Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

mirka20
8. máj 2008

jaaaj, gratulujem zuzkezrzke a prajem im vela zdravicka, sil a mliecka 😵

mirka8429
8. máj 2008

eviku mnaam xixi

miri drzim palce

verulka
8. máj 2008

mirka, ak po vani neustali, tak by to mali byt tie ozajstne 😉 drzim palce 😉
miri, mne moj stich este nevypadol 😉

eviku78
8. máj 2008

mirka a tie kontrakcie mas velmi bolestive? no uvidim, co to moje bude zatka alebo len nejaky vytok. a ty si toho tiez nemala vela, ci ti to tieklo po troske priebezne?

mirka20
8. máj 2008

verulka, skor sa spravidelnili, takze uz je to asi tu 😨

mirka8429
8. máj 2008

eviku no mne to odtekalo den..ale niekomu odtecie ak 2 tyzdne pred pôrodom...neviem u kazdeho inak...cakaj na kontrakcie alebo na odtecenie vody...

kats
8. máj 2008

Ahojte, gratulujem vsetkym novym maminam a ich babatkam 😀

eviku78
8. máj 2008

neboj mirka do porodnice sa este nechystam 😉 len ma zaujimalo, ci to uz moze byt zatka. ale ja planujem porodit bezbolestne a este rychlejsie ako janka 😀 😀 😀

mirka20
8. máj 2008

eviku, kontrakcie sa este zatial daju. je to taka ostra bolest v krizoch a stvrdne cele brusko a uz aj boli. 😖 ten hlien odchadzal postupne, ale raz zo mna vyslo tak viacej, ale tam bolo aj trochu krvy a dost vela hlienu
idem volat mojho muza, nech sa ide osprchovat a ideme do porodnice. vsak ak to nic nie je, tak nas poslu domov. papa

mirka8429
8. máj 2008

eviku a to ako..porad 🙂

mirka8429
8. máj 2008

miri a kedy ti hlanova zatka zacala odchadzat

mirka20
8. máj 2008

eviku, mirka, moja zatka zacala odchadzat vcera rano a este aj dnes mam na vlozke sem tam hnedkasty hlien

mirka8429
8. máj 2008

miri no podla mna uz porodis...ja som tak porodila..rano mi zacala odtekat a v noci o 3:30 sa maly narodil

eviku78
8. máj 2008

jeee mirka20 tak asi je to tu. urcite potom podaj hlasenie ako to dopadlo 😉
mirka to je tajomstvo - sila vole 😀

mirka8429
8. máj 2008

eviku nebud sukromnicka 😉

eviku78
8. máj 2008

to je tak mirka, to si tak musis vsugerovat. 😉 aaale keby to tak islo, ach jaj. kazdy vecer pilim manzelovi usi, ze ako sa porodu bojim 😅

mirka8429
8. máj 2008

eviku hej aj ja som pocula ze je to psychicke..hehe ale ver ze vtedy nevies ani ako sa volas hi

livka299
8. máj 2008

Ahojte aj ja som stale cela, citim sa ako keby som bola iba tucna....ziadne kontrakcie, tlaky...absolutne vsetko ustalilo ..dnes sme boli na vylete 😀 😀 😀
rano sme mali navstevu a maly prevratil stol zo 4 kavami 😠 😖 😖 😖 na koberec, tak este toto som si dala zavazok ze kym skvrny nezmiznu ani rodit nejdem 😠 😠 😠

mirka8429
8. máj 2008

livka 😀 😀

livka299
8. máj 2008

A samozrejme novym maminam a babetkam zo srdca blahozelam prajem vela zdravicka aby boli skoro domka....samozrejme tisko zavidim 😅 😅

livka299
8. máj 2008

Ahoj Mirka 🙂 🙂

mirka8429
8. máj 2008

livi ahooj...no citam ze sa mas dobre...som rada 🙂 🙂

eviku78
8. máj 2008

livka to hadam nie. vies ako dlho take skvrny miznu 😀 co chces uzatvarat temu majovky? 😀 😎

mirka8429
8. máj 2008

eviku xixixi no kava este dobre...keby ze vino......... 😀

livka299
8. máj 2008

eviku mozno aj junovky tak to vizera 😀 😀 😀 len keby som nebola ako tank jaj babuse sa smejte vsak aj vam vyrastu xixixixixixixixixixixxii

mirka8429
8. máj 2008

livi ved hej..nas je uz teraz taky huncut ze sa bojim ze co bude ked bude väcsi xixi

eviku78
8. máj 2008

jaaaj livka ved vies ako sa hovori. male deti - male starosti, velke deti - velke starosti. ale tak to ma byt 😉

mirka8429
8. máj 2008

eviku presne tak 🙂 🙂

livka299
8. máj 2008

No ale moja je maly a su z nim velke starosti 😒

eviku78
8. máj 2008

no nic kocky idem sa trochu prejst. potom este nakuknem. papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre