Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

anjelok
15. máj 2008

misanik aj u nas je vela, preto asi mala caka, lebo chce mat miesto v nemocnici 😀
a ten cipok, to nie su bakterie, ale hormony nejake, myslim, ze sa volaju prostaglandiny

anjelok
15. máj 2008

miriamka, sak to nechaj radsej prirodzene, to je lepsie..neboj pride to..ja by som tiez najradsej prirodzene

misanik
15. máj 2008

Anjelok to neviem, tej kocke lekarka hovorila ekd jej to davala, ze je to spec. bakteria ktora jej pomoze aby sa krcok pripravil. Kazdopadne maju asi metody aj an nas co drzime ako konzervy 🙂 Ale bolo by dobre keby malinka sama sa rozhodla, ja by som nasmu malemu chcela tiez dopriat nech sa sam vypyta.
enajka ahoj, no veru, uz toho zaciname mat vsetky dost...

anjelok
15. máj 2008

misanik, ale to je to, ze nechcem byt v nemocke este aj pred porodom..potom aj po porode, ma porazi tam 😝

anjelok
15. máj 2008

enajka veru, uz viacere meleme z posledneho..aj ked ja si este mozem gratulovat, ze mam male brusko a da sa to s nim este ako tak zvladat, aj ked uz je toho fakt dost

misanik
15. máj 2008

urcite, vydrzis pre dieta co je treba, ale radsej tam prist a hend porodit a nie este vopred tam lezat... Anjelok ja mam velke brusko, ale nie som az taka nemotorna, mozem este chodit pohodlne, mne ani velmi nohy neopuchaju, ja si tiez stale hovorim, ze ine zeny su an tom aj horsie 😀

mirka20
15. máj 2008

ahojte majovky 🤐
anjelok, ty tu co este robis? 😕 ja som myslela,ze uz budes mamina

miriamka
15. máj 2008

Baby,nebojte,coskoro porodime aj my,posledne majovky 😀

anjelok
15. máj 2008

ved aj ja chodim v pohode, len uz sa citim strasne nemotorne, hlavne, ked sa dviham z gauca, postele, neviem sa zohnut..to su blbosti, da sa to vsetko vydrzat, len uz ma to fakt strasne otravuje..a hlavne tie noci, ked ma vsetko boli a uz sa tesim, ked vstavam..

anjelok
15. máj 2008

mirka vidis, tej mojej sa nechce von ☹ ..loss uz to ma tiez za sebou, aj ked cisarakom nakoniec
napis ako to prebiehalo, mali sme obavu, ci si sa velmi nepotrapila, ked sa mala narodila az na druhy den rano

mirka20
15. máj 2008

miriamka a tvoj maly si to rozmyslel s tym porodom, ci co, ze este ani ty nie si maminka? 😕
vsetkym vam drzim palce a dufam, ze uz coskoro aj vy porodite 😉
gratulujem novym mamickam 😵
inak, dakujem vam vsetkym za gratulacie. sme stastni, ze sme uz doma a uzivame si ozajstne rodicovstvo 🙂

anjelok
15. máj 2008

miriamka a tebe tam preco ukazuje 40tt a ze vcera cakate chlapceka? ty si mala vcera termin?

miriamka
15. máj 2008

Anjelok...neboj,coskoro budes aj Ty mamina 😉

anjelok
15. máj 2008

miri to ti verim..skoda, ze ste to nestihli nakoniec na tie tatkove narodeniny, ale sak budu mat teraz hned po sebe 😉

miriamka
15. máj 2008

Mirka...no nas maly si dava na cas 😀

anjelok
15. máj 2008

miriamka no snad hej, nechcem byt dozivotna tehulka 😀 ..ale buduci tyzden by to uz malo veru byt

miriamka
15. máj 2008

Anjelok...podla mrchy mam termin 19.5,potom mi ho upravovali na 14.5 ale to im nevyslo 😀 A cakame chlapceka

anjelok
15. máj 2008

miriamka, este stastie, ze mam termin v strede mesiaca, lebo keby som mala na konci, tak by som sa musela presunut do junoviek, ako mirka z apriloviek k nam 😀

anjelok
15. máj 2008

cize konik ti bude ukazovat 41tt v pondelok? lebo ja ked som mala na konikovi termin, tak mi uz ukazovalo 41tt

anamor
autor
15. máj 2008

ahojte kočky, čo dnes nové?

miriamka a anjelok vy by ste tu už najradšej nestrašili, ale strašili v pôrodnici, čo?

Miriamka ty zo solidarity čakáš na mňa 😉

anjelok
15. máj 2008

anamor ved prave pisem, ze esteze mam termin takto a mam si este s kym pisat, lebo keby som mala na konci mesiaca, tak uz som asi v junovkach 😀

anamor
autor
15. máj 2008

anjelok nestras, ja tam mozno skoncim 😒

ninka123
15. máj 2008

Ahojte kocky, nebola som tu dva dni, tak blahozelam novym maminam ku krasnym ratolestiam 🙂 🙂 🙂
Anjelok, Miriamka myslim, ze vy uz budete kazdu chvilku maminy, tak drzim palce... 🙂 🙂

mirka20
15. máj 2008

anjelok, porod bol taky vseliaky. nechcem vas tu moc strasit,ved kazda budete mat urcite ine pocity.
ked sme prisli vecer do nemocnice, tak som mala sice bolesti kazdych 5-10 minut, ale to nestacilo, lebo som bola malo otvorena, len na 1cm. ale hned ma prijali, lebo ze uz mam skoro termin. tak ma nechali na "vzdycharni" 3 hodiny, ci sa to nespusti. potom ma opat vysetrili, ale pohlo sa to len o 0,5 cm. tak ma poslali na gyn.oddelenie,ze nech si idem pospat, aby som nabrala silu, lebo do rana urcite porodime. aj ked ja som mala uz tie bolesti a spat sa mi vobec nedalo. tak sopm predychavala na izbe. o tretej uz boli tie bolesti obrovske, tak som isla opat na vysetrenie. tam ma napojili na monitor a nechali ma lezat asi hodinu. potom ma vysetrili a zistili, ze som uz otvorena na 6-7 cm. a to uz neprichadzala do uvahy ani epi, tak som bola hotova. zavolala som mojmu dokimu, nech pride,ze uz asi ideme rodit. prisiel, pustil mi vodu a uz to islo. nasledovalo vyviazanie na kozu, tlacenie, porod malickej, cistenie, sitie a potom 2-hodinove lezanie na sale. bolo to tazke, ale ten vysledok stal za to 😉

anamor
autor
15. máj 2008

mirka ahoj moja, gratulujem,mala je krasna, pridam ti foto malej do albumu /ak tam nahodou este nie je/ lebo nemam prehlad, vobec nestiham, blbne nam doma net... ach jaj

anjelok
15. máj 2008

mirka, no dlho si sa potrapila, hlavne, ze uz to mas za sebou a malicku pri sebe 🙂

anamor
autor
15. máj 2008

mirka zvladla si to ako hrdinka, blahozelam 😉

mirka20
15. máj 2008

anamor, dakujem

keva
15. máj 2008

mirka..gratulujem k malinkej...už to máš za sebou...veľa šťastia

mirka8429
15. máj 2008

miri gratulujem k malinkej...inak s tou epi si to mala tak isto ako ja heh...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre