Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

anamor
autor
6. máj 2008

jeeeeeej mame nove babatko Zuzka blahozelam !
miery nevieme? hodim zatial do tabulky bez mier teda....

miriamka
6. máj 2008

Anamor...zatial nevieme miery,info o babatku dala Verulka...mozno ona vie viac 😉

misanik
6. máj 2008

Aj Jankapo ma na nu cislo, ked sa vrati z poradne, doplni nam info, tak este pockaj 😉

anamor
autor
6. máj 2008

ok dievcata cakame, iduda nedala ani datum narodenia, tu tam velmi nevieme pridat, co? no nevadi, skusim jej napisat IP

misanik
6. máj 2008

Ona vcera len napisala, ze su an svete, ale ze ide na bus, dochadza za Jakubkom do nemocnice.

eviku78
6. máj 2008

dobre rano bruska. gratulujem zuzke k novemu babatku. dievcata snad za chvilu predbehnu chlapcov 😉

misanik
6. máj 2008

Mna zacali od vcera boliet prsia ako na zaciatku tehu a znova sa mi zvzcsili. Je to dobre znamenie?

miriamka
6. máj 2008

Eviku...a to sa hovori ze chlapci sa na svet ponahlaju viac nez dievcatka 😀

eviku78
6. máj 2008

ja dnes rano mala taky zachvat bolesti, ze som nevedela co mam robit. ale nastastie to trvalo len pol hodinu. zase ma tak bolela ta koza na bruchu, ako keby ma niekto za ziva reazal. no neviem, ci je to normalne, ale taka bolest, ze som nahlas vzdychala. este ze som sama doma. 😀

eviku78
6. máj 2008

no miriamka uvidime, kto bude dalsi na rade 🙂

mirka20
6. máj 2008

dobre ranko vsetkym 😵
gratulujem novej maminke a vsetkym trom prajem zdravicko, stasticko a vela sil a maminke vela mliecka pre malu sasku 😵
my sme este tiez pokope, aj ked vcera mi nebolo vsetko jedno. brusko ma bolelo ako pri mrche, aj krize sa uz zacali ozyvat. poslickovia davaju o sebe vediet 😅

moni1412
6. máj 2008

Zuzke blahozelam 🙂 nech sa im dari a su stastni 🙂

miriamka
6. máj 2008

Mirka...aj mne bolo vcera vecer a v noci dost divne,hadam kazdu hodinu som chodila na zachod...ale potom to preslo.

paula58
6. máj 2008

Misanik ,dakujem juj ved tie ich nazvy ale ja sa o to tiez zaujimama ale neviem vsetko,este raz dakujem 🙂

dasenka
6. máj 2008

ahojte kocky 🙂 tak predsa mam nove babatko to je super 😀 ... baby mna ide porazit, muz vcera objednal auto do servisu ze od stredy asi do piatka.. je to mozne ako ti chlapi niekedy uvazuju? a samozrejme, ze termin nemieni zmenit tak neviem ako sa dotrepeme do martina ak ma to chyti, ci pojdem busom do ziliny a tam prestupim na dalsi do martina alebo ako? na porazenie... tak ako sa snazim aby bol co najskorej von, tak sa teraz budem modlit aby sa nenarodil do soboty, lebo ho budem musiet rodit doma alebo v ziline, kde ani neviem kde je porodnica.... ti chlapi, niekedy ich je nakopat do zadku malo

anamor
autor
6. máj 2008

miriamka tak 5.5. nič, už ti zostáva, len 8.5.

misanik
6. máj 2008

Asi ten nov Mirka, aj ja som isla spat s takymi krcami, ze som hovorila drahemu, ze pospime kusok, lebo neviem ako dlho budeme, ale vyspala som sa z toho. 🙂

miriamka
6. máj 2008

Dasenka...mna ked to chyti musim volat sanitku,lebo som stale doma sama a inac sa nemam ako dostat do BA.

misanik
6. máj 2008

paula nemas za co, rado sa stalo.

dasenka
6. máj 2008

miriamka... tak to nie je nic moc, ja ani neviem ci by som sama dokazala ostat doma, normalne rozmyslam ze pojdem k nasim aj tak mam zajtra poradnu a zostanem u nich do soboty keby nieco.... ale taketo nieco som nemala v plane ani v najhorsom sne

dasenka
6. máj 2008

paula.. a to si sa kde k tym cislam dostala, ja som to nemala ani z jedneho vysetrenia 😒 ze by som nieco neabsolvovala co som mala?

anamor
autor
6. máj 2008

miriamka takze muzik asi porod nestihne, čo?
no aj u nas su dni, ked budem musiet volat zachranku, ale ak vydrzim do vikendu mam vzdy niekoho po ruke, kto ma odvezie a myslim, ze asi vydrzim 😉

miriamka
6. máj 2008

Dasenka...urcite nie som jedina tehulka pred porodom co je sama doma,takze si poradim tak ako ostatne.Bud sanitka,alebo maly bude taky mudry ze sa na svet vypyta ked bude manzel doma 😀

anjelok
6. máj 2008

ahojte modelky, tak zuzka to uz ma za sebou, gratulujeme 😵 ..tak to stihla fakt na chlp ten datum 😅

dasenka
6. máj 2008

ja by som aj bola uzrozumena s tou zachrankou, keby to bolo v martine... takto ma ale zavezu do ziliny a tam teda nechcem ist ani za svet a vraj tam treba doniest aj viacej veci ako do MT a ten zoznam ani nemam 😖 a aj epiduralku si vraj treba kupovat v lekarni, to by som chcela vidiet ako budem v bolestiach behat po meste s receptom kde mi to predaju

moni1412
6. máj 2008

baby, ja som mala aj manzela doma, ale asi sa bal ma odviezt alebo co (bol v dost velkom soku), tak sme volali aj tak sanitku 😅

miriamka
6. máj 2008

Anamor...ale manzel porod stiha,len ma asi nestiha do nemocnice odviez keby ma to chytilo ked budem doma sama.Manzel robi v BA,a stale ma v aute moju tasku do porodnice,takze keby to prislo,ja volam zachranku a hned manzelovi a on na Kramare dofrci a tam sa stretneme 🙂

dasenka
6. máj 2008

jaj ta to je ine miriamka... mna ak to chyti a muz nebude doma ale v praci tak budem na neho musiet cakat s porodom v nemocnici kym sa tam dotrepe busom

misanik
6. máj 2008

moni to vazne? 🙂
moj sa vcera ked som mala bolesti tiez netvaril ze to zvlada, zacal pobehovat po byte a potom sa zavrel na wc-ko, lebo ho zo stresu zacalo prehanat, tak toto nam isto obom pomoze ked to pride naostro 🙂

miriamka
6. máj 2008

No uvidime aki budu ti nasi chlapy az to na nas pride 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre