Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

keva
16. máj 2008

fab to máš super...aj to nejako cítiš že si otvorená

keva
16. máj 2008

dievčatá aj ja sa lúčim....ešte musím urobiť výplaty a potom iden na poštu...tak sa držte...

miriamka
16. máj 2008

Fabi...tak super.Ja som bola v stredu otvorena na 3cm,krcok vstrebany...takze tiez cakam kedy to pride 😉

ninka123
16. máj 2008

ahojte kocky 40tt-ky. 🙂 Len sa chcem spytat, ci resp. kedy vam odisla hlienova zatka? 🙂 mne odchadza, tak chcem vediet, ako casovo to vyzera... tipujem este par dni... Dakujem 😉

fabiana
16. máj 2008

Livka, dúfam, že dnes nie... aj keď nejaké príznaky tam boli... ešte sa musím preliečiť, schytala som zápal priedušiek, papám atb, tak malý musí trošku vydržať, nech sa dám dokopy.
Keva, či to cítim? Ani neviem... ja už mám bruško strašne dole a zospodu cítim také pichanie, rezanie, skrátka cítiť, že sa tam niečo deje. Ale ja už toto cítim asi tak mesiac.
Rozlúčim sa, idem sa potiť.

anjelok
16. máj 2008

fab, ja nastastie brusko nemam az take velke, takze sa to da vydrzat, aj ked vcera som jej uz hovorila, ked som po hodinovej prechadzke ledva fucala, ze ci sa nehanbi taka velka este sa nechat takto nosit 😀

livka, keva, majte sa, pekny zvysok piatku 😉

anjelok
16. máj 2008

ninka, no u niektorych to bolo este v ten den, u niektorych na druhy a u niektorych az o par dni..to je individualne

miriamka
16. máj 2008

Anjelok...a tebe hlienova zatka uz odisla?

ninka123
16. máj 2008

Dik Anjelok, tak dufam, ze do tyzdna by to uz mohlo byt... 🙂 🙂
Inac mne dnes dosiel vymer zo socialky o materskej, ale peniazky akosi este nie, tak uvidime... 😒

anjelok
16. máj 2008

miriamka nieee 😒

anjelok
16. máj 2008

ninka, no coskoro asi ano 😉 ..a ked dosiel vymer neboj, aj peniazky dojdu

misanik
16. máj 2008

ja tiez stale cakam an odtok tej zatky aj lekar sa ma to an kazdej kontrole pyta, ale nic...

miriamka
16. máj 2008

Mne asi tiez nie...aj ked mam silny vytok od vcera,az som myslela ze mi pomaly plodova odteka.

misanik
16. máj 2008

mne teraz aj veskere vytoky prestali, takze som si ista ze mi nic neodtieklo...

anjelok
16. máj 2008

misanik, inak aj ja uz mam tusim ten vytok slabsi..u mna tie priznaky skor miznu 😀

miriamka
16. máj 2008

No ja mam hrozne silne vytoky,raz huste raz uplne ako voda...takze neviem.Vcera bl aj taky do slabucko ruzova,ale potom to preslo.

hodmon
16. máj 2008

caute kocky, ja mam dnes po dlasej hematologickej kontrrole....trombocyty katastrofalne...ani neviem co s tym mam teraz akoze robit
v pondelok mam kontrolu na porodonici, tak im mam vraj navrhnut aby to nenatahovali, ale co uz zmozem....vravim im to uz mesiac a nejako na to kaslu

hodmon
16. máj 2008

myslite ze unik plodovej vody si musim uvedomovat ? niekedy mam pocit akokeby som bola pocurana ....ale vacsinou len ked mi je teplo, tak mozno sa len spotim, ci nie?

misanik
16. máj 2008

anjelok ja mam podozrenie ze sme sa pomaly ale isto vratili do 7-meho mesiaca. Ked to takto pojde dalej porodi skor moja sestra co ma termin v septembri 🙂

misanik
16. máj 2008

hodmon, vody je dost vela, asi by si si to vsimla. Ak odteka tak po castiach da sa to zistit len tka, ze pojdes do nemocky s vlozkou a tam ti spravia test na vlozke...

miriamka
16. máj 2008

Hodmon...ja mam od stredy taky vodnaty vytok,ze normalne spodne pradlo totalne mokre...neviem ci je to plodova alebo vytok 😒

anjelok
16. máj 2008

hodmon, tak skus navrhnut, uvidis, ved uz si v termine, tak co..
a co sa tyka toho vytoku, ja mam tiez taky vodnaty po vacsej namahe sa mi vacsinou pusti, to mas asi to iste..

hodmon
16. máj 2008

anjelok-posli prosim ta aj mne ten recept na "jednoduchy jablkovy kolac"...ja teraz tiez pasiem po jablkach a to som ich nikdy velmi nemusela

anjelok
16. máj 2008

hodmon, mas to tam 😉

hodmon
16. máj 2008

ja sa vzdy tak zlaknem, lebo ja mam malo plodovej vody...tak snad neunika....v pondelok mam poradnua nemocnincu mam 60 km......nechcem tam bezat zbytocne
uz som rozmyslala, cim to je ...ael minule bolo dost teplo a sedela som v rubych teplakoch na hojadceke asi hodinu....tak som sa ukludnovala, ze som sa len spotila...lebo ked je to vytok, tak to aspon citim, ale toto osm vobec necitila, ze sa neico deje

hodmon
16. máj 2008

anjelok - dik
este sa zdrzim, lebo ja mam tu tehotensku cukrovku...ale ked ma neprejde ta dnesna chut na nieco fajne, tak ho asi vecer spravim

anjelok
16. máj 2008

hodmon, tak radsej este kasli na to..uz vydrzis chvilku, kym sa male narodi, ked mas aj ine problemy, nepridavaj si este s cukrom..

zuzkazrzka
16. máj 2008

babulky, boliet to boli, ale myslim, ze mi da kazda mamina za pravdu, ze sa na tu bolest lahko a rychlo zabudne ked mate pri sebe drobca 🙂

hodmon, drz sa, dufam, ze to budes mat cskoro zasebou...v Saci je to ok...ak mozem odporucit, pytaj si nadstadard izbu maju dvojku nadstandard aj za 350SKK na den...co sa da...samozrejme ze aj drahsie..ale mne sa to osedcilo, drahy mohol byt so mnou alebo rodicia a to mi bola velka pomoc. 🙂

anamor
autor
16. máj 2008

hodmon ahoj, davno sme sa nevideli, my s rovnakym terminom. Teba akocukrovkarku urcite nenechaju prenasat, tento tyzden najneskor ides. Ani ja nechcem prenasat ☹

dievcata ocinko nam chysta postielku 😀 inak mam doma presne rovnakeho chlapa ako vy 😎

hodmon
16. máj 2008

zuzkazrka-a ako to tam funguje? mam si ju pytat hned ked pojdem na prijem, ci to je az po porode na to sestonedeli?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre