Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

azurmanka
23. máj 2008

Misanik drzim palceky,aby bol drobcek cim skor v poriadku.A Tebe vela sily,aby si to vsetko zvladla.....DRZ SA!!!!! 😔
Zlatik Ty mas termin presne ako ja a u mna je to podobne ako u Teba 😒
Ale uz by som fakt uvitala,aby sa pohli lady,dufam,ze cez vikend uz budeme stastne maminky novonarodeniatok 😵
A preco mas ist uz od pondelka do nemocnice,ked este nebudes po termine?Si mala nejake problemy?

kats
24. máj 2008

misanik, to je mi strasne luto, drzim palce aby sa maly z toho co najrychlejsie dostal, ty sa tiez drz !

darka83
24. máj 2008

Ahojte bruska, este som tu aj ja 😠 Ani nasmu malemu sa nejako nechce na tento svet. Ja mam uz priserne bolesti a zo dna na den sa stupnuju, ale nic z toho. Boli ma vsetko od pasu dole, niekedy neviem ani vstat z postele a mojho maleho to vobec netrapi. Okrem toho som uz strasne nervozna. Sprchujem sa v horucej vode, skacem na lopte a chodim zasadne uz len po schodoch a nic!
Inak gratulujem vsetkym novym maminkam a misanik drzim vam palce, aby ste boli co najskor v poriadku.

katmi
24. máj 2008

kocky kolko vas tu vlastne je este? 🙂 nech vam to rychlo ubehne.. drzim palceky.. 😉

lucia31
24. máj 2008

aj ja sa hlasim 🙂 no ja mam planovany cisarsky na 29. maja, tak pekne vydrzim 😉 i ked som uz pekne netrpezliva...

darka83
24. máj 2008

Luci aspon vies kedy to pride, my sa tu mozeme aj zblaznit. Ale musi to byt zvlastny pocit vediet kedy sa ti babo narodi...

kats
24. máj 2008

Ahojte, my sa trosku rozbiehame 😉 teda dufam ze to nie je len take bububu 🙂 vcera zatka zacala odchadzat a dnes uz isla taka soplova hmota s krvavymi zilkami tak dufam ze to je stale ono 😅 no a kontrakcie zatial kazdu hodinku 😀 dufam ze to neprestane ale dnes alebo zajtra uz bude maly vonku 😉

darka83
24. máj 2008

Kats v dobrom ti zavidim 😉 Co by som ja dala za taku zatku. Ja sice mam bolesti aj kontrakcie, ale nepravidelne. Su to len poslickovia... ako keby som nevedela, ze mam ist rodit. Drzim ti palce, nech sa ti to rozbehne, ale podla toho co pises, je to na dobrej ceste 😅

zlatik
24. máj 2008

Caute babule. Keva poslala smsku, vcera vecer o 21:50hod sa narodila mala Viktoria 2600g a 50cm

zlatik
24. máj 2008

Darka, mna tiez boli vsetko zo spodu, a lonova kost na lavej strane ma boli pri kazdom kroku a ked sa obliekam, tak to je priiiiserna bolest

darka83
24. máj 2008

No super, tak to ma uz za sebou. Keva gratulujem 🙂
Zlatik a ty sa nechystas? Ja ani nahodou, vcera cely den a celu noc som mala bolesti ale teraz mi zacina byt nejako podozrivo dobre. Ja asi neporodim...

zlatik
24. máj 2008

Darka, mna v noci boleli krize, ale len ked som lezala, ked som sa postavila, tak nic. Sem tam ma boli v podbrusku ako pred menzesom, ale vobec mi netvrdne. Ja som uz vyskusala vsetky zarucene babske rady - aj schody som vcera skusila ale nic.
Ja mam za sebou tazku noc, vcera na obed som si spravila velku porciu vypr.karfiolu so zemiakmi a bolo mi zle az do rana, v kuse mi bolo na zvracanie, palila zaha. Tak som skusala nealko pivo, mlieko, ale furt mi bolo zle.

kats
24. máj 2008

Super keva to uz ma za sebou 😀
baby aj my to uz musime dobojovat, je krasny vikend, 24.5 alebo 25.5 to su pekne datumy, tak co ideme na to? musime tych nasich krpcov presvedcit ze sa maju na co tesit ked vykuknu von 😀

darka83
24. máj 2008

Ja mam hrozne noci uz asi mesiac a stale sa to stupnuje. Krize a menstruacne bolesti su u mna tiez na dennom poriadku, do toho mi aj tvrdne brucho a reze zo spodu, zahu ani nespominam a posledne dni ma zacali boliet aj bedrove klby... citim sa na rozpadnutie. Ach jo, tieto posledne dni su utrpenim, keby sme aspon vedeli kolko ich este bude 😒

darka83
24. máj 2008

Kats tebe sa to hovori ked uz si pomaly na ceste do porodnice 😀 Mne nejako vsetky bolesti ustali, jedine ze by to znamenala ticho pred burkou?

kats
24. máj 2008

darka, uz presla hodina a kontrakcia nikde 😒 asi si to rozmyslel potvorka moja mala 😖 videl ze sa tesim tak sa asi stopol, ze naco sa ponahlat 😠

miyya
24. máj 2008

ahojte tehulky, ja som Vám sem len prišla oznámiť, že Keva včera porodila malú Vikinku o 10 večer. A všetko bez komplikácii 😀

darka83
24. máj 2008

kats skus tu teplu vodu, mozno sa ti to rozbehne 😉

kats
24. máj 2008

to by som si dala 😀 aale dnes rano sme sli na chatu (asi hodina cesty z domu) a tu nemame ziadnu vodu - len zo studne 😅 moj muz chcel este pred porodom stihnut to tu trosku dat dokopy tak som mu musela slubit ze rodim naskor dnes podvecer 😀 a maly je asi veeelmi poslusny tak caka 😉

malibuu7
24. máj 2008

ahoj mamky-cakatelky,
aj ja este stale k vam patrim... 😒

kats
24. máj 2008

ahoj malibu 😀 zda sa ze nas tu je este dost 😉 vcera sme si mysleli ze sme posledne tri ci styri a dnes je nas tu celaaaa kopa 🙂

malibuu7
24. máj 2008

no to je dobre ze tu este niekto zostal... ja uz asi tak 2 tyzdne sa snazim popohnat drobca, no absolutne nic nezabera... ani horuca sprcha, ani sexik, ani tonic, ani peso do 10. dvakrat denne... proste nic...

zlatik
24. máj 2008

Caute kocky, Malibu, tak ty patris este k nam? No pekne 😉
Vidim, ze ani tvoje pokusy nevysli, nic si z toho nerob, ani mne nic z takychto rad na rozbehnutie porodu nepohlo.
Ja som sa prave vratila z porodnice, bola som pozriet segru, ma kludovy rezim.
Dnes som sa vazila a zistila som, ze za posledne dva tyzdne som vobec nic nepribrala, tak sa tesim.

malibuu7
24. máj 2008

no patrim, ale ja som taky lenivu pisatel, ja len citam, lebo to ked vy tu klebetite, tak nestiham pisat 😀
zlatik, takze si uz obkukujes prechodny pobyt?? 🙂
no ja tiez som posledne tyzdne takmer na rovnakej vahe

zlatik
24. máj 2008

No ziadna slava ta porodnica a maju plny stav, tak dufam, ze mi nedaju postel na chodbu 😀 Pomaly ako v Ordinacii v Ruzovej zahrade.
Vraj ked sa nepribera, ze to je uz tesne pred porodom. No tak sa utesujem

malibuu7
24. máj 2008

no ja ked som bola v utorok na poradni, tak tiez mi vraveli ze v nemocnici maju plno, tak som zvedava.
teraz v pondelok uz mam ist na poradnu do nemocnice, to uz budem mat po dvoch terminoch. tak uvidime.
juj kebyze to bola pravda ze tesne pred porodom, by som brala kazdu chvilu... drobec pekne vystraja v brusku, obcas mi stvrdne, inak nic ☹

zlatik
24. máj 2008

Malibu, ja si stale myslim, ze mi stvrdlo, pozriem na brusko a maly robi kopceky, takze sa len puci. A obcas mam tlaky v podbrusku, ale neviem, ci su to kontrakcie, alebo mi len maly tlaci.

ninka123
24. máj 2008

Misanik, musite sa drzat kvoli Norkovi, on je urcite velky bojovnik a coskoro sa z toho dostane..

malibuu7
24. máj 2008

zlatik, no ja mam tiez take podobne pocity, sa mi puci, trosku tvrde trosku nie, a stale neviem na com som

zlatik
24. máj 2008

Presne ako ja. Ja som prave robila cviky na brusne svalstvo, co nam kazala por.asistentka, tak mam teraz opat pocity ako pred menzesom, ale ja uz tomu ani nepripisujem nejaku dolezitost.
Ja idem tiez v pondelok do poradne. Ale segra mi dnes vravela, ze zajtra ma sluzbu doktor, pri ktorom by som chcela rodit, je velmi starostlivy, o segru sa stara tak ako nikto iny.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre