Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

misanik
12. máj 2008

Miriamka, ty urcite skus vanu hned ako sa bude dat, ak ti to po vani neprejde ale zosilnie, mozes s kludnym srdcom vyrazit na Kramare.
A Verulka? Neviete o kolkej to mala? Ja uz som zvedava 🙂

anjelok
12. máj 2008

misanik, ja som tiez zo statiek prisla tak nejak poobede, ak si dobre pamatam, sak ona sa urcite ozve..
miriamka, no to vyzera vselijak, drzim palce 😉

miriamka
12. máj 2008

No ja si myslim,ze su to len poslickovia...ale vecer hodim urcite tu horucu vanu,a uvidime co bude dalej

dorotelka
12. máj 2008

Ahojte, s radosťou oznamujem našu najkrajšiu správu: s poradovým číslom "2" k nám pribudol na Deň matiek o 1,15h náš vzácny pokladík Davdko s výškou 51 cm a váhou 3190g 🙂

moni1412
12. máj 2008

dorotelka gratulujem. krasny darcek an den matiek 😉
miriamka ako tak citam, ty asi pojdes v najblizsom case.... mozno dnes...? 🙂 drzim palceky.

miriamka
12. máj 2008

Dorotelka...gratulujem 😉
Moni...mne je jedno kedy pojdem,len uz nechcem dlho cakat,neviem sa totiz maleho uz dockat 😵

moni1412
12. máj 2008

miriamka to ti verim 🙂 ale neboj, isto to bude coskoro... ked si pisala ze mas pocit akoby si sa trhala, vtedy sa vraj zena otvara....ja som mala taky pocit v 7. mesiaci a na poradni mi zistil ze sa otvaram. U mna to nebolo ok, ale u teba v tomto tt je to krasne 😉

luca26
12. máj 2008

misanik... uz to davno nie je tak, ze sa robi chlapcom automaticky sekcia, ale ak su vacsi ako 3500 g a vtedy ju robia - mala som dnes dokladny pokec s porodnikom a pred tym este s jednym gyndosom a zhodli sa, ze KP nutne neznamena sekciu u chlapcov...

anjelok
12. máj 2008

dorotelka gratulujem, tesime sa na fotky 😉

luca26
12. máj 2008

dorotelka... gratulujeme a tesime sa s tebou 😉

mirka8429
12. máj 2008

fabiana neboj sa..ja som rodila normalne a maly mal pupocnu snuru dokonca 2 krat okolo krku..a preto ho dali po pôrode na 2 hodiny do inkubatora...

anjelok mozno aj ty to tak budes mat 😉

mirka8429
12. máj 2008

luca ako to..u nas je to tak ze ked je chlapcek KP tak kôli vajickam aby sa neposkodili sa robi cisarsky rez...preco tak riskovat... 😒

dorotelka
12. máj 2008

Ďakujeme pekne, ste milé, fotky sú v albume 🙂 ... Ja som už prepustená z nemocnice, malý tam ešte asi 5 dní zotrvá ☹ .. Pustili ma 24h po pôrode kvôli kiahňam - to sa môže stať len mne... Za celých 27 rokov sa na mňa nenalepili a nakoniec ich dostanem týždeň pred pôrodom.. Je to normálne???

mirka8429
12. máj 2008

dorotelka ani môj muz este nemal kiahne...ked bude mat maly tak neviem kam pôjde

dorotelka
12. máj 2008

To sa im potom asi, Mirka, neubráni... Náš Adam ich totiž doniesol zo škôlky a dostala som ich aj ja...

mirka8429
12. máj 2008

dorotelka a ako si to znasala..som pocula ze dospeli to horsie znasaju a je to vraj nebezpecnee

misanik
12. máj 2008

Dorotelka, boze moj kiahne, no my sme ich s muzom nemali ani jeden, takze nas caka asi peklo ked ich malicky prinesie. Ako si to znasala?
Luci aj tiez viem tak, ze tu v KE robia pri chlapcoch KP stale sekciu, kazdopadne lekar vie co robi, drzim paste.

ninka123
12. máj 2008

Dorotelka blahozelam, dufam, ze uz coskoro budete v pohode.. 🙂 🙂 🙂

mirka8429
12. máj 2008

misi to vam teda nezavidim..mne je luto aj môjho muza...

inak neviem ci viete lucka 0122 porodila..neviem ci tu niekto pisal..tak ja len tak... 🙂

helena
12. máj 2008

ahojte tak ja sa k vam hlasim moje.....
no dnes som mala rozlietany cely den-bola som s drahym u zubara a odtial sme isli na pasy do nemocnice,na sono,a na poradnu k rizikovemu----ten mi zmeral tlak 140/80 takze dost zvyseny a jeho sprava znela ze zajtra mam ist rano na prijem porodnicky aj pobalena s taskami .....
a bud zajtra alebo v stredu mi musia vyvolat porod kvoli vysokemu tlaku 😅
no poviem vam nic-moc ale nejak to zvladnem kvoli malinkej-som rada ze aspon uz budem mat malinku pri sebe....aj drahy ide pri porod somnou aj do vzdycharni tak dufam ze to dopadne dobre-drzte mi palceky babulky moje 😉

mirka8429
12. máj 2008

heli drzim palceky a nebojaj uz budes mat malinku Sabinku pri sebe

miriamka
12. máj 2008

Helena...ale ved to je super,aspon vies ze zajtra uz budes mat malicku v naruci 😵

luca26
12. máj 2008

misanik, mirka... dakujem... inak ja som si tiez myslela, ze chlapci s KP idu automaticky sekciou, ale doky mi dnes povedal, ze ak nie je drobec moc velky a ja moc malicka, tak je riziko niakeho poskodenia zanedbatelne vacsie ako pri normalnom porode... 🙂

helena
12. máj 2008

dakujem vam za povzbudenie no neviem ci uz zajtra ju budem mat pri sebe ale skor si myslim ze az v stredu.....neviem ci sa bude chciet zajtra robit somnou doktorom-lebo mi tak povedal dr.ze bud zajtra alebo najneskor v stredu mi ho vyvolaju 😉

mirka8429
12. máj 2008

luca no neviem to je asi vsade inak..ale u nas sa to robi hned sekciou..lebo môj maly bol v 35tt este tiez KP a to doki vravel ze sekcia...ale nastastie sa otocil tak sme rodili normalne

luca26
12. máj 2008

helena... drzime palce, inak je to zaujimave, ze ked uz clovek vie termin, tak ma zrazu vacsie nervy, mne tiez dnes povedali, ze v piatok do nemocky a v pondelok rodime a mne az vtedy trklo, ze uz je to naozaj tu a riadne panikarim... na jednej strane sa tesim, ze uz bude maly so mnou a na druhej mam strach z porodu... 🙂

miriamka
12. máj 2008

Luca...a to Ti preco povedali,aby si neprenasala?Ja mam poradnu v stredu,a tiez cakam ze mi uz povedia ze ak do konca tyzdna nic mam prist aj s taskou.

ninka123
12. máj 2008

Luci, Heli, nebojte, bude to v pohode, uz budete mat babatka pri sebe 🙂 My cakatelky stale nevieme ani dna, ani hodiny... 😉

luca26
12. máj 2008

miri... ja som mu len povedala, ze sa spolieham na jeho usudok a dufam, ze bude porod viest tak aby bol bezpecny pre malickeho a pre mna, navyse ak bude mat maly v den porodu viac ako 3500g tak nebudu moct inak len sekciou, rovnako pri nepriaznivej polohe pupocnika... 😉

helena
12. máj 2008

LUCI no veru tak....takze aj teba caka cosi take??????ale nejak to zvladneme lenze ty mas aspon tu sancu ze mozes dovtedy porodit......nie ako ja -mne uz len zostava len dnesna noc bez vyvolavacky ak by som isla rodit v noci.......

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre