Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

hodmon
24. máj 2008

veru....ten porod mi vysiel...rekordna rychlost a minimum bolesti

jankapo
24. máj 2008

No teda, hodmon, gratulacia obrovska, no a porod nechapem to akoze uplne sci-fi.... 😀 😀 😀
Idem na kontrolu a rodim? Sa z teba pototo... 😀

anamor
autor
24. máj 2008

hodmon super blahozelam, aj ty si mala termin ako ja 😅 a vidis stale tu strasim 😠. Neda sa mi poriadne pridavat subory, tak ta hodim do tabulecky zajtra. Vynikajuci porod, vy tam na vychode trhate tento rok rekordy v majovkach. 😉

ninka123
25. máj 2008

Ahojte kocky, Hodmon blahozelam k super porodu, ja som rodila 18.5., takze sme na tom podobne... 😉
Ja tiez-kontrakcie 2,5hodky a mala za 8min vonku.. ale to sitie... presne, porod je nic oproti sitiu, vychutnala som si kazdy steh osobitne.. 🙂 🙂 🙂 Ale uz to je za nami a stalo to za to, nemam pravdu?
Anamor, neboj, urcite to bude tak rychlo, ze sa ani nenazdas...

eviku78
25. máj 2008

dobre rano dievcata. mam tu milu povinnost vam oznamit, ze dnes o 8.21 hod sa Kats narodil Matusko s mierami 2980 g a 48 cm. obaja su v poriadku. Kats isla do porodnice o tretej v noci a rano uz bol maly na svete. epi bohuzial nestihla a mala vraj dost silne a caste kontrakcie a doktor stihol dobehnut len na samotne tlacenie. ale uz su spolu a to je hlavne. viac vam asi porozprava ona. 🙂

aly
25. máj 2008

Ahojte baby, vcera som prisla z o
porodnice. Nas Alex sa nam narodil 19.5. o 20.50 s mierami 51cm a 2800g. Sme zdraví a čoskoro dáme aj foto

ninka123
25. máj 2008

Blahozelam vsetkym novym maminam aj babatkam.Prajem im vsetko naj... 🙂 🙂 🙂

jankapo
25. máj 2008

Ahojte, co som vravelaaaa.... 😉 😀 😀 😀 😀

Kast, Matusko, ste supeeeeeeeer.... 😵 😵 😵
Blahozelam...

anamor
autor
25. máj 2008

ahojte, kats blahozelam a aly tebe tiez /som si myslela, ze uz to mas aj ty za sebou/ pekne ste to rozbehli, tusim tu fakt zostanem sama, hadam to v maji stihnem /uz si davam take dlhodobejsie ciele 😎 ked vidim to nase suchtadlo 😀 /

miriamka
25. máj 2008

Ahojte,
blahozelam novym maminkam 😵
Anamor,Ty stale nic?

janca704
25. máj 2008

Ahojte, konecne som sa prepracovala aj na MK. Tak aj my uz to mame za sebou. Davidko sa nam narodil 17.maja o 3 hodine rano ako 3980gramove a 52cm dlhe babo.
Vidim, ze Anamor, ktoru som uz pokladala za maminu tu este stale zastupuje rady tehuliek. Anamor, malickej sa nechce? Asi ma paradny Hilton v tvojom brusku 😉
Neviem, kto vsetko je uz maminou - na tejto strane Miriamka a Hodmon, ale vsetkym srdecne gratulujem 🙂 🙂 🙂

jankapo
25. máj 2008

janca, zmen si profil.... 😀 😀
a maminy sme uz skoro vsetky, kuk na albumy

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

anamor
autor
25. máj 2008

janca este aj ty si ma predbehla, no teda.... ach jaj, no uvidime, kedy to u nas vypukne 😅

malibuu7
25. máj 2008

anamor, ja som tiez stale 2v1 😒

jankapo
26. máj 2008

zatvarame temu???? 😉 😉

lucia31
26. máj 2008

jani, ja idem na sekciu 29.5., tak este nieeeeeee 🙂

jankapo
26. máj 2008

no luciiiiii.....ty si vies vsetko tak pekne naplanovat... 😉
tak tema ostava pre teba teda... 🙂
uzivas posledne bruskate dni, ci uz ani nie?

lucia31
26. máj 2008

citim sa sice ako netehotna, ziadne naznaky, ze uz by sa patrilo rodit nemam, ale zacinam stresovat, kedze viem datum dopredu 😝 🙂 zajtra idem do poradne v nemocnici a na odbery pred cisarskym , pred tyzdnom v poradni sa primar rozhodol, ze radsej sekciou, kedze mam placentu len 2 cm od vnut. branky a uz jeden cisarsky za sebou..a kedze je na prednej stene, rez vedie priamo cez nu, tak uz studujem na internete pravdaze tie najhorsie mozne komplikacie 🙄 ...joooj, uz aby som mala princeznicku pri sebe.. 🙂

jankapo
26. máj 2008

no a ja som myslela, ze planovany porod je mensi stres...nesal sa, ty taky vecny optimista a pohodak a ze stres?
neboj sa ty nic, nic sa neskomplikuje.
nas maly mal snuru okolo krku a ani potuchy som o tom nemala, az z prepustacej spravy som vycitala...proste iste veci je lepsie nevediet. aj ked my sme uz take prespekulovane ze az... 😉
Tak uz len par dni sa vyspis a ste dokonala rodinka...pecka.

moni1412
26. máj 2008

aly, kats, hodmon....blahozelam k babätkam, maminky 😉
aly na teba som akurat vcera myslela ze si sa tu uz dlho neukazala..... neviem ci sa tu o vas vedelo.... 🙂

lucia31
26. máj 2008

jankapo, presne to si vravim 🙂 keby som nemala internet /ale vdaka zan 😉 /, tak o vela veciach ani neviem a dycha sa mi lahsie 😝 ..takto som moc informovana, mudra, najdem aj to, co nemusim s tym, ze to bude urcite moj pripad 😕 🙂 ...ale inak pohoda, leharo 🙂

aly
26. máj 2008

Ahojte baby, konečne som sa nejako zmohla a sadla ku PC, pridala som zopar fotiek nášho Alexíka

fabiana
26. máj 2008

Ahojte!
Tak neviem, či už viete alebo nie... V utorok 20.5. o 15-tej sa nám narodil Maťko, mal 3800 g a 51 cm. Dnes nás pustili z nemocnice, tak si pomaly zvykáme.
Blahoželám aj ostatným maminkám.

mimus
26. máj 2008

fabi blahozelam k Matkovi 😵

azurmanka
26. máj 2008

Ahojte, pisem za moju manzelku, ktora mi vcera porodila syna Marca, vazi 4120g a ma uctihodnych 54cm. Vsetko v pohode.

jankapo
26. máj 2008

No teeeeda....aky chlap je to!!! Gratulujeme, prajeme maminke skory navrat domkov a celej rodinke vseeeeetko NAJ....A cakame ju v majovciatkaaach. 😉 🙂

eviku78
26. máj 2008

gratulujem novym maminam 🙂
a co zlatik a anamor, este stale 2in1? 😀

malibuu7
26. máj 2008

ahoj holky,
gratulujem novopecenym maminkam...
😀

anamor
autor
26. máj 2008

caute krasky, hlasim sa stale 2v1 a prestante si z nas co sme este neporodili vsetky robit srandu 😠 ja som sucitila s kazdou co tu stresovala uz 1.maja, ze je tu maj a nič... takže žiadne zatváranie témy, ešte nás tu zopár neporodilo /bohužial 😔 / ale hádam sa dočkáme. Takze klidek kočky, aj posledne majove datumy su pekne 😀
Tema sa zatvori, kedc posledna porodi 😉 a to moze byt aj v juni.

malibuu este ze nie som sama.
Inak co sa tyka mna, tak krcok mam uplne spotrebovany, otvaram sa, len sa to akosi nechce rozbehnut porod- ak do stredy nic, tak mi asi pomozu.... uvidime 😎

blahozelam azurmanke, fabi a vcera som zabudla zablahozelat jance, musim update tabulecku tusim 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre