Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

kats
15. máj 2008

ahojte, aj mne dnes okolo tretej nabehla prva materska 😀
no a Evka mala aj epiduralku, vravela ze to s tym bolo potom uplne v pohode, citila sice sitie vonkajsie, ale to jej dali potom este lokalku. Vnutorne sitie ale necitila.
Mam ja fotku malej Emmy, tak ju skusim poslat na Tajomstvo maj aby ste mohli pridat 😀
Inak Evku uz prestahovali na sestonedelie, asi sa uvolnilo miesto a dokonca sa dostala na nadstandard, tak je rada 😉 a ma malu pekne pri sebe

anamor
autor
15. máj 2008

kats daj este na chvilu foto malej emky do albumika. a ak mozes napis IP kedy sa narodila amiery.... nestiham to citat a ak to nie je este v tabulke, pridam. Este aj loss musim zo vcera.

kats
15. máj 2008

Fotku malej Emmy mam v albume prosim pridajte ju do zoznamu 😀 dakujeeem

tajomstvomaj
15. máj 2008

tak tu to máme, ak niekto niečo chce pridať, tak píšte IP na tajomstvomaj, to je naistejšie...

https://www.modrykonik.sk/album/myalbums.php

enajka
15. máj 2008

tak babulky aj ja uz budem najneskor v utorok maminka. Dnes mi lekar povedal ze mam dobry nalez a UZV to len potvrdil mala ma inak 3120g tak snad to nebude aspon taky tazky porod 😅 Lekar povedal ze podla nalezu mam prist v ponedelok do nemocky a v utorok rano porod vyvolame.Neviete rodila tu niektora po vyvolani?

anamor
autor
15. máj 2008

enajka mam pocit ze zuzka.sk rodila po vyvolani, par stran dozadu o tom tusim pisala, ze nemame citat hrozostrasne scenare.... niekde na vrchu strany o tom pisala, ked sa vratila z nemocky, zaciatkom tyzdna tusim, skus pozriet.

enajka
15. máj 2008

dakujem kuknem no co ine mi ostava vraj moja placenta pretsva plnit funkciu takze je bespecnejsie ist pre babetko von 😨

keva
15. máj 2008

Ahojte ja som sa teraz vrátila z ctg...našej malinkej sa ešte nechce ísť von...

anamor
autor
15. máj 2008

keva neboj všetky sa dočkáme 😉

keva
15. máj 2008

jasné....však to nebudeme nosiť večne....

anamor
autor
15. máj 2008

ale je pravda, že už tajne závidím májovkám, čo už majú po a drobčekov doma 😉

keva
15. máj 2008

aj ja...už sa nevieme dočkať...každý deň jej hovoríme aby už išla von a ona nie a nie poslúchať... 😀

anamor
autor
15. máj 2008

keva naša tiež tak nejak 😀 ale ved oni sami vedia kedy majú prísť 😉

azurmanka
15. máj 2008

No caute babenky cakatelky ,ale aj maminky s babinkami.Vsetkym novopecenym rodicom blahozelame!!!!!!!
Tak my sme boli vcera v poradni a vraj uz som na 1 prst otvorena a babatko je uz velmi nizko,ako keby som uz bola v 40 tyzdni.Takze kazdym dnom mame ocakavat.. 😕 Ale najhorsie je,ze moj lekar,pri ktorom mam rodit tu cez vikend nie je,takze snad vydrzime aspon do pondelka 😨
Joj,bojim,bojim.....

lucia31
16. máj 2008

dobre ranko 😉 ja sa chystam, respektive mam dovolene rodit az po sestrinych statniciach, 21. maja /ide ako moja epiduralka 🙂 /, tak verim, ze vydrzim, kedze sa citim velmi dobre, brusko akoby som ani nemala,len ma najma rano pobolieva podvozok 🙂 , ta lonova kost, au, au..ale ked to rozchodim, je to ok...ja idem v pondelok uz tretikrat na pasy a v utorok uz do poradne do nemocnice, tak sa popytam, ako to ide byt s mojim porodom, ci klasicky, ci cisarsky, kedze mam nizsie placentu, no chvalabohu nie v porodnych cestach..tak som zvedava...prajem Vam krasny dnik

ninka123
16. máj 2008

Ahojte bruska, uz je tu velmi malo brusiek, ale tym padom je viacej babetiek, co je super... 🙂 ja som pozerala na účet-u mna ziadna materska ☹ , esteze mi prisla posledna vyplata za pol mesiaca 😒 😒
Trosku ma pobolieva brusko, asi to nic neznamena, u mna to akosi vsetko zasatalo 😉 Lucka, ja som uz bola na pasoch 3x a stale nic... Prajem vsetkym krasny, trosku zamraceny dnicek.. 🙂

anamor
autor
16. máj 2008

dobre ranko bruchane, mamicky su urcite uz v majovcatkach, ale zdravim aj tie.
ninka tebe materska mozno pride az na buduci mesiac, lebo si na MD od aprila, mne prisla teraz aj za par dni marca a cely april, takze trpezlivost hlavne....

keva
16. máj 2008

Ahojte...no čo ešte nejdeme? My zajtra zalievame deku na dome tak dúfam, že nebudeme musieť utekať do pôrodnice...

moni1412
16. máj 2008

Ahoj, an a vsetky mamicky cakatelky... 🙂
myslim ze s misanik som sa tu minule bavila o tom monitore dychu.... mame prvu noc s nim za sebou a poviem vam, bola som omnoho kludnejsia v noci, je to fakt super vec 😉
mne tiez este neprisla materska, neviem ani kedy pride, minimalne buduci mesiac....ak nie neskor. Zas boli na SP nejake problemy s nou ( ved ako inak ) 😠

zlatik
16. máj 2008

Caute mamulky.
Moni ahooooj, nejdes na icq?
Ja som vcera bola opat na prechadzke, ale tak mi puchnu nohy az to priserne boli. Dnes si davam obklady z Alpy a dost to pomaha.
Mate aj vy problemy s tymi opuchmi? Ja som do pondelka mala nohy uplne v poriadku.

moni1412
16. máj 2008

zlatik, ja som na icq 🙂 pod....cakam 😉

miriamka
16. máj 2008

Dobre ranko bruska,
tak akurat vcera som nadavala na socialku ze mi matersku este neposlali,a nakoniec mi dosiel vcera aj list s uznanim materskej a poobede mi aj materska nabehla,takze aspon ze tak.
Inac v noci som myslela ze uz startujeme do porodnice,mala som riadne krce,ale potom to ustalo tak som ani manzela nebudila...

misanik
16. máj 2008

Ahojte bruska aj maminy.
Aka bola noc? Kde mame anjelok, ze by sa uz rozrodila? Priala by som jej to, je an rade. Ked pojde ona, mozema j my aby sme sa nepredbiehali, pekne po poriadku 😉
Zlatik aj mne opuchaju nohy a aj ruky, ale nie ej to az tkae strasne, najviac rano po zobudeni, potom to rozchodima potom k veceru. Nosim tkae volnejsie topanky na snurovanie, lebo neviem normalne obut, mne hlavne chodidla opuchaju a kotniky.
Moni vazne ten monitor ta ukludnil? My sme ho akurat pred dvoma dnami skusali, poriadne to huka ked je poplach, bozinku len nech taky nikto z nas nikdy nezazije.

anjelok
16. máj 2008

ahojte 😵
no ja som dnes mala dobru noc, bola som len 2x na wc, tak som si normalne pospala 🙂
miriamka no skoda, ze nic..aspon ze tam materska ti vcera dosla, ja som hovorila, ze v maji pride 😉
zlatik, na tie opuchy sa tu stazovali viacere baby, nastastie ja som v pohode, tiez po cca hodinovej prechadzke uz citim nohy ako olovo, ale nie su velmi opuchnute

aly
16. máj 2008

Baby ak chcete vediet čo so Sandrikinym Lukaškom kuknite na Banskobystričanky, som v šoku (ta jej mama 😒 )
Želám im nech sa vylieči

janca704
16. máj 2008

Anjelok, ty si este stale cela? 😉 Cakala som, ze sa to u teba vcera prevali a ty nic 😀 Ale aspon si si pospala. Ja som pre zmenu nespala vobec, na wecku som tusim bola castejsie ako v posteli 😝

anjelok
16. máj 2008

misanik, tu sooom 😀 ..sme rovnako pisali..

miriamka
16. máj 2008

No vlastne od noci mi tvrdne brusko,ale dost nepravidelne...takze uvidim,ci sa to dnes rozbehne.Maly kope jedna radost,takze viem ze jemu je urcite velmi dobre 🙂

janca704
16. máj 2008

Idem si vas precitat 🙂

anjelok
16. máj 2008

janci no vidis..u mna to asi bude na vyvolavacku, inak to nevidim, ved mam pocit, ze vcera a dnes mi je lepsie ako predtym..aj ked som mala ake take bolesti, tak zmeny na krcku ziadne, takze teraz uz duplom nic...
aly no idem pozriet tu sandriku 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre