Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

jankapo
29. apr 2008

aviril, no nechcem strasit, ale mamka mala kolegynu, ktora veeelmi chcela dievcatko, tak ze stvrte snaaad bude slecna...no a co sa nestalo....chalani....a rovno dvaja....

lucka no a presne, ty ako?

musino
29. apr 2008

Caute kocky, teda, vy toho nakecate, pozeram ze je tu 4.pokracovanie a uz ma 23 novych stranok :-O fuuuuuu....

Co mame nove??? Kolko novych cerstvych babatiek?????????

loss
29. apr 2008

ahojte
jankapo aj vy ste stale spolu 😵 aj my mala nejak strajkuje a uz si uziva zivot v brusku
min.tyzden sme mali plany poplach uz uz som myslela ze rodime a nic dnes idem do poradne som zvedava co nove
a co ty ako sa citis?Matusko sa na svet nepyta?

musino
29. apr 2008

teda, videla som tabulku s novymi babatkami, vsetkym novopecenym maminkam blahozelam a zo srdca prajem len to najlepsie 🙂 a tiez sa uz tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim (a aj sa strasne moc bojim 😖 )

aviril
29. apr 2008

No, janka, pri tej myšlienke, že by aj štvrté bol chlapec /a ešte k tomu dvaja? 😖 / ma myšlienka na ďalšie dieťa prechádza. Hlavne keď ja som si toto tretie dala vypočítať u Dr.Jonáša, vypočítal dievča a splodili sme chlapca 😀 . Takže u mňa žiadne pravidlá neplatia ani výpočty. Tak je dosť možné, že keď niekto povie, že už hádam to štvrté bude dievča, tak u mňa to platiť nebude. Čo už, hlavne nech sú deťúrence zdravé, ja som si už na vajčákov zvykla.

anamor
autor
29. apr 2008

avril nestácaj nádej, kým nie je na svete 😉

jankapo
29. apr 2008

Loss, ahojky, no vidiiis...ako sa najprv plasia a potom sa im nechce...ale to maly je asi po maminke, bud hrr hrr, alebo s nim nikto nepohne, no extremista...takze viem ze moja kref... 😉 😀 no dobre mu je, ja sa az zacinam bat vyvolavacky... 😲 to by bola teda sila uuplnaaa....dopadnem pomaly jak mirka, joj.
musino, neboj (aj ja sa bojim, xixi) ale len tak trosku...ze to bude valibuk... 😒 sak zerem jak 😝 fuj

jankapo
29. apr 2008

Mimochodom, jednej aprilovke sa narodilo chlapisko, ze 4700g.... 😖 😖 😖 😝 au

musino
29. apr 2008

jankapo, tiez sa bojis? aspon jedna ze sa prizna...mna chytaju hisaky - bud sa bojim ze budeme ´oddelene´ a uz malinku nebudem citit v brusku a potom ked mam bolesti, tak kricim ze uz je najvyssi cas...chichciiiii....a bojim sa poriadne...

anjelok
29. apr 2008

ahojtee,
juj jani, ze 4,7 kg..to cisarak mala, ne?

verul, no mala sa teda nezaprie, ze je tvoja, kocka je to 😉

aviril, mojho muza kolega mal tiez samych chalanov..styroch a piate sa nakoniec podarilo dievcatko 😀

anjelok
29. apr 2008

mna vcera chytili bolesti krizov a ze co to...a vtedy ma chytila panika,ze este nieee, este neni maj 🙂
ja mam odvcera vecera taku blbsiu naladu, drahy ma nastval a som taka nejaka..do placu mi je, esteze poobede idem na pripravu, trocha odreagujem

anamor
autor
29. apr 2008

ahoj anjelok, to je asi normalka to striedanie nalad... hlavne teraz ku koncu. A veru este nie je maj, tak vsetky nohy spolu, dva dni uz vydrzime 😉 dufajme...

zlato
29. apr 2008

Ahojte brušká,aj ja som si včera poplakala,som precitlivelá,že až....ale potom to prešlo 🙂

vs3
29. apr 2008

ahojte bruska, tak dalsie babatko gal gratulujeeeeeeeeeeeeeeem 🙂
verulka co dodat super krasna rodinka ajka je ozaj tvoja kopia ale aj chlapci su krasny 🙂 a postavicka ako lusk 😉
anjelok a co ti manzelik porobil 😢

vs3
29. apr 2008

lukasko a sandrika maju nove foto joj ake krasne 😵 😵

anamor
autor
29. apr 2008

jej krasny je lukasno, prekrasny, dufam, ze sa sandrika ozve co a ako

lucka0122
29. apr 2008

anamor....jankapo... my celkom fajn vcera som mala bolesti s toho ako ma dr.pozeral myslela som ze idem uz do nemocnice didi mi poradila ze si mam dat paralen ze ak to su len poslickovia tak to ma prejst....za hodinu a pol to preslo...som zvedava co bude dnes....v piatok na kontrolu tak som zvedava co mi povie lebo tento dr...zastupoval vcera mojho no ale to bola hroza co somnopu robil ako keby ma nasilu otvaral.....to aj kamoska vravela ze aj jej to urobil a aj sa otvorila....

jankapo
29. apr 2008

Nooo..baby,pekne nam uz harasiii...naladicky ako sa patri...neviem co so sebou a nic sa mi nechce...ale musim daco robit, nech sa to tam hybeee.... 😉
Idem kuk na fotky Lukaskove

anamor
autor
29. apr 2008

lucka takze pri bolestiach sup paralen.... pytam sa preto, ze ja som vzdy nesvoja po vysetreni a zajtra idem, tak ak budem, mam si dat? ved teda ked to nebude porod...

anjelok
29. apr 2008

jeee, sandrika ma nove fotky, krasnucky je maly fakt, dufam, ze uz im je lepsie...

vs, aaale, skoda reci, bol taky hnusny na mna a tak som sa rozculila, rozkricala a potom mi prislo luto, ze ublizujem tak malickej..a vsetko dokopy, co uz 😒 ..nie kazdy den je nedela 🙂

jankapo
29. apr 2008

No Luky je krasny a z problemov sa urcite vyspinkaa... 😵

ajajka
29. apr 2008

ahojte baby
sandrika ste krasnučky prajem vela zdravička ,neboj všetko bude OK.
musino aj ja bojim velmi velmi a to mi včera primar kazal 5.5 napochodovat rano ležat do nemocky asi sa už bliži cisarak,teraz budem mat z toho cely tyžden nervy.fakt je lepšie ked to pride ako blesk z jasneho neba. 😉
baby vy aspon mate nejake bolesti ale ja vobec nič nič nič

anjelok
29. apr 2008

anamor, no moja svagrina vypocitala, ze najlepsi termin, kedy mam porodit je 12.5. v pondelok.. a ja jej hovorim, ze: ale ved to je moj termin 😀 😀 ..tak som sa rehotala, ja neviem, ja mam taky pocit, ze to bude asi tak na ten termin, uvidim, co bude zajtra na poradni, aj uzv budem mat, tak sa tesim, musim zistit, co ma mala na lavej strane, vypuca mi tam taky maly kopcek tvrdy a neviem, ci je to rucka alebo nozka alebo co..

anamor
autor
29. apr 2008

no u mna na lavej strane sa vypuca tiez tvrdy maly kopcek a ja si myslim, ze je to pata - nozicka. Anjelok 12.5. mozem ist aj ja 😉

vs3
29. apr 2008

anjelok a co nakyp zostal ti? 😵

anamor
autor
29. apr 2008

vs ty kedy robis nakyp z receptu od anjelok? 😉

anjelok
29. apr 2008

anamor, aj ja si myslim, ze asi nozicka, ale zajtra sa opytam lekara na uzv (ked nezabudnem samozrejme)

vs, ostal, drahy sa ho ani nedotkol, dal si na veceru spekacku, fuj, vsetko tu smrdelo z nej..aspon mi viac ostalo, mnam uz sa tesim na obed, som rada, lebo aj tak mam dnes chut na sladke

anjelok
29. apr 2008

anamor, ja som sa pomylila, mne to na pravej vypuca..inak uz ju volam ze pucik 😀
teraz mi stikutka zase

anjelok
29. apr 2008

ajajka, ja by som tiez bola z toho na nervy, keby som vedela, ze ma to uz caka a presne viem kedy..ale 5.5. je pekny datum, keby sa podarilo 😉

vs3
29. apr 2008

anamor asi koncom tyzdna 😀
anjelok ze pucik 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre