim na toho nasho 😉
evi - mrzi ma tvoj sok a stres z auta 😒 uz vybavujem zajtrajsi odvoz...
maleho ukecavam ci uz nechce ist von 😀 vcera som to tu doma vsetko vylestila tak nech to stihne kym mame aspon den poriadok a cisto 😀

aviril
13. máj 2008

kats, aj ja som včera všetko vyleštila, vyumývala aj som si poprala a tiež už čakám, nech idem kým je poriadok lebo potom budem musieť zas upratovať akože naposledy pred odchodom. Baby, vy nemáte teraz poslednú dobu zápchu? Ja som celé tehu nemala a teraz nejak dva tri týždne mám problém ísť na wc.

eviku78
13. máj 2008

kats, ty sa kam predbiehas 😀 😉 hadam ma tu nechces nechat samu. u mna naozaj zatial ziadne priznaky. som zvedava, co nam zajtr povie doky 😉

eviku78
13. máj 2008

no ja som povedala, ze ked som z toho soku neporodila v tom momente, tak asi aj prenasat budem.

eviku78
13. máj 2008

aviril priamo zapchu nemam ale chodim na wc tak vselijako. skusala si tie susene slivky alebo lanove semiacka? vraj to pomaha.

kats
13. máj 2008

evi 😀 neboj nenecham ta tu, ved ako pozeram na tie merania z usg, tak maly bol este malicky - tyzden pozadu, takze aj my tu budeme strasit este v 41tke 😀
aviril - ja mam posledne dni skor naopak - tekute vecka... 😅
a tiez uz nechcem upratovat, odkedy som na materskej tak mam pocit ze nerobim nic ine len stale daco upratujem dokola a dokola stale to iste 😅

aviril
13. máj 2008

asi budem musieť skúsiť. ani ja nemám priamo zápchu, žeby som nebola viac dní na wc, ale predtým to išlo v pohode a teraz presedím na wc dlho, kým "to" zo seba dostanem. a po pôrode to bude ešte horšie, toho sa hrozím. musím tie slivky vyskúšať, len ja bývam na dedine a tu taký "luxus" nedostať a do mesta sa mi teraz nechce. asi poviem mame, nech mi kúpi.

miriamka
13. máj 2008

Ahojte,
vidim,ze nas je este viac co sme Kinderka a len cakame 🙂

kats
13. máj 2008

dnes sa dozvieme co anjelok 😀 ci si ich tam uz nechaju alebo este bude cakat

miriamka
13. máj 2008

Ja dufam,ze si ma tam zajtra uz nechaju

eviku78
13. máj 2008

mna akurat mala uz druhy den tak bolestivejsie kope. len skoda, ze sa chce tlacit opacnym koncom. asi jej budem musies nakreslit sipku, alebo jej posvietit baterkou. 😀

eviku78
13. máj 2008

aviril a vraj pomaha aj slivkovy kompot. to by si ako spravna gazdinka z dediny mala mat v spajzke 😒

verulka
13. máj 2008

cafte, dakujem...uz mi to konecne doslo. aj som sa vyspala, i ked kojim ako hodinky kazde 2h 😀
kats, mate meno? inak hodila som par fotos...

eviku78
13. máj 2008

miriamka myslis, ze si ta tam uz nechaju a budu ti porod vyvolavat? z toho jaj mam nocnu moru, ze mi porod budu musiet vyvolavat. radsej budem aj tyzden prenasat. 😅

eviku78
13. máj 2008

verul este raz gratulujem. krasne fotky. ale sranda, ze ronusik je ciernovlasy, ked vsetci ostatni su blond 😉

aviril
13. máj 2008

eviku, slivkový komót mám. veď vyskúšam, uvidím čo to spraví. a tvoja malá je zadočkom? tak to ti asi hrozí cisarák, že?

eviku78
13. máj 2008

nie, nie aviril, zle som sa vyjadrila. hrozne ma tlaci a kope to vrchnej casti burska ako by tadial chcela vyliezt. tak je musim vysvetlit, ze tadial cesta nevedie 🙂

kats
13. máj 2008

verul fakt mas moj obdiv 😉
uz mame meno 🙂 bude to Matus, ale aj tak ho stale volam chlpacik, chrustik a pod 😀
aviril skus aj veeela vela pit
evi neboj nebudes prenasat - nejdes si dnes zahopsat ? vcera som bola po upratovani uplne znicena, ale dnes sa idme nahlasit aby som sa nemohla vyhovarat 😀

aviril
13. máj 2008

už chápem. tak to robí aj môj ale zas niekedy mám pocit, že sa tlačí dole akoby si chcel nasilu otvoriť "dvere".
verulka, malý je krásnučký a ty už môžeš byť konečne kľudná, keď už máš za sebou aj školu. viem aké to je, sama som to zažila, síce môj najstarší mal už 2 roky pri bakalárskych štátniciach a 4 roky pri inžinierskych. ale tiež to nebolo ľahké, bo som chodila aj do roboty. ale už mám pokoj a aj ty si ho uži.

miriamka
13. máj 2008

No ja som vcera absolvovala mega horucu sprchu,dnes to zopakujem...a hadam nieco pomoze 😉

livka299
13. máj 2008

Ahojte baby, tak ja stale 2 v 1, vcera som kefovala koberec 😀 a pratala ako diva a stale som tu 😕 😕 tak dnes ideme na kontrolu tak potom dam vediet....

Tesim sa uz na Jankupo ze popise co a ako 🙂 🙂 🙂 🙂

Eviku myslim ze ked je vsetko OK tak nechavaju niekedy do 2 tt prenasat /aspon moja spolubyvajuca v porodke tak dllllho prenasala/

eviku78
13. máj 2008

kats asi skor nepojdem civict, kedze uz nemam auto a mam to dost z ruky. a hlavne ani neviem ake spoje mi tam chodia 😎 uz to nejako dobojujem aj bez cvicenia.

galanta
13. máj 2008

jankapo,.velmi gratulujem a nech coskoro pridete domkov si to uzivat... 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre