Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

keva
23. máj 2008

no dala som si sprchu a hned ako som prišla do postele (kde teraz úradujem) tak som dostala ďalší ale maličký sťah...no tak uvidíme...ale mohla by sa mi aj zátka pustiť nie?

verulka
23. máj 2008

keva, zatka odist nemusi 😉 ja som to zazila az teraz- pri predchadzujicich ani raz 😉

keva
23. máj 2008

aha...no tak super...a ešte mi prosím ťa popíš ako majú bolieť tie sťahy...lebo u mňa to bolí tak, že sa mi stiahne brucho to bolí (ale dá sa to vydžať) no potom to prestane a je dobre

kats
23. máj 2008

keva, ja si to presne takto predstavujem 😀 ty uz ides do toho !!! 😉 ja odzatkovana mozem byt este dalsie dva tyzdne 😅

keva
23. máj 2008

kats...keby to tak bolo...ale však už aj meškám...ja mám teraz presne taký istý pocit ako som mávala ked som mala menzes...bolesť podbruška, a behačka na vecko 😀

keva
23. máj 2008

tak bolesti mi neustúpili ale sa zväčšujú...už som volala aj doktorovi...no len dúfam, že to budem mať už dnes za sebou...najneskôr zajtra...jaj tak sa teším aj bojím zároveň

anamor
autor
23. máj 2008

kevi drzime palceky, nech to mas este dnes za sebou 😉 😵 😵 😵

kats
23. máj 2008

kevi super drzim vsetky palce, nech to mas co najrychlejsie a najnebolsestnejsie za sebou 😀

anamor
autor
23. máj 2008

kats a cez vikend by sme sa mohli už aj my vybrať 😉

ninka123
23. máj 2008

Ahojte kocky,
som rada, ze tu este niekto funguje 🙂 , lebo som tu tyzden nebola...
Blahozelam hlavne novym maminam a ich babatkam, nech sa im vsetkym dari...
Tak sa chcem aj ja pochvalit, ze dnes sme si z nemocky doviezli maly balicek, Lucku.. Narodila sa v nedelu, 3450g a 51cm.. Fotecky pridam vecer..
Nebojte sa 40tt+, uz to urcite budete mat skoro za sebou, ja ani neviem, ako rychlo sa to vsetko udialo.. 😉

kats
23. máj 2008

ok tak dohodnute 😀 najneskor cez vikend ideme na to 😉
kto este ostava okrem nas dvoch? Livka? a to je vsetko????

keva
23. máj 2008

ešte som doma....bolesti sa stupňujú...skáčem na lopte...ale nepomáha ani to...takže ja sa už budem zberať...tak držte palce...

zlatik
23. máj 2008

Caute zienky, Anamor, ja som stale kinderko, nenecham ta v tom.
Inak Duracelko sa neozvala???
Cize ak dobre pocitam, tak sme tu este Keva, Kats, Anamor, Livka a ja.
Moja segra bola na pasoch, zistili ze ma kontrakcie, tak ju napichali infuzkami, uz by ma bola predbehla.
A ja furt nic. Opat bol sexik ale ziadne zmeny

zlatik
23. máj 2008

Keva, tak drzim palce. My tu zostaneme vo stvorici.
Daj nam vediet co je nove. Posielam ti moje t.c. v IP, napis ked bude male na svete.

kats
23. máj 2008

keva drz sa 😀
zlatik tak my styri sa tu uz budeme odratavat 😉

zlatik
23. máj 2008

Kats, tak ti poviem, ze mna uz vsetci znami aj neznami bombarduju otazkami, smskami ze ci uz nerodim, uz mi to fajne lezie na nervy.

zlatik
23. máj 2008

Kats a co ty a poslickovia?

kats
23. máj 2008

bola som chvilku mimo 😀 ja poslickov nemam, len dnes mi asi odisla zatka 😉 teda dufam ze to bolo ono, inak nic ... mna sa tiez pytaju ci som este tehotna... a to mam termin az v pondelok 😀

zlatik
23. máj 2008

Ja mam termin v stredu, ale doky mi povedal, ze ak do pondelku neporodim, tak od utorka nastupujem do nemocnice, no co, poviem segre, nech mi obsadi fleka na jej izbe 🙂
Pevne dufam, ze tento vikend bude plodny

kats
23. máj 2008

mate to super ze ste so segrou takmer spolu... ona chvilku este vydrzi a ty ju mozes uz ako mamina poucovat vzdy par tyzdnov dopredu 😀 ona je teraz v 36? tak ak porodi aj o dva tyzdne bude to v poriadku 😀

zlatik
23. máj 2008

Dnes vstupila do 37tt, takze podla mna keby rodila o tyzden, tak to uz bude uplne v pohodke.
Kats, teba neboli lonova kost?
Inak co je s Anamor?

kats
23. máj 2008

zlatik ak ju ty tyzden pockas, tak by ste mohli porodit spolu 😀 to by bolo - dve sestry na porodnej sale spolu 😉
nie vobec nic ma neboli ani naznakom 😖
anamor tu dnes bola a zatial tiez nic, dnes ma podla konika termin 😉

zlatik
23. máj 2008

Tak ja nechcem cakat ani den, najradsej by som uz teraz tlacila, ale maly nezdiela moj nazor.

miriamka
23. máj 2008

Zlatik,Anamor...a vsetky s bruskami,nech uz mate tiez drobcov coskoro v naruci 🙂

anamor
autor
23. máj 2008

ja som tu kočky, len mi blbol netik, mam inak krizove a podbrusne bolesti ako predosle styri dni, uz by sa to mohlo rozbehnut, dnes mi aj ovela viac tvrdne brusko, ale inak nič.

miriamka dakujeme. Mirka mrkni IP ak stihas.

zlatik
23. máj 2008

Kocky, ja som tu, ale uz idem pa. S radostou oznamujem, ze mam opat funkcny notebook, takze od zajtra opat frcim pravidelne na konikovi. Dnesne popoludnie som stravila instalovanim programov, ale super, fici ako divy.
Miriamka - dakujeme za povzbudenie.
Ja som uz skepticka!!! A mimochodom blbne mi v hlave asi z hormonov, normalne mi je do placu hocikedy, z nicoho nic.

anamor
autor
23. máj 2008

zlatik aj mne je takto do placu....
hadam pojdes do porodky a nie k notebuku.

misanik
23. máj 2008

Ahojte, ja sa hlasim z domu. Som vsak sama, moje babatko je na JIRS od narodenia, este som sa ho nemohla ani dotknut, pohladkat. Je to velmi tazke, nemam daleko k zruteniu. Vcera ma prepustili z nemocnice a na JIRS este nemaju pre mna miesto. Bolo to nieco priserne ist takto z nemocnice bez babatka. Chodim tam dva krat denne odsavat mliecko, Norko vsak aj tak papka len 3ml kazdych 6 hodin, zatial viac netoleruje. Moje babatko sa ma zle, lebo som mala plodovu vodu zelenu, vykakal sa do nej a pri porode sa jej nadychol. Ma rozsiahlu infekciu v krvy a vazne napadnute plucka. Snazim sa nejako prezit a udrzat si mliecko, ale je to neuveritelne tazke.

Srdecne gratul;ujem novym maminkam a babatkam a prajem vela zdravicka. Tym co este cakaju vela trpezlivosti a drzim paste aby ste to uz mali stastne za sebou.

mirka8429
23. máj 2008

misanik to mi je uprimne luto ☹ ale nezufaj bude dobre musis verit...citim s tebou..je to hrozne no musis byt silna moja ☹ ☹

anamor
autor
23. máj 2008

misanik je mi strasne luto co citam 😔 😔 😔 😢 😢 😢 drz sa miška, potrebujes silu, norko musi byt ok, drzime mu palceky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre