Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

janca704
16. máj 2008

Anjelok, zakoncila si to trefne s tymi uzlickami 😵 😵 😵
Duracelko a to neriesime take, ze rodicovsky prispevok na dvojcata 😠

misanik
16. máj 2008

anjelok presne tak, my tu zrejme este budeme aj vsetky co mame vs vzdelanie aj manzelia a tomu prisluchajuce zamestnania a platy. Ale si preberte, ze deti chcu mat aj skladnici, soferi a pod... ati veru nedonesu domov ani taku korunku ako nasi manzelia... Treba sa na to pozriet tak. A ja musim priznat bez mucenia, ze my teda neajk specialne nesetrime, jednoducho budeme uz musiet pozriet na to ci je nutne tie peniaze minut na toto a nie na nieco ine, urcite sa to bude dat 🙂

mirka8429
16. máj 2008

misi ahooj ako sa mas??

anamor
autor
16. máj 2008

nie kočky, tie stálice som myslela, ze ked sa sem ja dostanem, tak miriamka, anjelok, misanik nesmu chybat, kazdym dnom dufam,ze aspon jedna z vas uz porodi a stale nič 😉
janca cau, teba som uz davno nevidela 🙂

misanik
16. máj 2008

mirka ahoj, davno som ta nevidela, samko si ta asi uzurpoval na fulltime vsak?
No vidis, stale tu strasim ako bruchana a zda sa ze sa to ani tak skoro nezmeni 😠

anjelok
16. máj 2008

tesim sa, ze lukasko ma dobre vysledky, ja som vedela, ze to dobre dopadne 😉, dufam, ze v utorok uz pojdu domov a vsetko bude uz len lepsie, tie nemocky tiez neposobia na psychiku najlepsie

misanik
16. máj 2008

anamor my sa snazime dostat do reflexu alebo neajkej inej hodnotnej relacie ako rarity ktore behali po svete v 15-tom mesiaci 😀

janca704
16. máj 2008

Anamor, nestiham 😀

livka299
16. máj 2008

Ahojky mirka ako sa mas? Ako malinky? Uz lepsie?
Misanik uz sme sa asi stokrat o tom rozpravali ale to nic tehotenska skleroza....ze kde ides rodit? 😀

mirka8429
16. máj 2008

misi no veru samko da niekedy zabrat...minule skoro cely den nechcel spinkat..a aj teraz len tak spinka akoby na 1 oko..hehe stale sa natahuje xixi...no..verim ze uz budes coskoro maminka...drzim ti palcekyyyy🙂) a stym ze sa citis dobre si nelam hlavu..ono to pride ako blesk z jasneho neba ked to nebudes cakat..ako mne 😉

misanik
16. máj 2008

livka ja budem v novej - na SNP, ty v Rastislavke vsak?

mirka8429
16. máj 2008

livi ahooj..no kedy ako...minule nespinkal cez den vobec ale taky byva nepokojny tak uvidime...a ty??

miriamka
16. máj 2008

Anamor...ved drzime spolu,no nie? 😀

anjelok
16. máj 2008

anamor vidis, a ked my porodime, kto sem bude chodit? 😀 ..no ja uz nic take na robote nemam, len cakam co bude, takze mam casu dost..vsetko upratane, pre male nachystane, poprane, tak co..ale dnes budem robit francuzske zemiaky, ale az tak poobede..na veceru, aj kolacik zase upeciem ten jablkovy, lebo ten co som piekla predvcerom sa nejak rychlo zjedol 😀 ..tak nech je na vikend

livka299
16. máj 2008

Inak baby mna nejak brutalne zacalo pichat zospodu 😕 😕 😕 😕 muza som uz pripravil nech je na drate 😕 😕

mirka8429
16. máj 2008

livi zeby to uz prislo? 🙂

livka299
16. máj 2008

Anjelok a aky jablcnik robis??? Ja v poslednom case tiez mam nenormalnu chut na jablka 😀 😀

livka299
16. máj 2008

Miri neverim lebo nemam bolesti iba ma picha..divne...mala som ist na kontrolu ale muza nepustili z roboty a z malym a autobusom neriskujem 😒

misanik
16. máj 2008

mirka dufam, ze to tak pride, aelbo ak by to malo byt tak,z e klesne brucho par dni vopred, alebo odide zatka, tak aj nic take nemam a mala by som tym padom este kusisko casu pred sebou. Tak snad sa to rozbehne necakane... 🙂
Co Samko? trapi ho brusko? chlapcekovia vraj casto maju koliky, uz som zvedava, ci aj nas bude. Inak ja nasko prosim, vcera som ho uz zacala vydierat, ze to od neho nie je pekne, ako my ho lubime, co vsetko som pre neho podstupila a on na nas nieje ani zvedavy 🙂 nezabera ani toto

miriamka
16. máj 2008

Livka...tak kiez by to uz bolo ono 😉

anjelok
16. máj 2008

livka taky uuplne jednoduchy, ze zmiesas postruhane jablka s mukou, vajcami, cukrom, trochou roztop. masla a sup do truby, nasla som recept v tom mama a ja special o vyzive

anamor
autor
16. máj 2008

veru dievcata drzime spolu, raz nastane ten den a vsetky nas to chyti v jeden den ci noc .... a pojdeme, na koniku nikto 🙂

misanik
16. máj 2008

anjelok, mne je uz smiesne, ze si nerobim ziadne dlhodobe plany, nanajvys co budem robit zajtra ... 😀 a co sa tyka pratania, uz mam 2 krat popratane akoze dokonala cistota pred prichodom babatka a vidim to tak, ze zajtra to budem robit treti krat 😠

livka299
16. máj 2008

Anjelok a cesto ziadne???? Ja mam chut na taky zavin z listkoveho mozno si aj kupim ten co uz netreba rozmrazovat a valkat 😅 😅
Miriamka dnes mam lenivu naladu na porod 😅 😅
Anamor kedy dohodneme stretko na kozach??? V pondelok moze byt? 😉

janca704
16. máj 2008

Anjelok, ja zase este vsetko nemam 😅 Chystam sa prave teraz vydezinfikovat vanicku a prebalovaciu podlozku, lebo mam pocit, ze mi nie odteka, ale odkvapkava voda 😕

anamor
autor
16. máj 2008

konecne som vas docitala, pisete ako draci.
takze snadrike drzim palce, ta jej mama je psychopat.... drzim jej palce nech konecne zazije pocit byt stastnou s lukaskom, naktory sa tak tesila.
Musino blahozelam k babatku 😵
Katmi mala ninka je krasnucka.

Takze z rodicovskeho vyzit, hadam muzik bude zarabat, leboinak neviem co bude 😒 aj ked ja pomimo par koruniek este zarobim, ale nie je to ziadne terno....

jablka aj ja nenormalne lubim posledny mesiac, uz sme minuli na ne cely majetok, ale su drahe teraz, ved stoja ako banany...

misanik ja si robim plany akurat tak na hodinku dve dopredu - ostatne vsetko s dodatkom, ak nepojdem rodit. A inak uz ma vsetci vytacaju, co volaju a pisu, ci to tu este nie je... uzodpovedam, termin mam az o tyzden..... 😠

keva
16. máj 2008

janca...to nejako skoro ti odteká tá voda nie? to my sme na rade 😀

misanik
16. máj 2008

Jeej Janca, tak drzim palce.
A neprezradis ako si to dosiahla ? 🙂

janca704
16. máj 2008

Ja sa nechcem predbiehat 😀 TP mame v pondelok, prvy bol v stredu 🙂
Ale nepanikarim zatial, kym neodtece viac. Pockam do poobedia, co sa bude diat a nabehnem do porodky..
Misanik ja neviem 😅 Tusim, ale ci je to tym... 😅 😅 😅

keva
16. máj 2008

anamor...aj mne už každý vyvoláva...všetci mi kukajú na brucho či ho už mám dole alebo nie...som tu ako také očumovadlo...no a s tymi plánmi tak tie si ja robím normálne aj na budúci týždeň...neverím, že to bude tak skoro...ja mám narodky 3.6 a to je posledný deň kedy môžem porodiť tak asi vtedy to bude 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre