Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

efcso
4. máj 2008

baby cafte...
mne pred 2tyzdnami davali max tyzden a ani naznak!!!!

paula58
4. máj 2008

ahojko Dasenka tak som tu,dnes sme viezli moju svagrinu do nemocnici otiekla jej zatka tak som zvedava kedy porodi mla termin 10.maja az 14 maja a uz je tam.Aj ja by som uz mala najradcsej po tom 😒 baby ktora mi mozete co to povedat na epi chcem si ju dat v B.B v nemocnici 😉 tam kde budem rodit

jankapo
4. máj 2008

Ahojte, aj ja sa hlasim cela...cela sice som, ale kompletna uz nie... 😉
😠
Nekomentujem svoj stav uz ani, sak nikomu na nalade nepridam... 😒 och jo...normalne som dnes ranajkovala a myslela si ze uz konecne chcem ranajky v porodnici....(teda netusim ako pri nich budem sediet ale to je jednoooo)
Ja mam taky sen, ze byt na den matiek mama....pleaaseeee.... 😝

miriamka
4. máj 2008

Jani,tak to by som aj ja prijala...byt uz 11.maja mamicka 😵

jankapo
4. máj 2008

Vsetky ste zutekali, ci varite?
Ci uz nedajboze obedujete???? 😲
Och jo.

lucka0122
4. máj 2008

miri ja by som uz aj dnes pristala na drobceka aby sa narodil....ale moj drobcek je asi lenivy mojmu sa nechce z bruska....v piatok mi dali termin vraj 16.5 tak som zvedava..

miriamka
4. máj 2008

Luci...mne povedali ze mi davaju tyzden,ten uplynul v stredu a stale nic.Takze uvidime kedy to nakoniec pride.Otvaram sa,krcok sa skracuje,len malemu sa nejako nechce 😉
Inac podla mna ked ma to fakt chyti,budem mat najskor urcite riadnu paniku ze uz je TO tu 😀

jankapo
4. máj 2008

Jeminku, luci, tebe zmenili termin??? No kebyze mi aspon toto povedia, tak sa viem nastavit...ale mne tvrdia mesiace ze o-o, ked nebudem lezat porodim a nist...a to som zas tak poctivo od 32tt nelezala...kebyze lezim ako mi kazali, tak snad rodim v 15.mesiaci.... 😕

miriamka
4. máj 2008

No mne zmenili termin na 2.5 a stale nic 😖

lucka0122
4. máj 2008

ja podla mrchy mam 5.5 ale podla sona 16.5 tak som velmi zvedava ....mozno budeme tehotne vzdy....teraz toto cakanie je vecnost vtedy to rychlo ubiehalo a teraz tak pomaly...booze

miriamka
4. máj 2008

Ja mam podla menzesu termin 19.5,potom v 20 tyzdni mi ho upravili na 14.5 a teraz nakoniec ze 2.5 tak som zvedava kedy to pride.

lucka0122
4. máj 2008

miri a uz si otvorena?ja este asi nie ked mi nic nepovedal..ibaze o tyzden mi spravi posledne sono aky je krpec velky kolko vazi..a tak.....no do piatku sa nacakam...

miriamka
4. máj 2008

No naposledy krcok menej nez 1cm a otvorena na 2 prsty,takze pomaly ale isto sa nieco u mna meni

jankapo
4. máj 2008

Moj maly sedi rastom presne podla mrchoveho...cize 9.maj....kvazi mam este cas, tak plus minus by som mala byt v pohode...ale nie som, lebo som si nahovorila, ze vydrzim do konca aprila to moje hrozne rizikove tehu (podla lekarov) a rodim...a uz je tu maj a furt nic...ja sa len bojim ze stratim vsetkych znamych... 😒 lebo uz viem byt aj celkom tvrda, ked sa ma niekto pyta ci este nic... 😠

lucka0122
4. máj 2008

neboj janka to sme vsetky take mne to tiez ide na nervy ked sa ma to vypytuju....

miriamka
4. máj 2008

No mna sa tiez kazdy pyta...vzdy poviem ze sa malemu v brusku paci...ale tiez ma to uz otravuje

lucka0122
4. máj 2008

mam novu fotku v albume tak kuk.....

jankapo
4. máj 2008

Ja dorabam teraz ten obed..ale o chvilu som tu... 😉

lucka0122
4. máj 2008

ok tak navar a prid..

zuzkazrzka
4. máj 2008

no ahojte. Janka nepodliehaj depresii, ved to pride ked ma bude spravny cas. 🙂

ja som dnes chcela ist grilovat, ale ked kuknem z okna tak ikamnejdem. Ale drahy ma aspon vynesie na kavicku a zmrzlinovy pohar do Aidy 🙂 a mam chut na Vineu 🙂 a Late 🙂

anamor
autor
4. máj 2008

ahojte bruskane, zasa nam nikto nerodi, no sranda 😉 som zvedava, ci sa to zajtra teda rozbehne, ja po 5.5. tiez nejdem, tak si kludne rodte, mne staci aj 15.5. 😉
peknu nedelu vsetkym....

jankapo
4. máj 2008

No som spat, najedli sme sa, aj sme si lahli, ale ja nemozem spat akosi... 😒 Manzel hned zalomil, pozeral na hokej, no ciste blaznovstvo tieto majstrovstva tohto roku...Aspon ked budem kojit v noci a pojde hokej uz viem kto drzi maleho na odgrgnutie... 😉 🙂
Zrzka, len pekne chodte vonku, len co sa ten moj fanda zobudi, uz aj ho deriem niekam von...hocikam...
inak, kombinacia kava, zmrzka, vinea...hmmmmm....prehanadlo jak... 🤐 aby ste domov stihli...xixi
No ja rozmyslam nad niecim extremne skoricovym...vraj to sposobuje kontrakcie, ci co... 😀

jankapo
4. máj 2008

Lucka, no brusko jak sa patri.... 🙂 Ideme aj my dnes fotit, uz ked mame tu 40tku... 😖 A tak som si myslela ze to 38ckove bruseno je posledne foto...heh...no musim mat full album, tak co. AK by sa drobec vtedy narodil, ani striu by som nemala...a teraz?? 😢
to bude leto a la muslimka...ani kusok tela neukazem. 🤐

azurmanka
4. máj 2008

Livka ja budem asi tu v Rv,bojim aj malu som tu odrodila a celkom som bola spokojna..........mame znameho lekara,takze to snad bude v pohode...
Baby a cim si natierate bruska?Mne sa teraz riadne potrhalo,po prvom tehotenstve ani jedna stria a teraz no hrozne.....Jani skus horuci kupel,to by Ta mohlo pohnut......alebo nejaky cajik co riadne prekrvuje,zazvorovy trebars....

jankapo
4. máj 2008

azur, ja horuci kupel nemozem, mne uz len z tej predstavy je blbo... 😒 ja sa vobec nekupem...a sprcha tepla, ta mi robi dobre...az velmi....aj ked ma vecer vselico boli, po sprche som ako znovuzrodena... 😀
A tiez, natieram si brusko tym lekarenskym olivovym olejom, ale potrhalo sa mi... 😢 bolo pekne doteraz,posledne dva tyzdne sa mi urobili najprv strie cez jazvu po slepaku, tak som si len horko vzdychla a pred par dnami aj na druhej strane pri pupku...neviem cim to je, ci tym ze klesol, ci co...ved teda ani neviem ci klesol, len tak tajne dufam...

efcso
4. máj 2008

napraskane? vyspinkane? u nas vsetci zalomili, len mne sa neusla miestnost.. 😒 ale mne to neva, ja to vydr, aj tak nemozem spavat ani v noci, nieto este cez den... 😠

ja by som uz tiez dala nieco 100%overene, lebo ozaj sa mi nechce este do buduceho tyzdna cakat... a okrem toho muz dnes ide domov a bolo by fajn, keby nemusel...

ja strie nemam, akurat 4na prsiach, ale to ma verulka potesila, ze to nic,ze to zmizne... a mala mi akurat natrhne asi coskoro znamienko nad pupkom, kedze ide dole a teraz mam kozu najnatiahnutejsiu pri pupku....

azurmanka
4. máj 2008

Ale v Tvojom pripade uz by malo byt dolu,nie?No ale ja si myslim,ze aj horuca sprcha by to mohla popohnat,ja som si take davala v nemocnici uz pri kontrakciach...
Inak s tymi striami je to strasne,natieram sa poctivo od zaciatku a aj tak.... 😖 Teraz som si kupila ten Eucerin,ale nemam pocit,ze by to bol nejaky zazrak....A kde planujes rodit?

jankapo
4. máj 2008

no efcso, ja som tiez mala znamienko, sme dali preventivne von este minuleho roku, lebo presne v tom mieste ako sa gatule suchaju a tak, nepacilo sa mi moc...a jazvicku malicku ani vidiet nebolo a teraz jak 2korunacka a cez nu strie...ako vravim za posledny tyzden ci dva 😠
efcso, ja ak do utorka nic, pytam lekarku Hamiltonov hmat asi... 😝 ked ju to samu nevie napadnut... 🙄

jankapo
4. máj 2008

azur, ja idem do Starej, ja som bola akoze adept na predcasny porod no a tam ti ma sledovali, aj pobudla som par noci, sak co...kazdeho tam poznam, a zlati su tam. Tak preto.Podla mna vsade cosi dobre, cosi zle, a uvidim ked to budeme mat za sbeou, ale zatial som tam bola stale spokojna... 🙂

efcso
4. máj 2008

jani, a to je uz co, ten hamiltonov tah? ak sa od toho rodi aj ja chcem!!!!!! ale ja u v zv nemam doktora, takze ani nemam komu povedat, ze to chcem... ☹ ale kuknem net, mozno to tam bude... a spravim si sama 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre