Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

katmi
25. apr 2008

vs podla mna je to uplne jedno.. rozdiel je asi len v cene.. mam ti poslat ten link?? pozries si to??

vs3
25. apr 2008

babulky nestresujte sa budete mat krasne dievcatka 😵 😵 😵

anjelok
25. apr 2008

anamor no kedze ja som si povodne myslela, ze to bude chalan, tak sme mali vybrate meno adam..a ked sme zistili, ze baba, tak ani za svet vybrat meno

anamor
autor
25. apr 2008

no my sme sa na ziadnom nedohodli .... a ked nam povedali babu nasli sme si babske meno na ktorom sme sa zhodli, aj to bolo dalha cesta....

vs3
25. apr 2008

katmi uz som si to citala, budu to kupovat stary rodicia chcu to kupit tak nech kupia no nie? Aspon nieco 😉

anjelok
25. apr 2008

anamor no presne tak..aj u nas to bol problem sa dohodnut

lucka0122
25. apr 2008

dam ju vecer ked pridem domov do albumu..ok?

katmi
25. apr 2008

vs som ti to poslala.. no neva..

anjelok, anamor.. ja som vzdy chcela jedno meno, dievcenske a to aj bude.. 🙂 som sa nikoho nepytala.. 😀

anjelok
25. apr 2008

vs, tak to mas super..no keby to mali kupovat mne, tak si dam kupit celu sadu angelcare aj s vysielackami a tym darcekom- kosom na plienky 😉 ..som nenarocna, nie? hehe..ale nie, darovanemu konovi na zuby nepozeraj, tak nech kupia co chcu, zide sa vsetko

vs3
25. apr 2008

katmi dakujem, si zlata ja uz som si to citala, ale nechcem poistovnu union u nas si ju lekari nechvalia 😒

anjelok
25. apr 2008

lucka ok, tesime sa..

katmi, no ked ty si uz davno vedela, to je ine..to ja som ani len neuvazovala o tom, ze budem tehu raz 😀

anjelok
25. apr 2008

vs, podla mna nove je nove aj na stranke nanny pisu, ze by si nemala po niekom pouzivat

vs3
25. apr 2008

k tomu sa daju kupit aj bysielacky? A aka je tam potom cena? Lebo nam uz chyba iba monitor dychu a vysielacky. A cena nanny a angelcare je rovnaka aspon na babatko.com

vs3
25. apr 2008

anjelok 😀 😀

katmi
25. apr 2008

vs ano, to som pocula, ze lekari maloktori maju s union uzavretu dohodu.. tak asi preto union robi taketo akcie.. chcu si nahnat klientov..

anjelok to fakt? ved ale to je prirodzene, ze by zena mala byt matkou.. nie? neviem, ja to tak vnimam..

anamor
autor
25. apr 2008

vs angelcare mas aj s vysielackami, ale solo ako vysielacky sa to pouzit neda. Ak kupis nanny a chces aj vysielacky, musis kupit este aj vysielacky a take co stoja za to kupit, stoja minimalne 1500. Takze podla toho co potrebujes podla toho ku.

lucka0122
25. apr 2008

aku poistovnu idete dat babetku/

katmi
25. apr 2008

luci ja dam tu, co mam aj ja.. vseobecnu..

vs3
25. apr 2008

a s vysielackami neviete poradit? Ale potrebujem aj na vzdialenost a aby mal signal aj cez hrubsie steny, napr. ked ho necham vonku v kociku

vs3
25. apr 2008

a ja dam bud vseobecnu alebo apollo ale asi apollo

lucka0122
25. apr 2008

ja bud spolocnu alebo vseobecnu...neviem ktoru znich si mam vybrat

anjelok
25. apr 2008

vs k angelcare sa daju aj vysielacky kupit, pozri na nete niekde, aj na babatku to je tusim, ale zvlast a videla som to niekde aj ako sadu, ale to bolo uz davno, ked som ja zhanala

katmi
25. apr 2008

vs ja nemam taky problem.. mame taky mensi byt, takze ja budem malu pocut stale ked by plakala alebo tak..

anamor
autor
25. apr 2008

vs bud philips alebo topcom /ja mam topcom, hodim link/ http://www.kupsito.sk/?lng=svk&MODULE=12&iDC=13...

taketo podobne mam, ja som ich kupila za 1500, kvalitativne ako philips o nieco lepsia cena, aj hrubsie steny a na dvore, mam odskusane, ja ich mam z nay, mam ich v albume.

anjelok
25. apr 2008

katmi, no ja som bola ku detom vzdy taka skepticka, som cakala, ze kedy na mna pride ten materinsky pocit, vies, ale nic nechodilo..az takto nahodou sa pritrafilo a teraz sa teskam velmi 😉

ja dam tiez vseobecnu, lebo tu mam ja..inak muz ma apollo, tiez som uvazovala nad tym, lebo oni davaju aj taky balicek, ked sa u nich babo poisti, ale asi necham tu, co mam ja

anamor
autor
25. apr 2008

ale tie vysielacky k angelcare sa nedaju pouzit solo, napr v kociku na dvore.... teda apson mi to niekto tvrdil, ked som to zistovala.

katmi
25. apr 2008

kocky a kupovali ste aj taku tu hojdacku?? neviem, ci som sa dobre vyjadrila.. viete co myslim??

anamor
autor
25. apr 2008

myslis lehatko? ja planujem kupit.

katmi
25. apr 2008

anjelok mna to tiez nechytalo.. ale asi preto, lebo ja som "odchovala" uz asi 4deti.. z nasej rodiny a kamoskam dvom..od malicka som bola pri nich,tak ja som to tak asi nevnimala.. som si to vynahradzovala takto..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre