Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

moni1412
16. máj 2008

miska no bola som omnoho kludnejsia ked viem ze keby cosi, tak to zacne hukat. tiez sme to vcera skusali.... no ten prvy poplach sa este da, ale potom je to fest.... 🙂 vy mate nanny alebo angelcare?

anjelok
16. máj 2008

miriamka, tak drzim palce, nech to uz dnes je..ja som chcela vcera, bol pekny datum a nic, uz neriesim, cakam, jak bude, tak bude..
dnes by mal prist brat z prahy, ak sa mu podari, tak snad dnes rodit nebudem - inak ked zahlasil, ze 16-teho pride, tak som si bola ista, ze uz budem mamina, to ma ani vo sne nenapadlo, ze nie ☹

miriamka
16. máj 2008

Anjelok...ja uz tiez neriesim datumy,vsetky "pekne" uz presli 😀
Boze,citala som co pisala Sandrika,to je hrozne co jej mama povedala ☹

misanik
16. máj 2008

Anjelok, nechem na teba tlacit, ale uz by si fakt mala 😀
Ja som myslela ked si nepisala rano, ze snad uz... 🙂 Ale pocuj, mozno si sa dobre vyspala, lebo ta dnes caka tazky den, aby si mala silu...
Miriamka, super, to vyzera minimalne na poslickov. Ja inak nic, bolesti mam ale pod rebrami, Norko si tam doluje od vcera nejaku cestu...

miriamka
16. máj 2008

No v noci som mala prvy krat bolesti ako pri mrche,uplne dole a k tomu aj bolesti krizov...ale preslo to,takze uvidime kedy sa to zacne opakovat.
Citali ste co pisala Sandrika?

katmi
16. máj 2008

caute kocky.. som na skok..

komu a kam mozem poslat fotku malickej?? 🙂

a inak musino vcera v noci o 23,14 porodila malu Zuzku.. 🙂 mala 2760g a 47cm.. 🙂

keva
16. máj 2008

ahoj katmi...trošku nám popíš aj pôrod ak si ešte nepopísala nestíham to tu sledovať lebo to tu ide tak rýchlo...
musino gratuľujem...tak ďalšia to má za sebou...

anjelok
16. máj 2008

prave som docitala 😠 😒
to je fakt strasne, ako jej moze mama nieco take povedat? to je teda podpora..ja verim, ze oni to s lukaskom zvladnu, on ked bude citit pri sebe maminu, bude bojovat aj dalej..urcite
misanik, to uz tu bolo, aj dobre noci, aj zle, aj bolesti ako pri mrche, aj krce..a nic, ja uz nicomu neverim, kym mi neodtece voda, alebo aspon zatka..
ja nechcem ist do tej nemocnice ☹

anjelok
16. máj 2008

katmi ahoooj, no teba sme uz dlho necitali, fotku si daj do albumu a napis na tajomstvomaj, misanik alebo anamor si to stiahnu, uz sa tesim na fotku malej ninky 😉

misanik
16. máj 2008

Idem aj ja kuknut tu sandriku..

miriamka
16. máj 2008

Veru,nechapem ako moze vlastna mama byt k Sandrike taka.Som cakala ze to skonci tym ako porodi,a tusim je to este horsie ☹
Ach jo,vela nas uz bruskatych v majovkach neostava,co?

katmi
16. máj 2008

ahoj keva.. no nerada by som vas strasila.. ja som mala fakt hrozny porod.. tak neviem.. radsej nebudem pisat..

anjelok co je so sandrikou? a co sa stalo? co zase jej mama??
inak ja som isla v pondelok na UZV 5.5., a rovno odtial ma poslali hore na rizikove, lebo sme mali minimum plodovej vody.. tak som malickej dohovarala, ze nech sa narodi 🙂 tak na druhy den o pol 4rano sa to zacalo.. a ty kedy ides do nemocky? inak maju natresk.. blby vyraz,ale je to tak..

anjelok
16. máj 2008

musino gratulujeme 😉

galanta
16. máj 2008

masimo gratulujeme aj s manzelikom.to je bomba dalsia baba na svete.

anjelok
16. máj 2008

katmi ja viem, vcera rodila eviku, tak kats pisala, ze musela ostat na porodnici, ale poobede sa uz uvolnilo miesto na sestonedeli, tak ju presunuli
sandrikin lukasko je na tom stale zle a mama jej povedala, ze by mal radsej umriet...no dokazes to pochopit, ako moze nieco take?? sandrika je uz z toho psychicky na dne, teraz caka na vysledky zapal. testov a ma z toho strach, lebo ze ked sa nezlepsili, tak maly ma problem s imunitou ci co..
katmi ja som na teba vtedy myslela s tym uzv, vedela som, ze mate ist a potom ma prekvapilo, ze sa mala narodila, tak som myslela, ze si na nom ani nebola
mojej malej sa ani za svet nechce ist von a kedze nemame ziadne zdrav. problemy, tak sa takto nechavaju..no som zvedava dokedy

anjelok
16. máj 2008

jeeej, katmi, ninka je naadherna 🙂

miriamka
16. máj 2008

Anjelok...no u nas tak isto,malemu sa na svet nechce,problemy nemam tak sa zatial doky nikam neponahla 😒

keva
16. máj 2008

katmi ale stál za to ten pôrod...no nie?
s tou sandrikou mi to je naozaj ľúto...

anjelok
16. máj 2008

miri, ale u teba je uz aspon dobry nalez, ty mas aspon nadej, ale u mna nic..

misanik
16. máj 2008

Musino gratulujeme a vela zdravicka obom prajem.
Ta sandrikina matka je pre mna absolutne nepochopitelna... nemam slov
Katmi vitaj domka, ako vam to ide s Ninkou? Fotecky si daj k sebe do albumu, my si ich stiahneme 😉

katmi
16. máj 2008

anjelok dakujem 🙂

keva no teda stal..

kocky musim ist, malicka sa hlasi.. tak zatial..

anjelok prosim ta potom povedz anamor nech si stiahne malinku, ja to potom vymazem.. dakujem.. majte sa zatial.. a drzte sa..

miriamka
16. máj 2008

Anjelok...no nalez mam sice super,len aby som nakoniec nerodila ako posledna 😀

anjelok
16. máj 2008

inak my mame dnes skvele rano, manzel rano zistil, ze cicka sa vycikala nejak nakrivo, ze slo aj mimo zachodika, tak musel cistit a dezinfikovat..a ja som rozliala kakao na biely koberec v kuchyni, tak som mala o zabavu postarane tiez..

anjelok
16. máj 2008

misanik, katmi uz tam ma fotku, mozes stiahnut 😉

livka299
16. máj 2008

Ahojte kocky, tak my sme tiez 2 v 1 😖 😖 ziadne bolesti, sem tam ma nieco pichne to je vsetko....Otvorena som na jeden prst 😠 takze som vydedukovala, ze ja asi nebudem patrit medzi tie stastne, ktore porodia rychlejsie 😒 😒
mala ma 3500 g co moze byt, maly mal 3550 g a 54 cm ked sa narodil 🙂

anjelok
16. máj 2008

dnes nem dobry den na porod 😀

misanik
16. máj 2008

katmi idem stiahnut, posle IP kd bude.

livka299
16. máj 2008

A este odkaz pre Sandriku, moj maly sa narodil v termine a vojtovku sme cvicili do 1 roka....takze toho sa nemusi vobec obavat, len nech ich uz pustia domkov.....myslim na nich ☹ ☹ ☹ ☹

anjelok
16. máj 2008

lvika to nic..pozri na mna ..4 dni po termine a stale v celku

miriamka
16. máj 2008

Livka...tak je nas tu cakateliek este stale dost,budeme cakat spolu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre