Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

miriamka
5. máj 2008

Ja mam poradnu v stredu,tak hadam uz konecne nejaky posun a na tu dalsiu uz nebude treba ist 😉

anjelok
5. máj 2008

aj ja mam v stredu poradnu, tiez som zvedava

miriamka
5. máj 2008

Inac neviem ako vy...ale ja co chodim na tieto poradne do porodnice mam pocit,ze sa tam menej dozviem nez u svojho normalneho dokyho.Len mi povedia co a ako krcok,inac nic viac.

loss
5. máj 2008

jankapo a ty tiez si este pokope 😀
anjelok tak uvidime kedy to zacne
miriamka no jasne tento mesiac len uz aby to bolo
miri neboj nebudes ani vediet ze ste predcasne rodili to sa vyrovna
zuzkask tak sa drzkaj 🙂

anjelok
5. máj 2008

miriamka, ja tiez, to preto, ze je to nemocnica a maju okrem ambulancii aj pacientky na oddeleniach, cize maju toho hrozne vela a nestihaju, takze vsetko je len rychlo rychlo..mna naposledy ani nevysetrila kvoli tomu, ze mala 2 porody a medzi nimi musela vybavit asi 10 pacientiek na poradni..tak to si vies predstavit, ako to asi vyzeralo, kazda bola vnutri asi 2 min. a dr supitala k porodu
a samozrejme predtym sme asi hodku cakali, kym vybavila ten prvy porod..cize hodinu som cakala na to, aby mi vlastne nic nepovedala, pretoze moc a tlak mi skontrolovala sestricka

anjelok
5. máj 2008

loss, tak to som aj ja zvedava..daj vediet, keby daco 😀
zuzke drzime palce, jani, cakame teda na spravy 😉
idem pozerat panelak, zatial pa

paula58
5. máj 2008

ahojte dievacata ako sa mate?Ja som dnes bola na sone neviete mi poradit co mi popisal na sone tie ich frazi?ze PPH II,BIOMETRAI 33.0,PôACENTA PREDNA STENA II,AFI 6,RI A0,63,MCA 0,72 ak by ste niektora mala podobne nazvy a viete co to znamena.Dakujem 🙂

slnyecko
5. máj 2008

😵

lucka0122
5. máj 2008

evicka moja to ani ja take nemam napisane.....

misanik
5. máj 2008

Paula, to PPH II znamena, ze postavenie je hlavickou, dvojka je chrbatik nalavo myslim, to si nie som ista ci nalavo ci mapravo, jedno je jednotka, druhe dvojka, placentu mas na prednej stene, zrelost II, to je v poriadku, v poslenej faze je zrelost III a tie dalsie cisla su prietoky pupocnikom 🙂 Neviem ake tam maju byt cila, urcite su vsak v poriadku inak by ti nieco povedali.

jankapo
5. máj 2008

No babulky, nic nove neviem, ja mam zajtra skoro poradnu, uz o 7.00 tam musim byt, takze mozno budete skor informovane ako ja...Mna bolia krize ako sa maly hybe, tlaci mi na nieco asi,nejaky nerv ci co, lebo az do noh vystreluje bolest, no krute...tak mu dohovaram, ze ak ma malo miestecka, treba von... 🙂
Mirka, no tak ako pise anjelok, ti ludia v nemocniciach fakt nestihaju..ja uz chodim v podstate na tieto poradne od januara a je to faktr o dlhom cakani kvoli 5min. zalezitosti...stale je prvorady porod, a ja som tomu aj celkom rada, teda...ved aj ja raz (snad) budem rodit...xixi...
tak porody, vizity, sedenia kadejake, pritom maju oddelenie gynda, pooperacka, sestonedelie, prijem, prepustanie...ked som lezala v nemocke, tak som pochopila, ze sa ledva najedia...no brrr.... 😝
no tak tak....nevadi, ja som veeelmi rada bola, ze nie som ta co ich akutne potrebuje a ze co sa dozviem? mnoho z tych informacii mi je na....nic. 😉 🙂

livka299
5. máj 2008

To co sa stalo baby ze tu oxidujete o 23tej 😕 😕 😅 ? Ja mam byt ako po vybuchu este sa idem do nho pustit....

Janka mas trocha rozsiahle IP ak chces nechaj si to na zajtra 😅 😅

livka299
5. máj 2008

Panenka Misanik ta ty studujes gynekologiu???? 😀 😀 😀

misanik
5. máj 2008

Ja cakam na mojho draheho, workoholik jeden je este v robote a nemozem spat kym mi nepichne injekciu a aj tak som poslpala popoludni, prisla som z nemocnice nejaka unavena.
Janka, zajtra drzim palce, dufam ze sa dozvies nejake povzbudzujuce spravy.

misanik
5. máj 2008

livka ja som taky debo, ze musim furt vsetko co mam na nejakom papieri napisane vediet o co ide. Si to stale vygooglim 🙂 Ale nie je to moc dobre, obcas sa dozviem co aj vediet nechem 😉

livka299
5. máj 2008

To ti verim ja som to robila pri prvom 😀 😀

jankapo
5. máj 2008

Chcela som napisat ze neviem nic o zuzke.sk....neviem ci to bolo pochopitelne napisane, predsa len neskora hodina.
No a dakujem za palceky, asi to budem potrebovat...aspon 1 prstek kebyze prejde cezo mna, to by bol uuuspech....
Miska, aj ja mam vsetko pregooglene...a co z tohooo.... 😠

verulka
6. máj 2008

Zuzka nakoniec ten krasny datum stihla 😵 o 23,45 sa jej narodila krasna dcerka Alexandra 😵 je naozaj kocka 😉 tak sme si ju vybrali za frajerku 😀
Zuzke, tatinovi a malej kocke zo srdca gratulujeme a zelame krasne spolocne chvile a tiez vela mliecka 🙂

miriamka
6. máj 2008

Ahojte,
gratulujem Zuzke k Alexandre...super ze to stihla na ten pekny datum 5.5 😵

fabiana
6. máj 2008

Ahojky!
Kto nám tu porodil??? 😉

miriamka
6. máj 2008

Fabi...Zuzka 😵

fabiana
6. máj 2008

Tak už mám prečítané... Zuzke blahoželáme k malej Alexandre, nech sa im spolu darí... 😉
Čo sa týka mňa, dnes mi je dosť mizerne... malý strašne vyvádza, tlačí na bránku, asi sa dobíja von, možno má aj nejaké baranidlo, lebo občas to poriadne zabolí... No musím mu ešte dohovoriť, nech aspoň týždeň vydrží...

verulka
6. máj 2008

fab, kristinke vsetko naj k narodkam 😉

fabiana
6. máj 2008

Jéééééé, díky Verulka!!!! 😀 Kristínka je usmiata ako slniečko, teší sa od rána, že je veľká kočka! 😀

anamor
autor
6. máj 2008

dobre ranko majovky 😉
fabi blahozelam drobcekovi k narodeninam 🙂

lucka0122
6. máj 2008

zuzka gratulujem nech ste obe zdrave..

misanik
6. máj 2008

Brusina, dobre ranko. Zelam zuzke, tatinkovi a najma malej Alexandre vela vela zdravicka astasticka, nech sa im dari. Krasny datum nakoniec zuzka stihla.

misanik
6. máj 2008

Fabi, samozrejme aj vsetko najlepsie tvojej Kristinke. 🙂

miriamka
6. máj 2008

Veru,Zuzka stihla krasny datum...uvidime kedy sa ostatne miminka vypytaju na svet 😵

misanik
6. máj 2008

Lucka nevies nieco nove o Sandrike a Lukaskovi? Zlepsilo sa im to uz kusok?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre