Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

anjelok
25. apr 2008

katmi nevyuzila som tu akciu, lebo nikde ich nemali..potom raz pisala miriamka, ze jej manzel doniesol na ten kupon, ze na zlatych pieskoch ich mali plne regale..tak som sla za 2 dni a nic..prazdnota, som bola nastavana, lebo kvoli tomu som kupila len jedny tie pampers, som mohla aj dvoje keby som vedela. len som cakala a potom uz ani tie pampers nemali len za tu hroznu cenu

katmi
25. apr 2008

anjelok inak to je pravda, ze co maju v jednom tescu alebo carefoure alebo lidly, nemaju v inom.. to je normalne.. ja som napr. velmi vela veci chodila kupovat az na zlate piesky do tesca, ked som este mala auto.. tam aj veci mali akesi krajsie vzdy..

klba
25. apr 2008

Ahojte, tehulky.
Gratulujem vsetkym novym maminkam k babatkam a mozem sa k vam pridat?
Ja mam ist na kontrolu v den terminu porodu 02.05. a u mna to na porod zatial velmi nevyzera a ja uz by som aj chcela mat za tym, no malemu sa este nechce, zatial mam krcek skrateny na 1,5 cm a otvorena som na spetku prsta, takze asi sa este nacakam. A to som si myslela ze budem rodit v osmom mesiaci.

anjelok
25. apr 2008

katmi ja som nemyslela kvoli velkosti ale kvoli stolici..tie novonarodeniatka maju taku inu stolicu a tomu je prisposobena ta plienka, vies? a neviem, kedy uz zacnu mat tu stolicu normalnu

anjelok
25. apr 2008

katmi ja zas naopak, ja neznasam tesco zlate piesky, aj ked to mam teraz blizsie, ja radsej tu petrzalku

anjelok
25. apr 2008

ahoj klba, ja takisto 1,5 cm ale otvorena som zevraj na prst..a neboj babatko pride vtedy, kedy ma, ono samo sa vypyta, nedavno sme si tu pisali s jednou aprilovkou mirkou, ktora bola tiez v 41 tt a nevedela sa dockat a potom to prislo ako blesk z jasneho neba zo dna na den..

anamor
autor
25. apr 2008

ja som pozerala aj newborny a aj 2ky a velky rozdiel sa mi tam inak nezda, je pravda,ze 2ky su trosku vacsie. No ved uvidime, ale tiez si mylsim, ze netreba zasoby newbornov.... zalezi ake babo sa nam narodi, ak bude velmi pod 3kg, tak mozno, ale to uz vam dvom nehrozi.

klba kludne sa pridaj, kde si bola doteraz 😉

vs3
25. apr 2008

ahoj klba samozrejme ze sa mmozes pridat 😉

katmi
25. apr 2008

anjelok ja viem.. ale pokial budes kojit, babo bude mat stale take riedke.. ale to je ako zafarbena voda.. to nevyteka von.. neboj.. 😉
stolicu zacne mat normalnu vtedy,ked zacnes prikrmovat.. jasne ze potom ked uz budu papat napr.ovocie a taketo,tak zas budu mat inu stolicu.. ale vravim.. pokial budes iba kojit, babo ma stale stolicu rovnaku..taku riedku..

ahoj klba.. a ty kde budes rodit?? citis sa dobre? ziadne bolesti nemas??

anamor
autor
25. apr 2008

a ta mirka bola navyse otvorena uz asi od 20tt 😉 a nakoniec prenasala.

anjelok odkedy si otvorena?

katmi
25. apr 2008

anamor no diky 😀 ja nechcem rodit slona 😀 😅

anjelok
25. apr 2008

ok, tak uz newborny nekupujem, dam potom tie dvojky, to mam balenie 108 ks pampers a tych 80 fialovych z tesca..to zatial staci

katmi
25. apr 2008

anamor inak to je sranda.. my mame s anjelok vpodstate rovnaky termin - len par dni hore/dole - a ja sa este vobec neotvaram.. u mna to vobec este nevyzera nato,zeby som mala ist rodit.. uvidim v stredu.. uz nech to je.. som strasne zvedava..

anamor
autor
25. apr 2008

katmi ty si sama hovorila, ze mala bude velka.... inak my sme naposledy moc velky neboli a to ja aj muz sme vysoki, a tiez sme sa velky narodili, tak netusim aka bude moja mala, resp. velka, som zvedava sama...

anjelok
25. apr 2008

anamor, no teraz v stredu co som bola na kontrole mi povedala, ale ze to mam este cas..

katmi
25. apr 2008

anamor ja viem.. ale to len predpokladam.. ale tajne dufam, ze nebude.. sak kto to bude tlacit 😅

anjelok to ti uplne staci.. a ja uvidim tuto stredu co bude, ze co mi povie.. jeejda keby aspon nejaky naznak..normalne by som bola rada.. 🙂

anjelok
25. apr 2008

anamor, ja myslim, ze moja bude taka akurat, ja by som chcela, aby mala tak max. do 3,5 kg, idealne tak 3,3..ale to je jedno, hlavne nech je zdrava..ja budem vediet vahu bud. stredu, idem na uzv, tak potom dam vediet
v 36 tt mala okolo 2700 g

vs3
25. apr 2008

klba pekny kocik ste si vybrali 😉

anjelok
25. apr 2008

katmi, sak verulka pisala, ze ona bola vzdy dokonca zatvorena, az ked zacala rodit sa otvarala a vsetky porody boli v pohode..dokonca aj teraz pri stvrtom krcom stale drzal, takze nemaj strach, otvoris sa, ked bude treba..a pijes ten malinovy caj? lebo ja ano a vynechala som magnezko, tak mozno preto..a zacala som na prechadzky chodit

klba
25. apr 2008

ked ja som tajne dufala ze sa male narodi vcera alebo dnes, totiz manzel mal vcera meniny a dnes narodky, tak som mu chcela dat darcek

anamor
autor
25. apr 2008

no ja som zvedava co povedia v stredu mne, naposledy som bola minuly pondelok a to som mala porodne cesty uzavrete a krcok skrateny mam od 26tt 😉 ale pan doktor sa tesil, ze sme to dotiahli az sem bez zmeny, na to ze ma strasili v 6mesiaci predcasnym porodom....

katmi
25. apr 2008

anjelok malinovy caj prosim pekne nepijem,lebo ho neviem nikde zohnat.. 😒 na prechadzky chodim skoro kazdy den.. ved vcera som bola cely den prec, z toho asi 2hodiny vonku.. ale to bolo vynimocne.. to som sa vcera fakt super citila.. inokedy tolko nezvladam..

klba
25. apr 2008

a este k tomu je dnes aj skarede pocasie, chceli sme sa ist prejst a na veceru a akosi nam to nevyslo.
Ja som si myslela ze sa maly narodi skor, ja som sa narodila v osmom mesiaci a vazila som 1800 g a to som este schudla na 1600 g a aj maly bude asi po mne, minuly tyzden mal 2700 g ale aspon nie je taky mini ako som bola ja 😉

katmi
25. apr 2008

anamor a ty kam chodis??

anamor
autor
25. apr 2008

katmi v avione ho maju 😉

anjelok
25. apr 2008

anamor no vidis tak to byva, nakoniec to dobre dopadne, ako u sandriky a janky a loss..moni tiez dost vydrzala

katmi
25. apr 2008

anamor a kedy sa ja do avionu dostanem?? a kde tam? zeby som isla cez vikend pozriet??

anjelok
25. apr 2008

katmi ja som ho tusim v tescu v petrzke v lekarni kupila

anamor
autor
25. apr 2008

ja idem na kramare. ty katmi na antolsku a anjelok ruzinov? ci zle si pamatam....

anjelok
25. apr 2008

klba my presne to iste..ale na veceru snad pojdeme

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre