Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

jankapo
4. máj 2008

Ej, Miska, pekne bruskooo...ale ste podraaastli.... 😉

anamor
autor
4. máj 2008

jani aj tvoje brusino som opravila 😉 dnes tie fotky skakali ako splaseny konik... riadne mi to blblo, potom to vsak slo ako na dostihoch.

jankapo
4. máj 2008

Nikde niktooo??? 😒 To fakt si mam ist lahnut?

jankapo
4. máj 2008

Anamor, no teda, moje brucho, fuuha... 🤐 to je kontrast, xixi....uz len snivat mozem o tom brusku co bolo...fnuk

misanik
4. máj 2008

janka ved som hovorila, ze aj sestricky v nemocnici ochkali ze ake velke a dokonca ked som isla s jednou dvojickovou na CTG, tak podla velkosti bruch si mysleli ze tam mam 2 ja 🙂
anamor, dakujem za brusko, ja som zabudla svoje pridat 🙂

azurmanka
4. máj 2008

jeej ,krasnej Veronike prajeme krasny a stastny zivot.....a novopecenym rodicom srdecne blahozelame... 😵 😵 😵

misanik
4. máj 2008

Aj Gal pridala nove fotky Sarlotky, videli ste? Krasnucka je.

moni1412
5. máj 2008

pekne ranko kocky. No, dnes je 5.5., dufam ze sa to tu rozbehne 🙂 Uprimne vam prajem coskoro zazit ten mamickovsky pocit. Je to najkrajsie co doteraz poznam 😵

ninka123
5. máj 2008

pekne rano prajem,
blahozelam danke aj malej Veronike a prajem im, aby boli zdrave a stastne.. 🙂 🙂 🙂

jankapo
5. máj 2008

Podavam hlasenie, ze nic nove... 😢 😢 😢
A fakt ma uz prechadza vsetka sranda. Radsej nepisem detaily, lebo si pomyslite ze to nemam v hlave v poriadku...no nemam uz... 😖

lucka0122
5. máj 2008

dobre ranko ani mi nic stale sme v brusku malemu sa nechce....

verulka
5. máj 2008

Danka, gratulujem k malickej princeznicke...ma krasne meno 😀 😵
jani, neklesaj na duchu..
baby, pamatate si, ked sme v zime nakukali do inyc meisacov- tam kde sa chystali rodit a nechapali, ako sa tak velmi mozu tesit na porod? myslim, ze teraz je to vsetkym jasne 😀

lucka0122
5. máj 2008

ahoj verulka a maly ako drzi sa poslucha?

verulka
5. máj 2008

ahojky, no vcera sa ozvalo brusko 😖 ale zlaty je, lebo neplace vela...len uz zacal byt veeela hore- v pohode vydrzi 4 hodky vkuse hore...Ale snad bude ku mne este tyzden dobry, potom uz moze robit co chce 😉

franziska
5. máj 2008

verulka gratulujem k malemu a drzim palce na statniciach

verulka
5. máj 2008

fran, dakujem, budem potrebovat aby mi drzali palce snad vsetci 😅

franziska
5. máj 2008

ale ty si sikovna, klobuk dole zmaknut VS pri troch detoch. Inaksie to vies ze sme boli spoluziacky 😉

moni1412
5. máj 2008

verulka ty tento rok koncis VS? Fiha.... to teda naozaj klobuk dolu. Myslela som ze mas este rok pred sebou. No parada...budeme ti vsetci drzat palceky. Kedy to mas? Aku VS vlastne robis?

eviku78
5. máj 2008

dobre rano burska. tak mna zase bolest vyhnala z postele a to ja som si vzdy taaaaak lubila pospat. no ale asi to musim brat ako trenning. realita bude este tvrdsia. ale ako sa hovori, takzo na cvicisku, lahko na bojisku 😀

verulka
5. máj 2008

moni, mam to o tyzden a robim ekonomicku 😝

eviku78
5. máj 2008

neboj verul, to zvladnes. ved kto iny, ked nie ty 😉

certica
5. máj 2008

ahoj verul, do toho 12.5. to uz vydrzis 😉 a potom bude oslavaa! 😀 a zacne ti super obdobie. ja som isla hned prvy den statnic a bolo to perfis (30.4.), vsetci mi potom zavideli, ze to mam z krku 😎 .
idem, maly je hore, 15 min. zdriemnut mu evidentne stacilo 😅

moni1412
5. máj 2008

verul fuha,....no blizucko. Ale budes mat za tym a mozete si uzivat drobceka. To bude krasne obdobie 🙂

verulka
5. máj 2008

dakujem kocky 🙂 vsak uvidime 😉
eviku, no s vyspavanim je na istu dobu koniec...my vstavame najneskor o 6tej 😅

hodmon
5. máj 2008

dobre ranko,
nemate nahodou niektora skusenosti s poistovnou UNION? pytali sme sa detskej lekarky a ta nam povedala, aby sme nedavali do vseobecnej ale tam, ze s nou ma dobre skusenosti. neviete nahodou?

eviku78
5. máj 2008

verulka ja viem. prave preto by som chcela teraz spat co najviac. trosku do zasoby 😀 obcas si zdriemnem aj cez den. len ja som taka sisi, ze sa mi zda, ze tym stracam cas a mohla by som robit nieco uzitocnejsie. 😅

moni1412
5. máj 2008

ozaj, baby, neviete ako je so sandrikinym Lukaskom?

verulka
5. máj 2008

evi, nic uzitocnejsie ako spanok nepoznam 😉
hodmon, neviem ti povedat, my sme vo vseobecnej ale len do septembra a potom chcem naraz prehlasit celu family, lebo mi vadi co a ako vseobecna robi 🙄 ale nechcelo sa mi to riesit na 2x

eviku78
5. máj 2008

teraz som citala v aprilovkach, vraj im sandrika pisala: chudáčik má streptokoka a ecoly od maminy, aj ona má zápal, ale ustupuje jej, a ešte Lukymu netrávi žalúdok a niečo sa doktorom neurologicky nepozdáva..
tak drzime lukaskvi palce, nech su cim skor doma.

hodmon
5. máj 2008

verulka a zo vseobecnej das rodinu do ktorej poistovne?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre