Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

katmi
28. apr 2008

anamor tak povedala mi,ako ona pracuje s detickami.. pytala som sa na ockovania, kedy a ako ona odporucuje - tie, co sa mozu ockovat, ako napr.prevenar.. to je proti tym pneumokokom co by som rada dala malu zaockovat.. a tak.. k detickam malickym chodi domov.. tak som rada, ze sa tam nemusim trepat..

zlatik moja krsna pracuje v rakusku.. ona mi tam nakupila vela veci.. ze mi ich potom prinesie..takze ja tiez toho budem mat haba furu.. ale ved neva.. sa zide, popripade potom posuniem niekomu.. ved co..

kocky a sandrika sa uz neozvala? neviete nic nove zatial??

nika2
28. apr 2008

Mala 2190g a 46cm. rodila som v 34tt a narodila sa v Trnave. tam nas musela previest sanitka z Piestan. ale rodila som normalne. sanitka ma nalozila o pol jednej rano a mala bola na svete o 1:10. a bolesti som zacala mat okolo 22:00. bola to rychlovka. malinka bola zo zaciatku v inkubatore az do 22.4. a na dalsi den som ju doslata k sebe. dnes sne prave prisli domov. ten porod neni nic hrozne, teda aspon tento moj. asi na tri krat som zatlacila a bola na svete. potom to bola ulava.

katmi
28. apr 2008

nika jeejda, to si mala teda fakt rychle.. jeejko aj ja chceem.. 🙂 aj verulka mala super porod..tak ale ona ma uz stvrte dieta,tak to sa ani necudujem,ze to mala take rychle..

zlatik
28. apr 2008

Nika, tak to su super spravy, ze to slo tak lahko. To nas vzdy povzbudi. No a povedz dojmy z mamickovskeho zivota, ake to je?
A co mliecko? Kojis?

katmi
28. apr 2008

kocky ja si idem trosku oddychnut.. mozno sa este na vecer zastavim..

nika2
28. apr 2008

mlieko som si zacal na zaciatku odstriekavat lebo som ho nodila malinkej. ju som chodila aj krmit. zatial papame z flasky. uz som aj zacala prikrmovat lebo nemam az toklo mlieka a mala uz viacej je. no dufam, ze teraz sa to uz upravy a malinka zacne aj papat z prsa . len este si nevie az tak potiahnut. dojmy zatial zmiesane lebo je to len prvy den co sme doma. ale som stastna , ze to takto dopadlo a malinku uz mame doma. inak keby som rodila v termine tak az okolo 23.5.

anamor
autor
28. apr 2008

nika hodim ta do tabulky, ok?

nika2
28. apr 2008

ok

denka28
28. apr 2008

betatka, viem cez co prechadzas, teraz si chcem zohnat tie homeopatika,co tu pisali baby, skusim ci sa mi nevrati celkom mliecko. ja mu uz neviem dat absolutne, lebo kazdy treti den viem vysat 50ml mliecka... co je nic... tak skusim, ci nahodou, len fakt by som si mala zariadit ten den tak, aby som si vedela navarit a tak, aby som jedla castejsie... no proste, co sa teraz este nedalo. bala som sa maleho nechat na 5minut sameho, co znamena, ze nic ine som nerobila len sedela pri nom, ,max, vyzehlila. nervy ako pes.. proste vsetko co mi odobera mliecko. takze uvidim.
aj ja som prikladala maleho na prsnik, ale chudatko sa len unavilo, nenapapalo sa, plackal, proste hruza.

tajomstvomaj
28. apr 2008

tu su vsetky babatka, o ktorych sme informovane doteraz 😉

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vRefe...

zlatik
28. apr 2008

Ahoj Denka, vyskusaj tie homeopatika, je to Ricinus Comunnis 5CH. Lekarnicka mi povedala, ze 85-90% percent mamiciek bolo s nimi uspesnych, tak drzim palce.

livka299
28. apr 2008

Ahojte baby tak ja som tu nebola dva dni, ale vidim ze nikto neporodil 😀 ani ja, len som v sobotu pratala ako diva, a v nedelu sme boli u manzelovej tety, trochu nas poobskakovali a ja som si celkom oddychla...hlavne ze som nemusela varit 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

fabiana
28. apr 2008

Baby, a neviete nič o Miriamke? Tá sa chystala rodiť v nedeľu... 😉
Tie homeopatiká vyskúšam aj ja... to sú také malé guličky? Ja som mala pri malej málo mlieka, možno preto, že som si neodsávala???? Ale keď ani nebolo čo... 😖

dididi30
28. apr 2008

tajo jake krasne deturence a mirkyn samko tam nieje ? ci este tam nedala foto? 🙂
no a aj miriamka kto vie co je s nou, ci uz nahodou neporodila

anamor
autor
28. apr 2008

didi mirka je oficialne aprilovka, preto ju nemame v tabulke 😉 urcite ju najdes pri aprilovkach.
Fabi ano to su take male gulicky, co sa daju kupit v lekarni, vacsinou to lekaren objedna na dalsi den to tam je.

jankapo
28. apr 2008

Ahojte, uz som doma...lietam ako blazon kade tade... 😝 Ved ktovie kedy sa po porode dostaneme von...
Anamor, ty si fakt s tymi tabulkami sikulka, ja ta nestiiiham... 😅 No klobuk dolu a dakujeme... 😵

anamor
autor
28. apr 2008

janka ved toto je easy, len doplnit riadok, doteraz som mala stastie, ze som tu akurat bola, pri oznameni novej udalosti 😉
mozes popracovat na sexi bruskach 😉 aj ked vela bab nedodalo miery - VYZVA dodajte miery svojho bruska, janka ide aktualizovat tabulku 😉

jankapo
28. apr 2008

😀 😀 😀

anamor
autor
28. apr 2008

jani ty kedy mas kontrolu? zeby vsetky co boli rizikovky nakoniec prenasali? na konikovi to uz tak vyzera 😎

zuzkazrzka
28. apr 2008

juj jak Ti jani zavidim, ze lietas hore dole, ja musim sediet doma a uz ma to nebavi ☹

maly ma akurat stikutku a uz teda hodnu chvilu 🙂 asi budem musiet na WC lebo mi tym padom bucha hlavou do mocaku 🙂

jankapo
28. apr 2008

no mi daco hovor....hehe, v piatok idem rano ak dovtedy nic...no a mi vravela lekarka ze potom uvidime ci uz ostanete ci co s vami...sa zo mna smeje aj lekarka... 😠 😀

anamor
autor
28. apr 2008

no ved bodaj by nie moja 😉

zuzka ja dnes ucrvrkavam cely den, uz ma to nebavi, hemzi mi tam mala hlavou o sto-sest a potom sa hmyri kade tade chuda, dnes je nejaka rozsantena, neviem ci to nie je tym, ze som mala po dlhom case dnes v kaviarni na teraske normal kofeinku.... a vcera kofolu, z kofeinu, zlato moje 😉

jankapo
28. apr 2008

zuzi, no ja som si svoje nadrobila, fuj, uz ani nechcem na to mysleit...ale neboj, to ti ubehne a hned sa nalietas...este dlho musis lezat?

zuzkazrzka
28. apr 2008

no povodne povedal, ze tak do 1.5. nech sme uz v 38 tyzdni...tak to aj mienim dodrzat...hlavne nech vyzdraviem 🙂

zuzkazrzka
28. apr 2008

janka mas pravdu ty si si svoje odlezala 🙂

anjelok
28. apr 2008

mnam, prave som zjedla asi polku toho nakypu, co som varila..este si da drahy a len aby mi zajtra na obed ostalo 😅
my sme sa tiez boli trochu prejst, ale len tak na pol hodinku

jankapo
28. apr 2008

no neprehanaj to teda 😉 dopadnes jak ja...ze este ma vyvolavat budu...heheh

anamor
autor
28. apr 2008

sranda je ze clovek nikdy nevie ako to nakoniec dopadne 😉
anjelok aspon si si zamnamkala 😝

zuzkazrzka
28. apr 2008

janka ja nemozem, sestra si prehodila letenku zo zaciatku juna na 20 maja 🙂 a povedala, ze ak budem rodit nakoniec podla terminu alebo prenasat tak ma prihlusi 🙂 😀

anamor
autor
28. apr 2008

zuzka ale mozne to je 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre