Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

anjelok
4. máj 2008

ahojte, takze konecne prve majovciatko? gratulujeme a tesime sa na fotecky, ked je mala taka peknucka 😀

my dnes inak nic, doobeda sme upratali a teraz lezime od obeda na gauci..no fuj a to sme sa rozhodli, ze to tak dnes aj ostane..ved to co je vonku? sa mi tam ani nechce..

anjelok
4. máj 2008

hodmon, sak ty mas este caaas..tu su ine na rade 😉

anjelok
4. máj 2008

..jaaj baby mne tam zajtra zacne svietit ze 40tt 😅

kats
4. máj 2008

Ahojte, super prve skutocneeeee majovcatko 😀 gratulujeeem
Anjelok aj ja uz idem lenosit 😉 vcera som hrabala travu, zbierala konare, dnes sme sadili maliny a ceresnu... tak dufam ze to tie chudatka preziju, a este sme boli dve hodiny v tescu na nakupe .. ufff uz nevlaaadzem 😀
neviem ci sa to malemu paci alebo prave naopak ked sa stale vypucuje ritku 🙂

betatka
4. máj 2008

gratulujeme danka86 aj tatinovi k Veronike, veľa zdravíčka a pohody 🙂

anjelok
4. máj 2008

kats, tak to si zasluzis oddych..to zato my sme vcera boli vonku asi len hodinku a dnes to vyzera, ze stvrdneme doma..
inak v stredu som vas nevidela v poradni, to som tam bola okolo pol jedenastej, takze ste asi boli rychlo vybavene..

tajomstvomaj
4. máj 2008

Majovciatko je uz v tabulke, ked bude foto rada doplnim 🙂

misanik
4. máj 2008

anjelok ani mne sa dnes nic neche, len som urobila obed, inak lenosim 🙂

anjelok
4. máj 2008

anamor, uz su aj fotky, mala ja zlatucka 🙂

misanik
4. máj 2008

hej? tak idem doplnit 😵

anjelok
4. máj 2008

jaj misanik, to ty? ja ze anamor 😕 ..chichi, si sikulka 😉

misanik
4. máj 2008

Malicka je nadherna.

hodmon
4. máj 2008

ja viem ze terminovo mam este cas, ale ja mam tu tehotensku cukrovku a malo plodovej vody, tak mam pocit, ze cim skor tak tym lepsie
v utorok idem na kontrolu do porodnice, mam byt zbalena, lebo mozno ostanem lezat pre istotu tam....tak uvidim....ked tam mam ostat, tak uz chcem rodit

kats
4. máj 2008

Hej boli sme vybavene este pred desiatou 😀 tento krat sa to podarilo 😉 ako bolo v poradni 🙂 uz sa ti riadne priblizil termin 😀 . Moj je podla ultrazvuku krpec 😅 2800g ale nech nie je prerasteny radsej nech ide von nemsi ako slonik 😀 .
Moj muz ma teraz chce az do porodu brat kazdu nedelu dakam na obed, lebo ze potom rok nebudme moct nic normalne jest 😉 tak sme sa boli dnes nacpat u Vodnika na zlatych pieskoch 😀

anjelok
4. máj 2008

hodmon tak to ano..to je ine, drzim palceky, daj vediet potom..

kats, my sme tiez drobnejsi, mala ma okolo 3 kg, ale myslim, ze to staci, za ten tyzden, dva este cosi pribere, tak to bude akurat, tych 3.2 by stacilo a poradna v podstate nic, ani ma neysetrila, lebo mala 2 porody, tak len medzi nimi odbehla, takze krcok neviem ako na tom je..mudrejsia budem v stedu

kats
4. máj 2008

Drobnejsie pojdu lepsie von 😉 no ale ja tak tie ich odhady, uvidime aky budu v skutocnosti 😅 uz sa tesim na stredu :D mne povedal ze krcok sa uz zkracuje a makne... tak sa vytesujem 🙂 uz aby to bolo - aj ked zajtra zacinam len 38 😀 tak mame este casu a casu 😉
majte sa krasne, idem sa vyvalovat pred telku 😉

moni1412
4. máj 2008

danka gratulujem 🙂 mala je nadherna

mirka20
4. máj 2008

ahojte májovky 🙂 my sa este tiez nepridavame k maminam a stale sme 2v1. 😅 ale ja sa vobec necitim na to, ze by som mala rodit. asi som divna, ale mne to moje brusko vobec neprekaza a vobec nepomyslam na porod.
gratulujem danke a ocinovi ku krasnej malickej princeznej a prajem vela zdravia, sil a mliecka 😵

zuzkazrzka
4. máj 2008

gratulujem danka...mala je krasna...aj tatinovi samozrejme 🙂 vela zdravia a stasticka 🙂

livka299
4. máj 2008

Danke gratulujem a zavidim mna uz tak boli pod prsiami, aj vas??????
Janka verim tomu ye na ten spln sa to roybehne ja mam z rana stale bolesti a poobede prejdu 😠 😠 😠
taak chcem ist rodid aj ked potom si poviem ako mi bolo dobre 🙂 🙂

eviku78
4. máj 2008

danka tiez sa pridavam ku gratulacii. mala je nadherna. 🙂

eviku78
4. máj 2008

livka mna akurat stale strasne pali tak koza na brusku a stale horsie sa mi v noci spi. ale inak sa citim v pohode. ale je pravda, ze uz aj ja by som rada porodila. 😅

eviku78
4. máj 2008

normalne sa mi zda, ze pod tou mojou vahou aj ta nasa nova postel zacina vrzgat, ked sa v noci prevalujem ako taky vorvan 😀

pupicek22
4. máj 2008

Ahojte tehulky!Je tu niekto na pokecanie?Tak sa nudim....... 😖

anamor
autor
4. máj 2008

ahojme vsetky, jeeeeeeej prve majovciatko o ktorom vieme, este ze tak 😵
danka blahozelame, taktiez ocinkovi a malej Veronike 😵
misanik sikulka, este ze nas je na tabulky viac 😉

jankapo
4. máj 2008

Ahojky...nejak nam konik necvala podla predstav.... ☹

miriamka
4. máj 2008

Ahojte,
Danka...gratulujem,konecne prve majovciatko 😵

jankapo
4. máj 2008

uz idee??? 🙂

jankapo
4. máj 2008

No super....danka, tesim sa a gratulujem skore chlapcov a dievcat sa nam vyrovnava.... 😉
A samozrejme, tichucko zavidim, ale len tak trosilinku, sak ste boli 2 dni po...moje zlate...ake stastnee.... 😵

fabiana
4. máj 2008

Pridávam sa ku gratulácii - Danka, blahoželám k prvému májovčiatku!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre