Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

miriamka
30. apr 2008

Tak to ano,podla lekarov za par...ale ked vidim ze Ty si uz v 40tt a stale nic,ratam,ze aj u mna sa mylia.

lucka0122
30. apr 2008

dnes som si bola na poste po balik objednala som si s quelle podprsenky dve za 390sk dobra cena za dve....nie?

klba
30. apr 2008

lucka ja som zatial pribrala 13 kg, teraz uz asi mesiac vobec nepriberam, no par kil navyse som nabrala este pred tehu a moja kriticka mamina skonstatovala ze teraz vyzeram chudsie(aspon v tvari tam je to najviac na mne vidiet) ako vo februari ked sme mali svadbu, tam som bola mala gulka a aj v robote mi tvrdia ze mam vsetko v bruchu, no to je tym ze doma sa omnoho viac hybem ako v praci a menej papam

klba
30. apr 2008

lucka tie podprdy su kojenecke ci klasik?Ale cena je aj tak super a su pekne, lebo s quelle nemam vzdy dobru skusenost

miriamka
30. apr 2008

Ja mam len jednu podprdu na kojenie,ak mi bude treba viac kupim,ale hadam nie.

katmi
30. apr 2008

lucka som rada, ze nie som sama, co pribrala 20kg.. zas ale ja mam 178cm.. ale aj tak sa citim jak slon..

miriamka
30. apr 2008

No ja mam pri vyske 172cm navyse 13kg a uz by aj stacilo

klba
30. apr 2008

katmi ale ja som par kg nabrala este pred tehu, teraz mam 68 kg, takze zase tak malo to ani u mna nie je 😀

lucka0122
30. apr 2008

klba kojenecke....su bavlnene su pekne jedna vyjde 198sksuper cenma som sa bala ako budu vyzerat ale su pekne..

katmi
30. apr 2008

klba ja som mala pred tehu 60kg.. teraz mam 82.. 😖 v zivote som tolko nemala.. tak si vies asi predstavit,ako sa citim..zavadziam sama sebe 😀 tak ale utesujem sa, ze po porode pojde dost dole.. tak uvidim.. a ty ako s porodom? nechystas sa?? 🙂

kocky ja som kupila kojenecke podprsenky v hypernove.. mali nejaku akciu.. ale uz neviem,kolko som za jednu dala.. tusim cca 300,-sk.. to boli v akcii..

katmi
30. apr 2008

kocky pekny vecer vam prajem..idem pozerat panelak..

moni1412
30. apr 2008

misanik no, vecer pri telke som citila ako cosi prasklo a bolo mi mokro. Ale som si myslela ze to maly tak kopol. Som sa vratila z wc este pri telku ze to len kopancek. A o chvilku sa uz liala. Uz sa to nedalo zastavit. V sanitke zacali uz aj bolesti a uz to slo.
Vravia viaceri ze sa podoba na mna, ale ako cim. Aj na Milosa v niecom. Ma uzasne pery po tatinkovi. 🙂 Rana sa vraj pekne hoji, uz mi je ovela lepsie ako prve dni po tom.
slnyecko necitila som nic, len tlaky, citila som ze so mnou nieco robia, aj ze ma siju, ale bolest vobec. Ale povedal mi anesteziolog, ze ak mi to bude neprijemne, mam povedat, ze mi daju nieco na spanie. Aj bolo, ale nechcela som, bola som zvedava na Deniska. Oplatilo sa 🙂 Idem si asi lahnut, lebo moc sa nevyspinkaame zas 🙂 majte sa pekne zatial. papa

miriamka
30. apr 2008

Baby,prave mi zacal taky divny hnedy vytok,neviete co to moze byt?

klba
30. apr 2008

lucka aj marianka ja mam zatial jednu, tak musim ist mrki na stranku quelle, dala si mi chrobaka do hlavy, lebo este chcem dokupit len stale cakam na vacsie didi 😀
Katmi ja som si s mojimi pred tehu kilami zavadzala este pred tehotenstvom, takze teraz to beriem celkom v pohode, ani brusko mi az tak velmi neprekaza a nezavadzia. 😀
A kuki do albumu, lebo dnes ma uz vsetci stvali, vraj mam brusko stale vysoko a nevyzeram ze by som mala v piatok porodit a ja uz tak chceeem ☹

katmi
30. apr 2008

miriamka moze to byt aj zatka.. ale ze to byva take az ruzove.. uvidis.. aj ta nieco boli?
idem ja uz k tej telke..

danka86
30. apr 2008

no asi dlhoocakavany zaciatok porodu.. 🙂 mozno 😉

katmi
30. apr 2008

yo inak ja som mala tiez dnes taky hnedasty vytok,ale to som mala po vysetreni,ked som prisla od lekara.. povedal,ze to je normalne, pretoze ja sa uz otvaram.. a okrem toho mam od rana bolesti krizov.. tak mi hned povedal,ze keby nejaky iny vytok, napr.ruzovy,alebo nieco ruzove az krvave zo mna vypadlo,pripadne odtiekla voda,tak ze mam prist uz do porodnice..
miri tak drzim palce..

klba
30. apr 2008

😀 😀 hi-hi miriamka, ze by zatka?
Ze by sa maly poponahlal na sviatok prace, ale mozno est pocka do toho 5-teho...

miriamka
30. apr 2008

No ten vytok je taky hnedo-ruzovy a inac ma nic neboli,len krize.

moni1412
30. apr 2008

efcso ty co tu este robis 2v1? hmm? 😉 ved ti uz minuly tyzden vraveli ze pojdes, nie?

katmi
30. apr 2008

miri moze to byt,ze ti "odteka" zatka.. mna tiez bolia od rana krize jak hovado.. ked zacnes mat vacsie bolesti,napr. v podbrusku alebo tak,tak chod do nemocky.. papa

klba
30. apr 2008

aj mirke to zacalo takto nevinne a na druhy den uz bola mamina, drzim ti palceky - silno

moni1412
30. apr 2008

baby, ste sa bavili o vahe? ja som dnes skoro dostala sok. Prisla som z porodnice o 10kg lahsia! aka parada 🙂

miriamka
30. apr 2008

No aj ja som mala dnes vysetrenie,ale doobeda...a to zacalo az teraz tak neviem...

klba
30. apr 2008

jej moni to je super

klba
30. apr 2008

ved miriamka sleduj co sa bude dalej diat a sama uvidis ako sa budes citit, ale aspon nieco nasvedcuje tomu ze sa to blizi

miriamka
30. apr 2008

no uvidime...a mam hrozne pocity na hnacku. 😒

klba
30. apr 2008

neboj, len sa pekne pozoruj, ved si sa na mimi tesila 9 mesiacov a uz mas aj na to vhodny cas

miriamka
30. apr 2008

No uvidime co z toho bude...mozno su to len "poslickovia" bliziaceho sa porodu 🙂

klba
30. apr 2008

super miriamka, hlavne bud v klude

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre