Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

kats
28. apr 2008

Ahojte bruskane 😉 ste toho tolko postihali od piatku 😀 su aj nove babatka ? dalsie 'majovcatka'?

pizzamati
28. apr 2008

Ahojte baby Dank86 ty ideš rodiť do Ružinova? Aj tam chodíš do poradne? A komu si platila peniaze za otca pri pôrode? 😵

jankapo
28. apr 2008

Zlatik, neviem ci vyuzijes...ja som kupila segre a este som nepocula, zeby ho pouzila...V lete sa budete v tomm obaja strasne potit....ono, ona sa zo zaciatku bala, lebo nevedela ako to pouzivat....sa bala ze jej z toho maly vypadne a tak...No a teraz si to moc neviem predstavit, sak by sa v tom uvaril podla mna... 😒 A to este neni tak teplo...a z kocika mi pride ze sa moze viac kukat po svete...sak toto ho bavi, nie? Tak ja neviem ci to ma nejake vyuzitie...

betatka
28. apr 2008

anamor dakujem.
Idem si lahnúť kým ešte malá spinká lebo potom ma už čaká zase kolotoč kojenie, dokrmiť. Majte sa

aly
28. apr 2008

Viem, možno hlúpa otázka, ale už sa Vám zvačšili prsia, niekde som čítala že od 36tt môžte kupovať podprdu na kojenie, no ale moje prsia sú stále také - dosť malé. Tak neviem, jednu som si kúpila ale absolútne neviem akú veľkost budem potrebovať.

jankapo
28. apr 2008

Zlatik, pivko nie...ale VINEA... 😉 bublinky vybublinkovat a pit...Mozno v zufalstve aj pivo, ale predsa len je tam alkohol a tyzdnovemu babu- e.e....
Ale najma neustale stimulovat, ako pises...

pizzamati
28. apr 2008

Aly ani mne sa nejako nezvačšili prsia, vieš ja som uý treťorodička a nikdy som viac nekojila ako týžden dva. velmi rada by om kojila teraz čo najdlhšie ale neviem neviem či z toho niečo bude. ☹

aly
28. apr 2008

Pizzamati, aj ja sa trošku obavam, že z tej velkosti , čo mám asi vela nepotečie ☹

jankapo
28. apr 2008

Aly ja mam teraz Ccko...a tipujem ze sa naleju najprv dost velmi- na tie zaciatkty mam Ecko s tym ze tam das este tamponiky a je pohodlne....a potom mam Dcko....tak a potom uvidim, sak nestali tak vela aby som si vlasy trhala, ked nevyuzijem

pizzamati
28. apr 2008

Aly to ale nezáleži od velkosti prs, mám kamošku čo je uplne plochá trčia jej len bradavky a kojila 2 roky malý zubaty ale stále mala mlieko. Ved uvidime čo nás čaká. 😀

pizzamati
28. apr 2008

Veľa báb má už kupene odsavačky na mlieko, ale ja som nekupovala zatial nič, pretože pri malej som mala a vobec mi to nepomohlo, bolo to sice pred 11 rokmi ale snažila som sa ju kojiť, odsávať, ale mlieko sa mi netvorilo.

jankapo
28. apr 2008

aly, naozaj na velkosti nezaleziii....velkost je o tuku v okoli prsnej zlazy, nie o prsnej zlaze... 😉 este uvidis aka budes na svoje didi hrdaaa, co vsetko dokazu....

zlatik
28. apr 2008

Jankapo, ale ja som myslela samozrejme nealko pivo. To by malo mat rovnaky ucinok.
Dnes mi volala kamoska co ma trojtyzdnove dievcatko, mliecka ma dost a pytala som sa, ci jej nejako velmi narastli prsia, tak ze vraj vobec. Ja som si kupila uz jednu matersku podprdu, je mi taka akurat, kosicky su dost elasticke, tak hadam bude dobra.
Inak pozerali ste vcera Lets dance? Ake prsia ma teraz pri kojeni Veresova?

anamor
autor
28. apr 2008

veru na velkosti nezalezi, som sama zvedava ako zvladneme kojenie, vraj je to drina.... a nie vzdy podla predstav mamicky.

zlatik a videla si tu figuru Vereskynu, mrcha jedna 😉 😀

jankapo
28. apr 2008

zlatik... 😀 😀 😀 tak nic. som sa sekla, hehe. akoze ja uz som pocula aj ze cierne pivo, klasika, alkoholove, tak som myslela ze to myslis, ale sak jedno....hihi
Jeeeminku, ja by som si pivecko tak dalaaa....

zlatik
28. apr 2008

Ja som kupila cez mimibazar odsavacku Premium od Canpol Babies za super cenu 350sk. Normalne stoji okolo tisicky a je ako nova. Ked by som ju nepotrebovala, vyuzije ju mozno segra a ked nie, tak neva.

Jankapo, takze segra ten babyvak vobec nenosi? A kde si ho kupovala?
Ja keby som vedela ako to vyzera rozlozene, tak by mi to segra usila. Nemohla by si mi to prosim ta odfotit ako vyzera rozprestrety?
Samozrejme, ak ta to nebude obtazovat

aly
28. apr 2008

No ja práve tlačím toastíky s ementálom syrom a paradajkami, mnam 🙂
Postavu ako verešova určite mat nebudem, ved som ani namala pŕed tehu 😀

zlatik
28. apr 2008

Jankapo, ved si kludne daj, mi sme akurat s manzelom objavili v Lidli nealkoholicke pivo za 6,50sk tak sme neveriacky zobrali tri flasky, ze asi to bude hnus. Ale doma sme skonstatovali ze je rovnako dobre ako Zlaty bazant.
Tak si doma robim Radlera z nealko piva a Spritu - mnamky!!!! Pomaha mi to hlavne po jedle, lebo mne je uz takmer mesiac po kazdom jedle blbo, normalne ma berie na zvracanie.

jankapo
28. apr 2008

Ja som ho objednala cez www.babetkovo.sk...a rozprestriet sa to neda velmi, je to tak usite, do takeho vaku...no skusim sa na to pozriet, ked u nej budem ci je to realne a dam ti vediet...potom mas este ze babysatka (to je ine ako babyvak) a mozno to je jednoduchsie na usitie, ale komplikovanejsie na nosenie.Urcite sa ti na to pozriem, skoda, dnes som tam bola....ale nevadi, mame cas, ved novorodeniatko tam asi davat nebudes, len mi kludne pripomen, aby som nezabudla... 😉

jankapo
28. apr 2008

zlatiiiiiiiiiiiiiik, mnaaaaaaaaaaaaaaaaam..... 😵 😵 😵

zlatik
28. apr 2008

ok Jani, ta babysatka sa mi zda komplikovana na uviazanie. Musim manzelovi povedat o tom babyvaku, ale uz teraz pocujem, ze mi povie ze je to kravina a ze mi to bude nanic. Podla neho je totiz polovica veci ktore som zatial kupila hovadina. Naposledy sa rozhorcovala nad tym vankusom pre tehotne a na kojenie, ze aka blbost. Tvrdil, ze ho vobec nebudem pouzivat a pri tom s nim teraz kazdu noc spim, pri pozerani tv si ho dam za chrbat a obviniem okolo bokov, uplna parada a kojit sa s tym bude urcite tiez perfektne.

anamor
autor
28. apr 2008

baby ja pivo vobec nelubim.... tak ja budem ficat jedine na vinea, pripadne na tych homeo na podporu mliecka, ale pivčo u mna nehrozi....

aly
28. apr 2008

Ja budem piť len čaj pre kojacie mamičky, je na tvorbu mlieka a pôsobí proti kolike. Pivo ani vineu som nemusela ani predtym, takze nechyba. Vraj sa pije aj biela káva.

klba
28. apr 2008

caute babulky, ja to mam s drahym podobne, najprv mi vsetko ofrfle, ze na co mi to je, kedze vela veci objednavam z netu a potom ked to mam doma tak uzna ze to malo vyznam, ako naposledy s baldachynom a kolotocom do postielky.
Najprv frflal ze dalsia blbost a ked sme to umiestnili do postielky chodil sa na to divat a teraz si chodi sam zapinat kolotoc a tesi sa ako pekne hra 😀 a stale ma posiela aby som to pustala malinkemu, nech si zvyka 😀

zlatik
28. apr 2008

Kocky, berme to tak, ze my budeme mat mlieka habadej a nebudeme musiet nic riesit. Podla mna tvorba mlieka je predovsetkym o psychike!!!!

klba
28. apr 2008

aly, mne sa zatial prsia tiez nezvacsili, cele tehotenstvo dufam a zatial nic, ale verim ze po porode sa to rozbehne, takze sa zbytocne nestresuj

aly
28. apr 2008

Moc sa kvoli tomu nestresujem, len som rozmyslala nad podprdou. Troška mi na začiatku podrastli ale to je všetko.
Ty si tu nová, nie?

klba
28. apr 2008

no aly, ja vas vsetky skor citam, malokedy pisem a ked mam cas na pisanie tak vacsinou tu nikto nie je... ☹ , nemam na vas stastie 😉
Ja mam podprdu zatial len jednu, mam mensie didi tak stale cakam aku velkost kupit a pripadne poslem draheho ked bude treba nech dokupi 😉

jankapo
28. apr 2008

Babulky, idem voon...svrbi ma doma ritka. 😉

fabiana
28. apr 2008

Čauko, čo nového? 😉
My sme sa práve vrátili z uzv, prietoky a všetko je ok, malý má 2900 g, ale dúfam, že už moc neporastie... asi vysadím Calibrum, xi xi.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre