Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

hodmon
17. máj 2008

hej, v trebisove

azurmanka
17. máj 2008

ja si myslmi,ze nieco sa uz asi crta,ale uvidis,ako Ti bude v noci,ci sa nebude prejavovat bolest.A na poslednej poradni si uz bola otvorena?

livka299
17. máj 2008

Azurmanka to vobec nezalezi od toho 😵
Hodmon oproti cintorinu

hodmon
17. máj 2008

na poslednej poradni som bola nejaku vonkajsiu branku na prst otvorene, vnutornu na spicu prsta
livka - ja byvam zas vedla cintorinu 🙂

dididi30
17. máj 2008

ahojte ja som byvala v michaloviciach a aj v trebisove som bola 😀

livka299
17. máj 2008

Tak vidis vymenime cisla a ked tam budeme tak ti prezvonim ci niesi niekde nablizku alebo doma a vyjdeme na prechadzku....vlastne je to manzelova teta a jej dcera je nasim detom krstna 🙂

azurmanka
17. máj 2008

Ja viem ze nie Livi,ved aj ja som uz dlho otvorena,to som sa len tak pytala....

hodmon
17. máj 2008

livka - ok 🙂

hodmon
17. máj 2008

a ze som mala krcok 1,5 cm a vravela, ze zmakol? to co znamena? ze sa to priblizuje, nie? to som mala pordnu 6.5...odvtedy uz aj kopu casu preslo

hodmon
17. máj 2008

kocky, ja koncim...musim ist zmenit polohu , lebo sa mi zle sedi pri pc
pekny vecer a dobru noc

azurmanka
17. máj 2008

dobru nocku..... 😵

livka299
17. máj 2008

Babuse dobru nocku 😉 😉 😉 😉

verulka
17. máj 2008

jejda, tak uspesny den je dnes...gratulujem mirke aj misanik 😵
no uz to tu pekne redne 😉

aviril
18. máj 2008

azurmanka, Majko sa teší. a druhý pôrod som absolvovala ako prvorodička, lebo Majko bol cisárskym a druhý išiel normálne. takže až teraz zbadám, či je druhý pôrod ľahší.
do rána niktoneporodil?

aviril
18. máj 2008

čo už ste všetky porodili? ostala som tu sama?

anamor
autor
18. máj 2008

peknu nedelu vsetkym
vidim ze miriamka a misanik to majuu 17. uspesne za sebou, musim doplnit tabulku 😉 kym som este 2v1. Dufam, ze anjelok uz fici do porodnice tiez 😉

aviril
18. máj 2008

ahoj anamnor, tak nie som sama 2v1.

anamor
autor
18. máj 2008

neviem či viete, ale našla som si práve IP do vs3 v nasledovnom znení:

.... tak aj ja uz sa hlasim zo syncekom. narodil sa 12.5. miery ma 47 a vahu 2600. Vola sa Maximko.Porod prebiehal super od piatka sme doma, teraz mam na chvilku net tak davam vediet. Pekny zvysok dna prajem a pozdravujem mamicky.

VS blahozelam, do tabulky doplnim neskor, musim ist teraz off. Drzte sa.

jankapo
18. máj 2008

VS3- gratulujeme, tesime sa na teba v majovcatkaaach... 😵 😵 😵 super, ze porod super...

Romi, dakujeme krasne za tabulky, ja nejak nestiiiham 😉 , ale vazim si velmi ze to pre nas robis...

Krasnu nedelu vsetkym co ostali s bruskami, ako sa hovori uz ste blizsie ako dalej...20teho je spln, to uz idete vsetky,slubujem. xixi.... 😀

aviril
18. máj 2008

jankapo, no hádam tá predpoveď vyjde s tým splnom.
vs3, gratulujem

anamor
autor
18. máj 2008

jankapo prave som sa zaujimala o to, ze kedy je spln, no tak dufam, ze to vide, ja by som sla uz aj dnes 😅 aviril aj my sa dockame, neboj 😉
skor keby nam anjelok porodila do zajtra, tej by som to velmi priala, ta uz ma davno po termine chuda, snad to nezazijeme aj my.

anamor
autor
18. máj 2008

a co sa tyka tabuliek, ako budeme stihat, tak sa doplnia, ked budu vsetci na svete uz nebudeme musiet 😝 a fotecky sa pridavaju lahko 😉

aviril
18. máj 2008

ja viem, že sa dočkáme, ale tá neistota, že kedy to príde. každý večer všetko vyupratujem a nachystám, aby mama toho nemala veľa, veď neviem, kde sa zobudím. včera večer som pračku naplnila, nastavila program, že ráno mama len zapne, keby náhodou idem a zas som si ju zapla sama.
pri druhom som takúto neistotu nemala, tam som mala plánovaný cisarák, bola som týždeň pred prijatá, že na druhý deň ho vyberú, tak som vedela, kedy sa narodí. ale do rána som sa otvorila na 4 prsty a dali mi na výber, tak som išla normálne.
ale teraz mám ísť normálne a tá neistota, že kedy

galanta
18. máj 2008

vs3,velmi gratulujeme,a prajeme vela vela zdravicka a stasticka na tom ostatnom sa uz pricinite sami... 😉 😉 😉

verulka
18. máj 2008

vs3, gratulujem...

fabiana
18. máj 2008

VS3, gratulujeme k Maximkovi. 🙂

efcso
18. máj 2008

vs3, huraaaaa, vsetko dobre!!!!!!

potvorka
18. máj 2008

Ahojte, aj my sme od vcera doma 🙂 Synacik zdravy, krasny 3470 g a 51 cm 😎 Album doplnim, naposledy som ho stihla len premazat, fotky sme nedolozili, lebo posledny mesiac som sa zabavala so stahovanim 😝 Gratulujem vsetkym uz mamickam a nastavajucim drzim place, nech to ide lahko 😕

livka299
18. máj 2008

Ahojte tak ja mam dnes termin ale zdaleka to ani tak nevizera....citim sa dobre.... 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre