Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

mirka20
29. apr 2008

ahojte majovky 😵
som vas konecne docitala, vy pisete ako draci 😅
gratulujem vsetkym novym maminkam a prajem vela sil a mliecka
malej lei gratulujem k dnesnym meninkam 😵
ja som bola vcera v poradni, krcok skrateny na 1cm, CS 2, ale este nie som otvorena, takze porod sa este asi nekona. ved mame este cas 😵

danka86
29. apr 2008

baby, poradte ako co najskor porodit 😠

zuzka.sk
29. apr 2008

Danka, nestresuj, ved pozri, Verulke nic nebolo a porodila, ani niektorym dalsim babam a uz to islo.
Mirka ja som na tom podobne, krcok 0,5 cm , makky, ale neotvaram sa este, cize asi na termin. A pre mna dobre, lebo este nejake veci nech si tip top pripravim... a zahajim MS hokej a ideme na to 🙂

anjelok
29. apr 2008

mirka, my mame rovnaky termin, som zvedava, co mne povedia zajtra na poradni, naposledy som mala krcok 1,5 cm a otvorena na prst

anjelok
29. apr 2008

danka, termin je az v piatok 😉

mirka20
29. apr 2008

danka, este mas cas. uzivaj si posledne dni vo dvojici. porod pride, ked bude chciet veronika. 😉
zuzka, tak to tie nase princezne proste musia pockat, ked maminy este chcu tolko stihnut 😀

danka86
29. apr 2008

asi mate pravdu... ☹

anamor
autor
29. apr 2008

ja som tiez zvedava co mi zajtra doktor povie 😉

zuzka.sk
29. apr 2008

Baby, v kazdom pripade, do 2 tyzdnov ja idem... to je bez debaty 🙂 ja uz zajtra zacinam 40tt, cize... 🙂 nemam na vyber. Nejako ju zo mna "vynesu" Ale tesime sa uz cely dom. Len ja jedina tusim nemam pocit, ze nejaky porod sa blizi.

mirka20
29. apr 2008

anjelok, ja som mala krcok stale 1,5cm, ale vcera mi doki povedal, ze mala sa uz posunula nizsie, takze sa to uz blizi a aj cs uz mam II
danka, neboj, uz to cochvila pride 😉

zuzka.sk
29. apr 2008

A Danka... Ty to mas tiez do 2 tt isteee 🙂 Este si oddychni a porob co mozes, potom uz len okolo babatka budes lietat... 🙂

katmi
29. apr 2008

anamor, anjelok kedy idete zajtra do poradne? mna dnes zas bolia krize jak hovado.. 😖

mirka20
29. apr 2008

zuzka, ved ani ja si stale neuvedomujem, ze nejaky porod by mal prist 😅

anamor
autor
29. apr 2008

ja idem pred obedom.

zuzka.sk
29. apr 2008

Mirka, mna sa kazdy pyta a kazdy zacne stresovat a ja nic, kukam na nich, nemam ziadne pocity, je mi lepsie ako v 6,mesiaci, nic ma neboli, len vecer mala kope veeelmi aj do mechura tlaci.. ale inak pohodka.

betatka
29. apr 2008

baby ono to tým pôrodom nekončí to všetko ešte len začína. Tak skoro potom maj V. neotvoríme, lebo bude veľa času treba venovať tým našim malím krásnym stovreniam 😉

jankapo
29. apr 2008

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

Baby, vrelo odporucam, ja som to od tej baby kupila pred polrokom a SUPER TUTI NAJ vec....mamka mi usila obliecku a milujem ho uz teraz...veeelmi lacneeee. a nema chybu 😉 🙂

katmi
29. apr 2008

anamor a ty chodis tak vzdy? ja idem zas na 8.. dufam,ze sa tak dobre vybavim ako minuly tyzden..

idem dovarit obed..

zuzka.sk
29. apr 2008

Betatka - jasne, ja s tym ratam, ze notebook ani neotvorim. Len foto poslem a koniec. Mozno raz za par dni sa tu ukazeme sa poradit, ze co nam ide a co nie...

zuzka.sk
29. apr 2008

Anamor, ale Ty chodis na Kramare, nie? Lebo aj ja tam chodim na 13.00 🙂

luca26
29. apr 2008

betatka... ved hej ono to cele iba zacina, ale dni nemotornosti sa snad koncia 😀 to je snad jedine, co mi na pokrocilom tehu vadi, ze som taka pomala a neohybna...

luca26
29. apr 2008

zuzka... ty si mi minule radila doktorku jandovu, vsak? vcera sme u nej boli a bolo super aj muzik uz ma jasno, len si potrebujeme doladit detaily s nasim porodnikom... dakujem 😉

anjelok
29. apr 2008

katmi ja idem na 10,30 uzv a potom poradna

idem baby ja na tu pripravu, sa mi nechce dnes nejak 😒 zatial papa

mirka20
29. apr 2008

betatka, tak toho sme si vedome asi vsetky, len aspon ja si to vobec neviem predstavit 😵
zuzka, aj mne je dobre, aj ked nemozem uz tolko chodit a kym sa rozhybem, chvilu mi to trva, ale inak mi je fajn. a este aj to, ze som uz doma a snazim sa uzivat si to tehu, tak je to tak. dokonca ani brucho sa mi nezda az take velke, ze by bolo na obtiaz
jankapo, taky podobny vankus mam a je fakt super

betatka
29. apr 2008

luca26 - ja by som teraz mala radšej to brucho a bola nemotorná ako teraz nevyspatá, problém s kojením a samou sebou, lebo nemám čas na varenie, nemôžem ešte stále sedieť.
Strašne by som chcela mať takú pohodičku ako Verulka že mala iba jeden steh a určite si môže hned sadnúť a chodiť bez problémov

betatka
29. apr 2008

no musím ísť lebo malinká sa práve zobudila. majte sa zatial papa 🙂

anamor
autor
29. apr 2008

zuzka ano na kramare na 10,30

anamor
autor
29. apr 2008

betatka drz sa, papa

luca a ides rodit na kramare?

luca26
29. apr 2008

anamor.... nie do ruzinova, len na priprave pre oteckov sme boli na kramaroch 😉

anamor
autor
29. apr 2008

myslela som si, ze to tak je, nebola som si ista. V ruzinove tonerobia?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre