Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

miriamka
1. máj 2008

Ved ja si tiez myslim,ze niektore co tu dnes nie su mozu rodit 🙂

jankapo
1. máj 2008

No ony rodia, manzelia piju, nema kto napisat ze nove babatko... 🙂

eviku78
1. máj 2008

no my mame este minimalne 2 tyzdne (aspon dufam), len by som tu nechcela strasit ako posledna 😠

helena
1. máj 2008

ahojte babulky trosku sa k vam pridam.....

viacere tu pisete ze sa vam uz asi uvolnila hlienova zatka????
ja som bola 24.4. na poradni a aj moj lekar ma odspodu pozrel a vravel ze sa uz otvaram aj krcok sa skracuje,placenta je uz podla sona dozreta na G2-3, a ked som prisla domov tak po toalete som mala najprv hnedasty vytok hlienovy a do vecera sa sfarbil na ruzovo.....ale na druhy den sa to uz neopakovalo.....myslite ze to mohla byt ta hlienova zatka alebo to bolo sposobene len tym ze ma pozeral lekar?????

prosim vas o radu-dakujem

miriamka
1. máj 2008

Helena...ja som mala taky vytok tiez po vysetreni,takze to hlienova zatka mohla ale aj nemusela byt.

eviku78
1. máj 2008

helena ja som po vysetreni tiez minule mala taky krvavy vytok. ale v mojom pripade to urcite nebola zatka, lebo ako tak citam, tak by zatka mala byt viac "soplovita" 😅

eviku78
1. máj 2008

no nic dievcence. idem sa trosku natiahnut pred TV a pozriem panelak. mozno este nakuknem neskor.

misanik
1. máj 2008

Janka aj ja mam take pocity, ze naposledy sami davaja... Uz som myslela, ze sa vratim z nemocky len s drobcom, tka beriem tieto dni ako bonus 😀
Moni myslis, ze ked budeme prezivat tu ordinaciu sa to spusti? Ja to stale prezivam a minule tma umrelo babatko, som taaak plakala...

katmi
1. máj 2008

hela ja to iste.. akurat ze nie ruzove..len bledohnedy vytok po vysetreni,ktory som predtym nikdy nemala..

idem aj ja pozerat panelak..papa

misanik
1. máj 2008

Inak uz nam vcera prisiel aj monitor dychu Nanny, aj komoda ktoru sme amli uz dva mesiace objednanu, manzel akurat dokoncuje montaz, tak sme skoro pripraveni ...

moni1412
1. máj 2008

miska ja som to asi ozaj velmi prezivala vo stvrtok, vidis ako to dopadlo 🙂 akurat tam vtedy jedna rodila v 34tt, mam pocit. Ani som nedopozerala, mala som pokracovanie nazivo.

misanik
1. máj 2008

helena, asi to skor bolo sposobene vysetrenim, ta zatka ma byt ako sopel a je toho vraj dost vela...

jankapo
1. máj 2008

No Moni, skusim zajtra sadnnut za PC a pozriem celu ordinaciu od zaciatku...vseeetky casti.... 😉 😀

misanik
1. máj 2008

moni 😀 dohrala si pokracovanie, ale ake pekne. Inak malicky ma pekny datum narodenia 24.4., dobre si vybral.

misanik
1. máj 2008

Jani radsej vyuzi, ze ste s manzelom pospali cez den a dajte si iny nocny program 😉

jankapo
1. máj 2008

Oooo, Miska...pisala som "zajtra" (kym bude v praci) 😀 😀 😀

helena
1. máj 2008

dakujem vam babulky za odpovede aj som si myslela ze to bude tym vysetrenim -hlavne ze je vsetko v poriadku.....aj ked by som uz rada rodila 😉

livka299
1. máj 2008

Ahojte baby, este k tym lanovym semiackam.....ja to radsej neriskujem, viem ze sa to berie pri nechutenstve. 😅 😅 😅 😅 😅 a to mne nehrozi 😀

misanik
1. máj 2008

livka, ja som si ich dnes prvy krat napchala do jogurtu. 🙂 Tak neviem, ale chuti aj mne. Uz mam +13kg, ale posledne 3kg som pribrala v nemocke, neviem ako je to mozne ked tam som jedla menj, ale mozno voda, lebo som od vtedy v kuse opuchnuta, nohy ako klatiky, ani kotniky mi nevidiet...

livka299
1. máj 2008

Misanik, aj ja som sice opuchla, uz nosim len manzelove rozjazdene botasky 😀 😀 😀 ale ja mam +20 kil, co je strasne, pretoze som pre otehotnenim neschudla este po prvom porode kde som pribrala + 30 😖 😖

misanik
1. máj 2008

Livka vahou sa nestresujme, to poriesime ked sa drobci narodia. Ved snad to pojde nejak dole. 😠 Ja sa skor smejem, lebo posledne tyzdne som sa nenormalne napchavala a vaha nic a potom idem na hladovku do nemocky a +3kg 🙂
A ty budes mat urcite teraz este zivsi program ako prvy krat, predsa este aj Sebinko je drobcek, budes mat okolo koho behat. Vaha pojde dole 😉

livka299
1. máj 2008

Mna dnes manzel nemilo prekvapil 😒 😠 nikdy sa nestaral ze aky kociar budem mat, a teraz ked som mu povedala ze zajtra alebo v pondelok ho chcem kupit a povedala som mu sumu /11.000 co si myslim ze pre dve deti nieje brutal/ tak hned vyskocil ze to je vela.....
No ale ja tvrdohlava si budem stat za svojim 😠 😠 vsak ja som denne z detmi a on sa vsade vyvaza autom 😠 .
On sa mi sice vyhraza ze mi radsej kupi auto, ale ja sa po havarke bojim soferovat sama, a nie to este s dvoma detmi 😖 😖 😖

livka299
1. máj 2008

Misanik vsak som si myslela ze tolko nepriberiem teraz, lebo moj hyperko stale cosi rozhadze, rosype atd a to nehovorim co je vonku....oddychnem si akurat ked zaspi, co uz zacina aj denny spanok vynechavat.... 🙄

No ale pri dvoch budem klusat urcite 😅 aspon jedna utecha

moni1412
2. máj 2008

Janka daj potom vediet ci zabralo 😀
miska no, este to stihol. o hodinku neskor a je 25. 🙂
vahou sa naozaj netrapte, ja som sa a ked som prisla domov z porodnice, o 10kg menej a pomaly kazdym dnom chudnem. Naozaj to ide rychlo dolu. Neverila som tomu...

moni1412
2. máj 2008

dala som vcera novu fotku maleho, vystihli sme ho ked okukoval okolie. Tak mrknite ak sa vam bude chciet.

zlatik
2. máj 2008

Ahoj Moni, ako sa mate?

zlatik
2. máj 2008

Jeeeej, aky je Denisko rozkosny!!!!
Moni a co mliecko? Kojis?

anamor
autor
2. máj 2008

dobre rano majovky bruskate, uz je tu nas mesiac, bezodkladne, tak co nikto 1. neporodil?

miriamka
2. máj 2008

Ahojte a dobre ranko,
tak a mame maj,a mozeme rodit 🙂
Inac s tym opuchanim,mne od nedele tak opuchaju kotniky,ze nevidno kde konci lytko a zacina kotnik,fakt sexi 😀

anamor
autor
2. máj 2008

miriamka to poznam aj ja... mala som to uz aj pred niekolkymi tyzdnami, prestalo to a znova sa to vracia... striedavo-oblacno, neviem ani ake ponozky si mam dat na nohy 😒 najlepsie ziadne, potom mi je zima na nohy... ach jaj.
vytok ako?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre