Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

fabiana
2. máj 2008

Ahojky!
Tak ja ešte určite nerodím... 🙂 Ale nohy mám krásne sexy aj ja... už neviem, čo si mám obuť, takmer všetka obuv mi je malá... 😅

zuzkazrzka
2. máj 2008

ahojte, janka klud, ved mas naozaj este cas 🙂

my dnes ideme na kontrolu vecer, tak uvidime 🙂 popravde, ja by som uz aj chcela porodit, jednak aby som to mala za sebou 🙂 a jednak sa neviem dockat 😀

miriamka ty si este neprodila 🙂

miriamka
2. máj 2008

Zuzi...no malemu sa nejako nechce von,a to umyvam dlazku,zehlim,upratujem a nic.No som zvedava na aky datum drobcek caka 🙂

jankapo
2. máj 2008

Mirka, no nemam odhad, v 37tt mal cca 2500g...Ale ja tym sazkam neverim. Ani to velmi nechcem vediet, asi by mi to na porodnej istote nepridalo. Maly sa vyvijal ukazkovo, na chlp presne k terminu. Ja som mala super cyklus, aj viem kedy som otehu, lebo plodne dni viem kedy, tak asi drobec naplno vyuziva vyhody bruska...
Ved ma svojim sposobom pravdu...ja som nikdy ziadnu pracu v skole neodovzdala pred terminom...co sa da na poslednu chvilu tak som to vyuzila na poslednu chvilu..pod casovym tlakom fungujem podstatne lepsie...tak asi bude po mamke... 😉 😀 Ked tak nad tym rozmyslam, zacinam byt na nho hrda... 😎 😀

miriamka
2. máj 2008

Jani...no tak potom sa malemu v brusku este paci a chce este troska pribrat.Moj v 37tt mal 3500G takze najvyssi cas ist von 😀

jankapo
2. máj 2008

Mirka, tak som ozaj zvedava na vahove prekvapko... 🙂 Ja som povedala ze ma potesi do 3500g porodna,ved to babo treba aj na ruky obcas zobrat a mojkat si ho...A cim tazsie, tym horsie...No uvidime, tie USG merania sa vedia riadne seknut, aj preto ich moja lekarka velmi neuznava. Mozno maju opodstatnenie, ked je zena veelmi drobunka, ale ma tehu cukrovku, ale inak...co ja viem.

anamor
autor
2. máj 2008

janka zobrala si to zo spravneho konca 😀

zuzka tak hadam ta na kontrole potesia 😉

lucia31
2. máj 2008

miri, tak to je teda riaden valibuk 🙂 moja mala v 36tt okolo 2600g, tak pocitam tak okolo 3 kg pri narodeni, viac nemusiiii 🙂

miriamka
2. máj 2008

Veru...ved som pozerala na ten vypis z uzv o vahe,a bolo tam 3500g a k tomu ze plus-minut 700g takze to je dobra odchylka,nie?

jankapo
2. máj 2008

No hlavne je niekde medzi 2800 a 4200g...Super doveryhodna informaacia... 😀 😀

miriamka
2. máj 2008

No ved prave...takze ja verim jedine tak meraniu hlavicky,stehennej kosti a tak...ale ta vaha bude ista az pri narodeni.

anamor
autor
2. máj 2008

inak ono to meranie velmi presne asi nie je, kamoske povedali ze maly bude mat 3400 /narodil sa tri tyzdne pred terminom/ a mal 2800g... takze naco to meraju, ked su take odchylky....

miriamka
2. máj 2008

Anamor...ved prave.Naco to meraju?Ja ked si poviem ze nas ma mat okolo 4kg a potom pozrem na to moje brusko,tiez mam pochybnosti.

jankapo
2. máj 2008
eviku78
2. máj 2008

jani az mi slzy vyhrkli

eviku78
2. máj 2008

az sa mi nechce verit, ze este taky ludia existuje. ale je dobre, ze ano 😵

jankapo
2. máj 2008

evi, no uplne skvele...
ty uz mas tu skolu za sebou? ci ta este nieco caka? ja viem ze si to tu uz pisala, len som zabudla... 😕 😅

miriamka
2. máj 2008

Inac neviete niekto ako sa ma Sandrika a jej Lukasko?

efcso
2. máj 2008

ahojte kocky!

uplne to flakate, maj je v plnom prude a tu ziadne porody!!!! to si na kedy nechavate, ha? 😀

miriamka, no moja, porodit toho tvojho valibuka, to bude fuska!

miriamka
2. máj 2008

Efcso...no mozno nebude az taky valibuk 😀

aly
2. máj 2008

Ahojte babule, nebola som na konikovi asi 2 dni. Nejaké zmeny?

efcso
2. máj 2008

no mozno nie.... ja som mala 4,75... vraj zazitok 😉

miriamka
2. máj 2008

Efcso...Ty si mala tolko kg?A kolko teraz odhaduju vasej malej?

ninka123
2. máj 2008

Ahojte baby, nebola som tu dva dni, vidim, ze ste dost popisali...ozaj, ako ten Lukasko, uz dobre?
K tej vahe-moja doki mi to odmietla povedat-jej pred 7rokmi ako 40roc.prvorodicke povedali vahu 3200 a maly mal 4400-tak ona odvtedy vahu radsej nehovori, lebo vraj kazde babetko je ine a preto to moze byt dost nepresne.. 😒

misanik
2. máj 2008

Ahojte brusina, dobre ranko, ja som zasa vyspata ako babatko a nic mi nie je 🙂
Janka krasny clanok, slziiiim...
Eviku, pod rebrami strasne pali a boli aj mna, na pravej strane, neviem co s tym, pomaha len sa nahynat na opacnu stranu a nejak tam drobcovi robit miesto, ja mam pocit, ze to sa deje ekd sa maly tam tlaci, ked sa pokusa nejak vystriet alebo co, ale neprijemne to je.

aly
2. máj 2008

Ahoj Efco.
Baby teraz sa držte.
Susedka z našej bytovky porodila pred asi 2 týždnami chlapčeka: 59cm a 4,7 kg

miriamka
2. máj 2008

Presne...podla mna ta vaha je neista a najma nepresna az do porodu 😉

misanik
2. máj 2008

Miriamka, ale ja si myslim, ze u nas na tom nieco bude, maly je vacsi o 14 dni cele tehu a ja som mala pri narodeni 4,5 a manzel 4,2, takze u nas budem rada, ak ta vaha 3,5 nebola mensia nez je skutocnost.

aly
2. máj 2008

Baby videli ste tie nové fotky Verulky, čo teraz pridala?
Dobre zhodila po pôrode, a maličký vyzerá krásne 🙂

dididi30
2. máj 2008

dobre ranko..
veru vaha dietatka v brusku je len odhad, aj o kilo sa mozu pomyslit.. 🙂
aly a nemala nahodu ta tvoja susedka cukrovku?? alebo zeby to bolo vekom?? 😨 😀 no ale sranda, urcite sla cisarskym, tak potom pohoda, len potom nevyuzila tie malinke vecicky 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre