Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

miriamka
2. máj 2008

No proste sme sexi 😀
Vytok?V noci som sa zobudila a opat taka grca slizu na toaletaku,asi mi postupne odchadza hlienova zatka,neviem.Ale nic ma neboli,takze uvidime co bude dalej.

zlatik
2. máj 2008

Caute kocky, mne zatial nic neopucha, ale zato sa citim pod psa. Vcera som sa citila malatne a dnes rano mam zapalene hrdlo a hnusny pocit v hlave ako pri chripke. Nasadila som vcera homeopatika, ale pojdem k lekarovi nech mrkne na mna o co ide. Chripka alebo nejaky virus je to posledne co mi teraz chyba 😢

anamor
autor
2. máj 2008

veru zlatik s takouto chorobou sa ti bude tazsie rodit, tak sa rychlo preliec, kym to pride...

miriamka
2. máj 2008

Zlatik...chod lekarovi,najma aby si nemala naozaj nejaku chripku a zachytila to este na zaciatku.Drzkaj sa!

zlatik
2. máj 2008

Diky kocky, idem a nahriat s biolampou. Drzte sa. pa

verulka
2. máj 2008

mirka, mne odchadzala hlien. zatka den pred porodom. Par krat to bola guca hlienu a potom stale...takze sa to uz fakt moze spustit kedykolvek 😉
zlatik, no teda, rychlo sa vyzdrav

miriamka
2. máj 2008

Verulka...no mne odchazda od vcera rana,a aj doky povedala ze to moze prist hocikedy takze som zvedava...
Inac aky si mala porod,opat klasika rychly a lahky?

eviku78
2. máj 2008

dobre rano tehulky a maminy 😉
mna zase vyhnala z postele ta paliva bolest bruska.
miriamka aj mne opuchaju nohy ale za posledne dva dni to vcelku ustalo. horsie je to s rukami, rano neviem ani prsty ohnut a aj klby ma bolia. ale snad to uz nejako vydrzime, ved uz finisujeme 🙂

eviku78
2. máj 2008

miriamka, ved ty si mala uz vcera po ordicanii rodit 😀

jankapo
2. máj 2008

Ahojky, ja som prave prisla z poradne, a bolo mi povedane ze zatvaram tuto temu...
Kludne rodte,na mna necakajte, zavreta som total...sak co vam budem hovorit,ked mi povie teraz ze mam ten isty vianocny stav s akym ma prijali do nemocnice, ze akoze rodim....Proste som sa zasekla a chcelo by to reset...ale netusim ako.... 😠
Je to brutal frustrujuce, manzel uz je mimo, napatie stupa...napatie cele tehu a aj teraz, nakoniec budeme vyvolavat. Aspon ze si brusko tvrdne, no dnes v noci prvykrat...snaad pochopilo o co ide... 😕 Aj monitor ukazal male kopceky, take pidi...och jo...
Zlatik, no do postele a liecit sa...moja zlata...

miriamka
2. máj 2008

No mna tiez boli tie opuchnute nohy tak ze to az boli...ale ked cez den vela lezim je to ok.
Eviku...ja som vcera radsej ani ordinaciu nepozerala aby ma to nechytilo 😀

verulka
2. máj 2008

jasne ze vydrzite...uspesne sme to dotiahli az sem 😀
miri, porod bol uzasny...tusim na 17tej strane som ho opisala 😉
inak kocky v porodnici pekne pomalicky odpuchali, len mali tusim neslanu dietu 😅

jankapo
2. máj 2008

A este ma napadlo- Ako na novy rok, tak po cely rok.... 😀
Joj, musim to brat s humorom, kym na mna pride depka... 😉

anamor
autor
2. máj 2008

caute moje, verulka Ron poslucha?

inak taka neslana dieta nie je az taka hrozna, v domacich podmienkach, strava v nemocnici... nejdeme do hotela, nie?
Janka neboj, nic sa vyvolavat nebude, pride to ako blesk z jasneho neba.... inak ja som na tom podobne, zatvorena uplne, hlavicka uplne dole ako v 26tt...

eviku78
2. máj 2008

verulka ty mi prosim ta nevies poradit, preco ma zvykne palit na lavej strane vrch bruska. je to neskutocna bolest a objavi sa pri niektorych polohach, ked lezim. je to ale brutal bolest.

miriamka
2. máj 2008

Jani...to je parada,bola si rizikova a nakoniec porodis ako posledna 😀

eviku78
2. máj 2008

jani no super. ale neboj ako hoviri anamor moze to prist ako bleske z jasneho neba. mozno budes ta statstan, co porodi na supu hned bez pripravy 😀

verulka
2. máj 2008

anamor, dnes trochu vymyslal, ale zatim je to nic oproti tomu, naco som zvyknuta 😀 podla mna si to len setri, ked budem mat po statkach 😀
Jani, to sa stavadost casto, ze tym, ktorym hrozil predcasak nakoniec tahaju navyse- vsak aj mirka aprilovka 😉 a temu isto nezatvaras...co panikaris, vsak mas este vyse tyzdna cas 😉 viem, ze uz by si to mala najradsej z krku, ale Matuskovi je v brusku dobre, tak ho tam este prichyl 😉 ked uz vyjde, tak tu bude navzdy 😉
jo a zo stavu krcka si nic nerob 😉 proste niekto na porod nevyzera a nakoniec pekne necakane porodi 😉
jo, inak na antolskej sme mali brutalne vymakanu stravu- pecene kuriatko, taku jemnu fasirku, svieckovu, na ranajky 2x vianocku...len 1x som nezjedla a to bol gulas, lebo som chytila nejaku porciu, kde bolo len mastne maso 😝 ale kolegynky mali vraj uplne v pohode...strava tam bola fakt zuzo 😀

verulka
2. máj 2008

Evi, presne to som mala...ja som sa musela brutal polohovat. Tak pri rebrach vsak? Na to mi nikdy nepovedali, ze preco...porodom to prejde...Mne zaberalo lahnut si na lavy bok a trosku brusko odtlacit...ale je to fakt neprijemne 😝

miriamka
2. máj 2008

Verulka...prave som precitala Tvoj porod,proste parada,o takom aj ja snivam 🙂

eviku78
2. máj 2008

verul, dakujem. no mne dnes pomohlo len jedine a to vstat z postele. podla utz tam ma mala nohy, tak sa smejem, ze bude mat asi velke nohy. no je to velmi neprijemne a ani mne na to doktor nic nepovedal. asi to tak ma byt 😅

moni1412
2. máj 2008

zlatik zmizla si uz? mame sa uzasne, ako inak 🙂 nekojim, papame nutrilon.

eviku78
2. máj 2008

miriamka, to asi vsetky 😀

verulka
2. máj 2008

moni, co sa nerozbehlo mliecko?

jankapo
2. máj 2008

No super....4 mesiace mi vsetci hovoria, neboooj, donosiis, neporodiis, este aj prenasat budes...No az tak sa modlit nemuseli...
A teraz vsetci, neboooj, porodiiis.... 😀
Na porazenie toto.
Ale inak vcera povzbudenie od manzela (dnes mu uz nebolo vsetko jedno)...
Ale mi hovori, sak 9.5 mame termin, este cas...A ja ze Marek, do prdele, ale vies kolko deti sa rodi na termin???
5 PERCENT. Preco prave nase ditko sa rozhodlo byt to 5-percentne.??? 😠 😠
A on ze- no milacku, lepsie 5-percentne, ako 4-percentne... 😉 😀 😀

eviku78
2. máj 2008

jani aky vtipny manzel 😀

verulka
2. máj 2008

😀 😀 😀 😀 jani, drahy ma pravdu a skvely zmysel pre humor 😀

miriamka
2. máj 2008

Jani,mozno sa drobcekovi v brusku este paci a preto sa nepyta von.Aj vies odhad aky je asi velky?

verulka
2. máj 2008

kocky, moj cas vyprsal...drzte sa a tie ktore su na rade, nech pekne porodia 😉 pa

anamor
autor
2. máj 2008

cau verulka,
jani ale vela deti sa aj prenasa, na to si zabudla...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre