Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

mirka8429
12. máj 2008

misi no maly spinka pri nas tak len trochu vyda nejaky zvuk alebo tak a uz som hore xixi kukni fotky som pridaala

anjelok
12. máj 2008

misanik, ved mozno ju aj ma, ktovie, ziadny lekar mi to ale nepovedal, tak neviem, ale oni nehovoria vsetko, ja som dokonca nikdy nebola ani na tom ctg..ale to je jedno, proste sa snazim hned zahnat taketo myslienky

anjelok
12. máj 2008

misi no ved prave, prvy trimester mi sedi s menzesom, takze ja mam termin urcite ok..a ja tiez som mala v druhom trimestri same tvrdnutie, bolesti bruska, brala som furt magnezium a teraz vidis..nic..a tiez sa mi zdalo, ze tie bolesti su take mierne kontrakcie, ale len velmi mierne, lebo to ani moc nebolelo, a brusko mi netvrdlo cele ale len podbrusko..tak som zvedava, ci to s tym krckom nieco spravilo, ak nie, tak uz potom fakt neviem...

galanta
12. máj 2008

misaniki moc drzim palce.a neboj ja som bola v strese a malinka teraz pekne spinuska .normalne,ked mam stres pozriem ako slastne spi a natahuje sa a hned mim je lepsie.malinky sa uz coskoro vypyta na svet a po tom srachu zazijes taky neuveritelny prival lasky,ze ho nebudes chciet ani z ruky pustit a budes sa stale na neho divat,az ta to bude boliet tolka laska a budes mat pocit,ze sa to ani nebude dat vydrzat.ja som sa s nou maznala non stop,a este aj teraz placem od stastia,hoci sa stale bojim ci vsetko dozenieme.

anjelok
12. máj 2008

inak dnes mam strasne krce v lytkach..ale magnezium si nechcem davat, tak neviem co s tym, uz som to aj viac krat rozcvicovala, ale hned ako si sadnem a sa postavim, tak zas..

misanik
12. máj 2008

anjeok niekedy je lepsie ekd clovek nevie vela... mne to povedal na usg iny lekar ako moj a sa mi zda, ze moj tym ani enbol nadseny ze mi to hovoril, on si am tam len chel nechat akoze an pozorovanie a enstrasit zbytocne ked nic.
Mirka nadherny je hlavne v tej osuske. Krasne babo, ma take velke kukadla 🙂

anamor
autor
12. máj 2008

ahojte kočky,
nestiham vas citat, par dni som tu vobec nebola, od piatku su nejake nove babatka?
vidim ze anjelok a misanik ste stale pokope, ako aj ja.

Co je nove?

anjelok
12. máj 2008

misanik, to je pravda, radsej vediet co najmenej, lebo potom si clovek predstavuje take veci.. 😀 ..ale na to ctg by som sla uz len kvoli tomu, ze by som bola fakt zvedava, ci mam nejake kontrakcie..

misanik
12. máj 2008

gal dakujem, krasne si to napisala, neviem sa toho dockat 🙂
Anjelok, skus si dat teplu vanu ci to neuvolni. Ja sa idem prejst troska vonku. Drzte sa.

anjelok
12. máj 2008

ahoj anamor, myslim, ze nic nove, pribudla natalka od sammy, ale to uz misanik dala do tabulky

anjelok
12. máj 2008

misanik papa, tu vanu skusim 😉

anjelok
12. máj 2008

anamor, ale ty mas este kopu casu, zato ja mam dnes termin 😉

ktovie, ako sa dari verulke, posielam jej pozit. energiu 😵

anamor
autor
12. máj 2008

anjelok vidim, ze cakas mimi dnes. S menom ste nejako pokrocili?

anjelok
12. máj 2008

anamor ani nie, asi to bude ta natalka 😉 ..aj ked ja by som chcela hanku, ale vsetci mi hovoria, ze natalka je lepsie
a manzel chce viktoriu, co som zo zaciatku radikalne odmietala, ale teraz sa mi viki nezda az take hrozne
no asi to nebudem takto na poslednu chvilu komplikovat a necham to tak

anamor
autor
12. máj 2008

Hanka je pekne meno, moja kamoska chce tiez dceru Hanku 😉 No akokolvek sa s tychto rozhodnes bude pekne, prajem ti aby to uz bolo 😉 Ozaj ma napadlo, tie odbery na pupocnikovu ti tvoja lekarka urobila?

anjelok
12. máj 2008

neurobila, vacsinu z nich mam a ostatne co nemam povedala, nech si dovysetruju oni, ze dost beru za to penazi..tak asi tak, som zvedava, ako to nakoniec dopadne 😒
okrem toho, ja mam tu celiakiu a v tom maili je pisane, ze clovek musi byt zdravy, tak neviem, ako toto zoberu, ci vobec budem moct tu krv darovat

anjelok
12. máj 2008

jaj a manzelov kolega si nechal odobrat pre seba a vyslo im ze ju mozu pouzit az do 130 kg, to ma teda dost prekvapilo, pretoze vacsinou co som pocula, tak to nikdy nebolo tak vela

anamor
autor
12. máj 2008

anjelok neboj s tymi odbermi oni ju vysetria aj po odbere, ved uvidis ako to dopadne. Ja tiez uvidim ako to dopadne nakoniec u mna.
Tomu manzelovmu kolegovi sa podaril velmi slusny odber...

ty ako,nemas kontrakcie?

mirka8429
12. máj 2008

misi hej to ma xxi a hlavne v noci ked sa zobudi..napapa sa a my chceme spinkat..xixi a on ma ocka ako kapurky xixi

anjelok
12. máj 2008

anamor, praveze ziadne kontrakcie..dva dni ma bolelo podbrusko a krize trocha ako pri mrche, ale vcera to bolo lepse a dnes uz skoro nic, je mi dobre, nic necitim, ziadne priznaky, az na to, ze mam tie strasne krce v lytkach, co mi ale k porodu moc nepomoze 😅..zajtra idem na kontrolu

anjelok
12. máj 2008

miri, ty si kolko dni po termine rodila?

enajka
12. máj 2008

ahojte babulky ja som tiez este stale 2v 1 a ziadne priznaky.Anjelok tebe uz odisla zatka lebo nie?

anjelok
12. máj 2008

enajka niee..nic 😒

kats
12. máj 2008

Ahojte bruska a aj maminy 😉
ako je to s tym darovanim pupocnikovej krvy, ked som to vravela mojej lekarke a aj v nemocnici tak sa k tomu vobec nechceli vyjadrovat a tvarili sa ze nic... Ake vysetrenia treba predtym absolvovat?

anjelok
12. máj 2008

kats, poslem ti IP, to mne odpisali z ceptry, ked som sa na to pytala..a ako to dopadlo si precitas vyssie, takze ja to uz necham tak

moni1412
12. máj 2008

gal, ty by si sla znova sekciou? Ja sa modlim aby som mohla ist druhykrat normalne. Bola som tiez spinalom, bolo to fajn, aj to ze som maleho hned videla.... ale radsej by som asi volila normalny porod.... 😉 Kolko po spinali si musela lezat? ja som sa 24 hod nemohla ani na bok dat, az potom mi dovolili chodit a tiez sa mi rychlo podarilo zotavit. Ked ti daju babo, zabudnes aj na to ze ta nieco boli, nemam pravdu? 😉

mirka8429
12. máj 2008

anjelok..ja som mala prvy termin 19.aprila od ineho lekara na 21.4...a podla sona na 24.4 tak a ten posledny termin som rodila 🙂

miriamka
12. máj 2008

Ahojte bruska a maminky,
po dlhsej dobe sa hlavim,stale 2v1 😀

anjelok
12. máj 2008

miriamka ahoj, no my uz sme si vsetky mysleli, ze si v porodnici, uz sme aj od zuzky.sk vyzvedali, ci nie si na kramaroch 🙂 ..no ty budes tiez asi rodit nakoniec na termin 😀 ..kedy mas kontrolu?
ja mam termin dnes a nic... ☹

miriamka
12. máj 2008

Anjelok...no termin som mala prvy 19.5 a potom mi ho upravili v 20tt na 14.9...takze uvidime.Poradnu mam v stredu,by som prijala dovtedy uz porodit 😀
A ako sa citis?Ja skvelo,len dnes od rana mam stale pocit ze potrebujem ist na velku a stale nic 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre