Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

anjelok
5. máj 2008

inak co som pozerala tu temu o porodoch, tak tam baby prenasali aj 8-10 dni, co sa mne teda zda dost 😕 ..a po tych vyvolavackach su tie porody teda nic moc, takze take by som asi nechcela moc zazit 😖

anamor
autor
5. máj 2008

nestraste kocky, este nie ste po termine.... to budeme riesit potom.

barny
5. máj 2008

anjelok no veru prenasat by som nechcela ale ved uvidime, a co katmi sa ma ako? nevies?

miriamka
5. máj 2008

Baby,urcite mame este casu...ja sa skorej bojim,ze ked budem prenasat toho mojho valibuka nevytlacim 😅

anamor
autor
5. máj 2008

katmi mala pokazeny pocitac, tak neviem, mate niekto o nej spravy?

barny
5. máj 2008

anamor mala pokazeny PC? ja neviem ako sa ma ja chodim na net len zriedka teraz lebo doma nemame tak len ked sa zadari, mam pocit ze ked aj porodim tak nebudem mat ako dat viet

anamor
autor
5. máj 2008

barny ano mala som IP od jednej baby, co ju asi pozna, ze katmi este neporodila /bolo to asi dva-tri dni dozadu/ ale ze ma nieco z PC, preto tu nie je.... viac neviem
Idem papat, papa moje

anjelok
5. máj 2008

barny ja tiez neviem nic o katmi ale prave dnes som na nu myslela..

barny
5. máj 2008

anjelok ale hadam sa ma faj ak teda opravia to pc urcite sa ozve, tusim to ma notebook a to asi chvilu trva

barny
5. máj 2008

no babuse uz pojdem tak sa drzte papa

kats
5. máj 2008

papa barny 🙂 ja sem budem stale nakukavat... lebo uz zacinam tak stagnovat ze ani nemam o com vypisovat 😀 brusko neboli, obcas si stvrdne, obcas sa vypuci... ale stale neviem ze som tehotna... jedine co sa zmenilo, ze prsty na nohach uz nie su moje 😅 ale su take vacsie a tak isto koza na lytkach je zvlastne napnuta - opuchnuta... 😕 idem si vymysliet daku uzitocnu cinnost 🙂

galanta
5. máj 2008

ahojte pozdravujem nove maminky.nasa pribrala za posledne 2dni 100g takze vahu mame aj s tym co sme schudli po porode 2240g.doktorka v nemocnici nam povedala že ak to pojde takto dalej tak nas pustia v stredu domov z nemocky z Bojnic

azurmanka
5. máj 2008

Kats aj cez den Ti puchnu nohy?Lebo mne iba vecer a je to fest neprijemne......A kolko ste zatial pribrali babenky?Lebo uz by som uvitala,keby sa ten prirastok hmotnosti aj stopol..... 😖

kats
5. máj 2008

azurmanka... hej aj cez den ale necitim to, len vidim 😅 a aj ja by som uvitala to stopnutie alebo ubytok vahy 😒 bojujem aby som ostala na +14kg

anjelok
5. máj 2008

ahooj gal, tak ako? preco malicku dali tak skoro von? bol nejaky problem s placentou a vyzivovanim, ked bola taka mallicka?

azurmanka, ja som pribrala nejakych 16-17 kg, ale brusko mi uz nerastie a myslim, ze uz ani velmi nepriberam, ale ja by som uz ani nemala..

azurmanka
5. máj 2008

No ja som zatial na 13,takze snad sa aj ja zastavim na tych 14kg 😕
Tak to je super gal,ze uz pojdete domkom.... 😉 A kojis?

kats
5. máj 2008

gal preco bola sarlotka taka malicka? ale na fotkach vyzera pekne a zdravucko a vobec nie na dorbatko 😀 nech len pekne papaka 😉

galanta
5. máj 2008

ano primar povedal že bola chyba placenty.placenta isla na hystologiu vysledky este neviem.ale placenta bola o dost mensia preto uz nestacila vyživovať malu

kats
5. máj 2008

hlavne ze mala je krasna a papka, teraz to vsetko dozenie 😀

azurmanka
5. máj 2008

A kedy sa presne narodila?

anjelok
5. máj 2008

tak hlavne, ze na to prisli a mala je uz vonku a je v poriadku..to je super, drzime palceky,nech krasne rastiete aj nadalej, mala je naozaj zlatucka

mirka20
5. máj 2008

ahojte majovky 😵
tak aj my sme este stale 2v1.dnes sme boli v poradni, vsetko je uz pekne pripravene, otvorena som na spicku prsta, takze este nerodime. ale doktor povedal, ze mam prist buduci utorok a ze uz potom to nejak dobojujeme, teda ak dovtedy neporodim. takze ja po 13.5. uz budem maminou 😵
gratulujem idude a prajem vam vela zdravicka a mliecka 🙂

galanta
5. máj 2008

28.4.2008 8:45hod

anjelok
5. máj 2008

mirka, teeeda, som zvedava, co povie mne v stredu na poradni, ja mam termin den po tebe..

ozaj kats, som ti chcela napisat, ze ten sysak neni primar, primar sa vola divinec

aly
5. máj 2008

Ahojte maminy a buduce maminy,
tiež som stále 2in1 🙂 , cítim sa celkom ok, ak nemyslím na neprespaté noci, ale mohlo by to byt aj horšie.
Gratulujem všetkým maminám a bábetkám želám veľa veľa zdravíčka

mirka20
5. máj 2008

anjelok, ja mam termin tak isto ako ty, to len konik mi vypisuje na 11.5. takze my ak neporodime do buduceho utorka, tak potom to uz doki nejak zariadi, aby sme porodili. ja sa aj tesim, aj mam obavy, co bude.

kats
5. máj 2008

anjelok, to som rada, lebo uz som mala chaos z tolkych primaro 😀 ale ved jezikova ked to tam uvadzala tak vravela ze pan primar za chvilocku pride a dovalil sa tam ten sisak... Asi budu stacit dvaja primari 😅

zuzkazrzka
5. máj 2008

iduda blahozelam a pekne priberajte 🙂

mam strasnu chut na palacinky, tak neviem, ci sa nejdem realizovat 🙂

anjelok
5. máj 2008

mirka no som zvedava, co moja dr, ci ma necha prenasat, alebo nieco tiez poriesi..uvidime,zatial som sa na to nepytala, ale v stredu sa uz urcite opytam..mozno povie, nech pridem dalsiu stredu, ak neporodim, tak to budem prenasat 2 dni

anjelok
5. máj 2008

ja by som mala ist ozehlit, ale sa mi nechce..su to len uteraky a utierky, to je raz dva, ale nemam naladu dnes na nic..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre