Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

fabiana
13. máj 2008

Aj ja chcem do tabuľky... 😀 😅 😝

kats
13. máj 2008

blahozelam lucke 😀 maly Patrik ma paradnu fotku, taka velka zamracena tvaricka 😀 kraaasne babatka

misanik
13. máj 2008

fabi ty nie si v tabule? 🙂 to si ako mohla zanedbat 😀 sup udaje do IP tajomstvomaj!

misanik
13. máj 2008

kats, ale olivia aka paradnica, cela mamicka 🙂

misanik
13. máj 2008

zuzkezrzke som pisala, maju vraj troska zltacku, ale asi ich dnes pustia. Adamko je vraj uzasny, papa, spinka a kaka 😀 to som citovala mamicku 🙂

verulka
13. máj 2008

cafte, avril, neboj, ked sa narodi adamko, tak martinko ti uz bude pripadat uplne velky 😉 neboj vymyslis mu "meno" .
lucka, tak gratulujem 😵 sekciou sla asi preto, lebo ona pislaa, ze je malinka, tak by asi nepresiel...apson si myslim

aviril
13. máj 2008

verulka, hádam si nejak zvyknem. asi martinko bude "malý" a Adamko bude "malinký" 😀

anamor
autor
13. máj 2008

blahozelam lucke k miminku 😉
kočky ja som uplne stratila prehlad o tom kto kedy a ako rodit 😝

klba
13. máj 2008

Ahojte, baby.
Hlasim ze uz nie som tehulka, ale stala sa zo mna maminka maleho Šimonka.
😵
Maly sa narodil dna 08.05.2008 o 09:05, meral 48 cm a vazil 2660 g a od vcera poobede sme uz domka pri nasom tatikovi.
Ak mozte napiste kolko novych mamiciek a miminiek pribudlo od 07.05, nemam prehlad a nestiham teraz spatne citat. Dakujem. klba.
A samozrejme vsetkym cerstvym maminam a detickam zo srdca
😵 blahozelam, je uzasne byt mamickou.

anamor
autor
13. máj 2008

klba blahozelame, nech ste zdravy a krasny a rychlo rastiete 🙂 vidis predsa si sa dockala aj ty.

mrk sem: https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

tu su vsetky prirastky, misanik dnes aktualizovala

aviril
13. máj 2008

gratulujem, klba. a zapíš si to aj do PASu. a hoď nejaké to foto.

galanta
13. máj 2008

klba,ja som ta ani nestihla zaregistrovat a to uz si mamina.gratulujem.....

fabiana
13. máj 2008

Blahoželám novým maminkám... 🙂 Ja si ešte "užívam" chvíle 2 v 1, lebo už je to len otázka pár dní, kedy budeme mať aj my "po"... 🙂
Misanik, údaje pošlem. 😉

aly
13. máj 2008

Gratulujem všetkým maminám, želám veľa zdravíčka 🙂
No baby neostáva nás tu až tak veľa, čo? 😀

klba
13. máj 2008

Dakujem baby, je sranda ze som sa na konika registrovala 08.04 a presne o mesiac bol maly na svete 😀
Fotky este nemam nahodene, zatial som dala len par foto co fotil manzel po porode, neskor doplnim.
A nadejnym maminkam drzkam palceky, nech uz co najskor drzia svoje deticky v naruci.
A co sa tyka porodu, velmi mi pomohlo ze bol pri mne manzel, bez neho by som si to nevedela predstavit, bol mi velkou oporou, tak velmi sa snazil ze aj kontrakcie predychaval so mnou a aj ked porod nebol jednoduchy o par minut som uz pri pohlade na maleho zabudla na tu bolest a jednoznacne to stalo za to.

aly
13. máj 2008

Gratulujem ešte raz Klba, Šimonko je krásny. Ani ja sa už neviem dočkať nášho maličkého Alexa.

zuzkazrzka
13. máj 2008

ahojte, tak uz som aj ja doma. Adamko sa narodil 8.5. o 11:48 50cm a 3500g. Uz som dala fotky do albumu 🙂

mame zltacku a vyhrazaju sa nam este moznym navratom do nemocnice ale my to hadam zvladneme.

Blahozelam novym mamickam 🙂

klba
13. máj 2008

gratulujem zuzkazrzka, maly je riadny valibuk a pekne sa s nim opaluj pri okienku, doma je predsa lepsie ako v nemocke a aly a fabiana zelam vam nech sa coskoro dockate malych uzlickov radosti

aviril
13. máj 2008

blahoželám klba, zuzkazrzka.
Klba, ako to vyzerá na šestonedelí? Bola si už na prerobenej izbe? A čo doktori a sestričky?

anamor
autor
13. máj 2008

zuzka a klba mate krasnych drobcekov 😵 nech ste zdravi a zuzi neboj doktori su radi bububu....

klba
13. máj 2008

Ahoj aviril.
Po pravde od nitr. nemocnice som vela neocakavala a o to viac som bola prekvapena velmi milym personalom, od porodnych asistentiek, cez doktorov az po sestricky na sestonedeli.
Vobec to tam nie je take hrozne ako sa pise, samozrejme povodne izby su starsie ale tych par dni sa to tam da v pohode vydrzat, (akurat postele su trochu vyssie a tazko sa schadza po siti) na jednej chodbe su dvoje wc, na jednom konci su starsie a na opacnom su novsie 2 wc a 3 sprchy a blizko nich su aj tie nove izby.
Tie su pekne, s novym nabytkom ale aka je pravdepodobnost ze sa tam clovek dostane netusim. 😕
Ale aj v povodnych izbach sa to tych par dni da vydrzat, ocakavala som ze to bude fakt horsie a personal to zachranil svojim pristupom, takze ja som bola spokojna a vobec nelutujem ze som rodila v nr.

misanik
13. máj 2008

klba gratulujem, simonko je nadherny. Vela zdravicka celej rodinke a vela mliecka.

misanik
13. máj 2008

zuzkazrzka vitaj domka, maly je nadherny, aky baculko, vymenim ti fotku, lebo amme len tu co si mi na mobil poslala 🙂

misanik
13. máj 2008

kocky anjelok sa nam nehlasi z kontroly, mozno si ju tam uz nechali 😵

anamor
autor
13. máj 2008

misanik tiez som na nu myslela, dufam, ze to bude mat tiez coskoro za sebou, ked mala vcera termin 😉

aviril
13. máj 2008

klba, tak je fajn, že to nie je také hrozné ako sa hovorí. Inak, ani ja som predtým s personálom žiadne problémy nemala. Len sa toho poslednú dobu toľko navyprávalo. Skús prekopírovať text a hodiť do fóra nitr.pôrodnica, nech aj ostatné budúce rodičky si to môžu prečítať.
A tie postele - sú fakt dosť vysoké, ja som po nich zliezala ako rak - smerom dozadu. dala som sa na štyri a tak som liezla dole. a zas na tých nových izbách vraj nie sú žalúzie a z tej strany dosť pečie...

tajomstvomaj
13. máj 2008

Takze uz tam mame aj Simonka a Adamka a samozrejme aj Fabianu 😉 https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

jankapo
13. máj 2008

Ahojte babule moje!!!
Straaaaaasne ste mi chybali, konecne sme domkaaa..... 😵 😵 😵
No vkuse by som revala, jeej, mna aj konik uz dokaze roztoto...jak sa tesim ze som opat s vami...
Straaaasne vela ste toho popisali a ja som este taka cela vzrusena, ze sa na to nedokazem sustredit, ale dobehnem si vas, nebojte sa.
Blahozelam vsetkym novym maminkam k detickaam a prajem zdravicko a skory navrat domov. 🙂

Ako asi sa dalo vydedukovat, moj ultra rychly porod bol super pecka tuti. To som si nikdy nemyslela ze ja toto raz napisem. Budem pisat podrobnosti do temy "jaky byl porod", nech povzbudim vsetky prvorodicky. 😀
Stale som tvrdila, ze idem rodit na cigansky sposob...teda som tym myslela ze nikoho nezazmlvnujem, no ale akosi sa to obratilo... 😀

Zas na druhej strane aby ste mi uplne nezavideli, tak som velmi tazko niesla pobyt v nemocnici.... 😖 😔
Verim, ze hormonalna burka zazehnana a nikdy viac ma to nepostretne...Fuj,nechcem na to teraz mysliet, som strasne stastna ze som doma...Fakt.

Idem este preluskat konika.

😉

misanik
13. máj 2008

janka ahooj, no uz sme vsetky zvedave na opis toho tvojho porodu. Lebo to je naozaj ultrarychlost, ale zasa zasluzila si si po tom lezani a vsetkom cim si presla pocas tehu 😉 Predsa je len spravodlivost na svete 🙂

jankapo
13. máj 2008

A este VERULKA tebe akoze uplne extra BLAHOZELAAAAM....

Neni tu taky smajlo, ze KLOBUK DOLU.
Skoda ze si na to nemozeme pripit. 😉
Vyvarom zdar! 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre