Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

anamor
autor
2. máj 2008

anjelok jednoznacne ta tvoja prve nakupy a jej komentar toto kupila babicka... je tvoja fotka....

miriamka
2. máj 2008

Zuzi...ja som uz povysavala,umyla dlazku a chystam sa zehlit.Mam pocit ze musim upratovat ani neviem preco...

anamor
autor
2. máj 2008

ja zasa premiestnujem obsah policiek, skriniek a zasuviek, aby sme mohli premiestnin nasledne nejake casti nabytku 🙂 no kočky je to s nami márne....

mirka20
2. máj 2008

ja som dovysavala nas obrovsky dom, vyvesala pradlo a teraz som si napustila po veeeeelmi dlhej dobe vanu a idem sa trochu vykupat. normalne sa tak tesim 😵 aj penu som si dala 😅

miriamka
2. máj 2008

Miri...Ty uz tiez chces asi rodit,co ked aj tu vanu ides dat 😉 Ja co som tehu len sprchu praktizujem,ale asi tiez uz zacnem vanu nech popozeniem maleho von 😉

mirka20
2. máj 2008

miri, nie, nechcem. ja som vzdy milovala kupanie vo vani, ale pocas tehu som sa bala, aby mi nespustila predcasny porod, tak som tiez praktizovala len sprchu. ale kedze som uz v 39tt, tak mi je to uz jedno. ale rodit sa urcite nechystam, mne ti vobec neprekaza, ze som tehu 😵 len sa chcem tak vyvalit do vane a oddychovat.
idem, lebo mi vychladne voda 🙂

zuzkazrzka
2. máj 2008

baby ja som sa cez tehu aj kupala vo vani a uplne super mi robilo saunovanie...len teraz posledny mesiac co som nebola ani v saune ani vo vani, lebo lekar zakazal 🙂

anamor
autor
2. máj 2008

kocky ja idem trosku von, tak pa 😉 a kupte sa,upratujte, na co mate chut, uz sme vsetky v deviatom mesiaci a mozme s kludom porodit 😉

betatka
2. máj 2008

Čaute baby 🙂
ako sa dnes mate? Ja som konečne po dlhšom čase spokokná, pretože malá Lea má konečne pôrodnú váhu.
Dnes sme boli u doktorky a povedala že už vyzerá dobre a hlavne že konečne začala papať.
Ja som sa včera nas... 😀 😀 a rozhodla sa kúpiť elektrickú odsávačku pretože s tou ručnou som nič nevytiahla. Tak mam teraz dušu na mieste lebo viem koľko vyťahám a všetko malá vypije, takto som len odhadovala či ked ju kojím naťahá dosť aby pribrala.

efcso
2. máj 2008

anjelok, to je ozaj sila!!!!! by som jej teda napisala par teplych slov... neda sa nejak upozornit na fotky tak ako na prispevky?

anamor, uzi si day out! my ideme kuk kocik, lebo ten moj objednany od 20. aprila este sale neprisiel!!!! vraj az buduci stvrtok... aj keby som vydrzala, ale co je vela to je moc... 😠

fabiana
2. máj 2008

Ahojky!
Tak sexík tiež neviem čo je... 😠 😀
Ja už tiež nosím vložky, hlavne, keď sa mi zdá, že som mokrejšia, ale našťastie, nie je to každý deň... Do pôrodky si beriem asi 2 balenia, ono sa to aj tak bude strašne míňať... Ja som sa ešte stále nezbalila... už som chcela, ale musím ešte kúpiť nejaké veci v DM, nech to už mám všetko pokope. Máte niektorá tú bonusovú knižku, oplatí sa to vybavovať?

jankapo
2. máj 2008

Ahojte, no ja citam ake ste vy vsetky dnes aktivne a ja leniva ako vos...fuj...tak sa hanbim, ze az idem asi aj ja upratovat...co uz s vami.
Anjelok, s tou klaruskou to je uplna sila, napis staznost nejakemu adminovi....alebo rovno otvor temu v tej skupine o modrom konikovi (co su tam dotazy a tak...) Najskor je to nejaky tazky komplex.... 😒

Betatka, tak sa tesim ze sa tesis a ze si teraz tak motivovana, vidis, par dni mracikov, potom musi vyjst slniecko. Inak, baby majovky maminky, este ste neuvazovali ze si otvorite (otvorime) temu "Majovciatka 2008"..? uz je vas aj celkom dost... 😉 Nie zeby nam s vami nebollo dobre, aspon sa daco priucime 😉 ale skor ci neskor, hadam chceme taku temu, ci planujeme po porode odcvalat z konika?

Efcso, daj im a poriadne...to ako si predstavuju toto? 😠

anjelok
2. máj 2008

efcso, som jej napisala..ze si to nezelam, aby mala moje fotky vo svojom albume..

fab, mas este cas, ale na prednaske nam hovorili, ze by sme mali mat zbalenu tasku od 36tt, ja som ju zbalila vcera prvy krat a idem ju este prebalit do dvoch tasiek, lebo sa mi to nejak nepomestilo..z DM som si na ten kupon kupila len prebalovacie podlozky a je tam aj zlava na tej krem na brusko, ale kedze mam doma este cely olej, tak ho uz nepotrebujem

jankapo
2. máj 2008

Fabi, ja mam tu knizku...z tej co bola ta zapisna...no pre mna nic moc. Ale zas z tej co bola min. rok uz nejake veci mam...Vybav si to, nic ta to nestoji...vypises listocek priamo v obchode a vec vybavena... 😉 Aj par koruniek usetrenych potesi.

anjelok
2. máj 2008

janka, nic si z toho nerob, aj ja som taka leniva, aj by som mala pozehlit a riad poumyvat, ale nechavam na neskor 😀
aj mne sa zda, ze je ona troska mimo, tak nechcem jej problemy robit, napisala som jej IP, tak som zvedava, ci ich da prec

betatka tak to je super s malou..je fakt zlatunka

anjelok
2. máj 2008

efcso, to s tym kocarom inak tiez sila ..no mala na neho caka zjavne 😀

jankapo
2. máj 2008

Anjelok, zda sa ze ta chudinka veselo "virtualne" nakupuje... 🙂 Uz tam ma 44 fotiek...

anjelok
2. máj 2008

jankapo, prave som pozerala 😀 😀 ..bohvie komu este pokradala fotky, aj ta zirafkova suprava mi je nejaka povedoma..a aj tie topanocky ruzove som uz videla niekomu v albume.. 😀 😀

anjelok
2. máj 2008

jankapo jaj a ako citam tie popisky k fotkam, tak ze "caka v maji" 😀 😀 😀

jankapo
2. máj 2008

Anjelok, 😀 😀 maajovka, no totooo...a kdeze bola doteraz? Nakupuje cela rodina, no... 😉 ved hadam sa aj babenka niekde vo fore ozve...No pochopis toto myslenie? Niekedy sa az bojim, ze ktovie ake individua chodia po nete a kukaju...brrr....obcas ma chytaju pochybnosti ci uverejnovat fotky babatka... 😕 Joj, no az husia koza chodi po chrbte.

anjelok
2. máj 2008

janka, nepozveme ju do diskusie..maajovku? 😀
ale vazne, je to pravda..mne hned manzel, ze neni v poriadku, fakt ktovie co sa tu potuluje

barny
2. máj 2008

caute babeny pozeram ze nikoho tu nie je ale neviete pribudlo nejake babo od stredy? nemam prehlad ak hej napiste 😉

miriamka
2. máj 2008

Barny...co viem,tak ziadne nove mimi 😉

klba
2. máj 2008

Caute, kocky, dnes som bola v rizikovej poradni a ja som asi beznadejny pripad. ☹
U mna nenastali ziadne zmeny, krcok 1,5 cm, otvorena som na spicku prsta a na porod to vobec nevyzera.
Na dalsiu kontrolu mam ist o pat dni 07.05 a mama stretla mojho gynekologa a povedal jej, ze ked do troch dni neporodim nemam sa nechat odbit a ist na vyvolavacku, tak neviem co mam urobit, ci sa ist do nemocky nasilu pchat alebo co...
A ako je to s vyvolavackou, ved ked nie som otvorena tak mi asi moc nepomoze, ci ano?
Uz som z toho fakt zufala.

miriamka
2. máj 2008

Klba...no takze este stale nic?No neviem ako je to s vyvolavackou,ale podla mna ona sposobi kontakcie a krcok sa zacne vlastne skracovat a otvarat.

klba
2. máj 2008

No miriamka, ani u mna stale nic, pred dvomi dnami ako sme spolu dopisali ma chytili bolesti bruska a panv. kosti, som sa potesila ze aspon maly ide dole a dnes mi povie ze vsetko je rovnake ako pred tyzdnom, skoro ma porazilo.
A moj doktor-vyborny porodnik ktory teraz uz porody bohuzial nerobi(nestiha ma vela pacientiek) mi povie nech tam v kazdom pripade idem, tak ja uz fakt neviem...
Ale zajtra sa chystam upratat cely byt tak snad sa to trochu zmeni, i ked moc tomu neverim, mne ani horuca voda nepomaha, ani cajik, aj masaz bradaviek som skusala, aj sexik a stale nic... ☹

lucka0122
2. máj 2008

to je sila ,moje fokty tam nie su....tak jej napis ze co to ma znamenat?neozvala sa sandrika?nedviha telefon neodpisuje....nic...

miriamka
2. máj 2008

No ved prave...clovek robi vsetko aby porodil,a nic 😠 Ja sa tiez obavam ze ma to len tak nechyti,aj ked krcok uz ani 1cm nema a som otvorena na 2-3 prsty...ale inac nic.

klba
2. máj 2008

a miri ty sa ako citis, nastali nejake zmeny?

klba
2. máj 2008

no ale u teba sa to aspon posuva a u mna...Ale asi to pride u mna fakt necakane, aj tu tasku doma zabudnem. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre