Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

mirka20
8. máj 2008

jeeej, dalsie majovciatko na svete. efsco, prajem vam vela zdravicka a mliecka 😵
sandrika, vam prajem vela sil, nech malicky co najskor vyzdravie a naberie sily, aby ste sa konecne mohli tesit
ja by som spinkala, ale nemozem, lebo ma trapia kontrakcie. keby aspon boli pravidelne 😠 a nie od 10-25 minut 😒

mirka8429
8. máj 2008

verulka ja ked som brala maltofer pocas tehu a mi robil dobre tak by mal aj teraz nie??

efco gratulujeeeeem 🙂

zuzka.sk
8. máj 2008

Baby len som tu na skok, som s Vami v kontakte cez SMS, len som prisla poslat fotky, mailom, a rychlo, ze vas pozdravim. Konecne sa mi rozbieha mozno kojenie, tak to nehcem podcenit, idem sa venovat Sashke, packo baby, ozvem sa z domu, tam budem mat pomocnikov.
Jankapo je porodena, Efso je porodena, to viem zo SMS. Tusim este Katmi som citala. Vsetkym skvelym a sexi maminkam gratulujem zo srdca, cmuk cmuk, cmuk....

mirka8429
8. máj 2008

waaaaw to uz tolko maminy mame??som zmeskala lebo nestiham citat spätne..tak vsetkym maminam blahozelam k babatkam 🙂

misanik
8. máj 2008

Kocky, dnes 11:40 sa zuzkezrzke narodil Adamko, 3500g a 50cm. Pozdravuje vas.

misanik
8. máj 2008

Efcso gratulujem a vela zdravia a mliecka prajem.

betatka
8. máj 2008

ahojte
gratulujeme novým maminám, veľa zdravička a mliečka.
ja mam od včera horučku ☹ fnuk asi som vonku nachladla. už som sa vypotila teraz odsavam a idem znova ležat.

mirka8429
8. máj 2008

jeej zuzke gratulujeeem k babatku...

misanik
8. máj 2008

Sa to rozbieha a ja toho mojho neviem prehovorit aby isiel aj on. Od rana do neho hucim, lebo nas doky ma sluzbu, ale mlady pan to ma v pazi...fnuk ☹

mirka8429
8. máj 2008

misi nebooj pride ked nebudes cakat 🙂 som dala nove fotky do albumu kukni

misanik
8. máj 2008

Aj ja som pridala Adamka, poslali mi mms, ale nie je ho velmi vidiet. Miri idem kuk.

misanik
8. máj 2008

mirka nadherny je samko. Uz bola aj fontanka? Ocikal vas niekoho? Ja sa tesim ked maleho rozbalim a ocika mna alebo tatina, bude sranda aspon 🙂

mirka8429
8. máj 2008

misi ocikal moju mamu...mna v nemocke a tatika tiez 🙂

mirka8429
8. máj 2008

on rad cika ked sa prebaluje a nema plienocku 😀

lucka0122
8. máj 2008

mirka maly je zlatucky.....este ta boli po porode vsetko?

misanik
8. máj 2008

jeej, to vsetky deticky a hlavne chlapci. To musi byt krasne, uz sa neviem dockat. Mna snes priserne kope Norko do mechura, beham kazdych 15min na wc-ko.

mirka8429
8. máj 2008

luci no ta jazva uz menej ale citim ju este...a mam teraz problem so stolicou a chyba mi zelezo..vcera som bola trochu von a mi prislo zle tak ako v den po pôrode...tak asi preto..ale drobec stoji za to..nie?🙂

mirka8429
8. máj 2008

misi no aspon ze teraz uz nebeham tolko xixiix.....hej je to zlate...xixixi

lucka0122
8. máj 2008

a mala si normal porod vsak?aj ta nastrihli?

mirka8429
8. máj 2008

luci hej rodila som normalne..bez epi...a nadstrihli ma dost

zuzkazrzka
8. máj 2008

Caute dnes sme porodili,cisarskym, mame 3500g a 50cm sme OK 😀

mirka8429
8. máj 2008

zuzi gratulujeeem 🙂

betatka
8. máj 2008

zuzi gratulujeme
mirka mas este stehy alebo su už fuč

mirka8429
8. máj 2008

betatka uz povypadavali..no mam tam take este akoby kusky stehov alebo co to je..nieco biele..ale to vypadne podla mna...uz je tam len ten rez ale nieje spojeny este

betatka
8. máj 2008

lebo ja ešte stehy mam nevypadli a bojim sa či aj z toho nemam tu horučku

mirka8429
8. máj 2008

betatka a ako dlho uz mas tie stehy...vlastne kolko mas po pôrode

betatka
8. máj 2008

zajra budu tri tyždne

mirka8429
8. máj 2008

betatka...no..neviem..a nemas tie stehy zapalene??lebo dnes su 2 tyzdne co ja som po pôrode a uz stehy nemam...vypadli mi tak cca tyzden a pol...postupne...a boli ta ten rez??

betatka
8. máj 2008

tri stehy čo mam vonku tak su trošku zdurene lebo ked idem na velku tak mi vždy cez ne ešte tečie krv. do vnutra si nevidim či už vypadli

mirka8429
8. máj 2008

betatka no nemalo by ti odtial tiect krv...mala by si ist k lekarovi moja...tie co mas vnutri sa vstrebu...len dufam ze to nemas zapalene moja...skus si na to davat dermo chlorofyl...alebo zlievat hypermanganom alebo harmancekom..ale zajdi za lekarom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre