Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

angel11
19. máj 2008

no asi tu nik nie je tak ja idem spinkat. dobru nocku .... 🙂 🙂 🙂

fabiana
19. máj 2008

Ja som nikto. 😉
Blahoželám k Hanke, bola teda riadne veľká, asi si mala čo robiť. Super, že sa vám darí... 🙂

anamor
autor
19. máj 2008

angel blahozelam. Zajtra prihodim do tabulecky.

fab a ty sa zajtra drz, aj ked sa predbiehas 😀 😀 😀 , vies o tom 😉

verulka
19. máj 2008

jej, slnyecko a angel, gratulujem 😵
najelok, strasne drzim paste, tej vasej Natalke sa u teba velmi paci...pevne verim, ze najblizsie uz Juraj napise, ze ste rozdvojene 😉

kats
20. máj 2008

krasne rano kocky 😀 este ostali dake kinderka ked je ten spln a zmena pocasia ?
Gratulujem angel aj slnyecko 😀
anjelok drzim palce, a cakam na spravicku od Juraja ze Natalka sa rozhodla vykuknut 😉
U mna zatial ziadne naznaky a priznaky ze by sa daco chystalo, tak dnes budem len konikovat, citat a pozerat telku 😀 kedze tu prsi ako by nach chcelo utopit 🙂

angel11
20. máj 2008

Dobre ranko prajem vsetkym...

dakujem za gratulacie. 🙂 🙂

Kats, ja som necitila cely den nic, normalne som fungovala, len vecer ma zacalo riadne tlacit na konecnik, tak som si myslela ze malicka ide konecne trosku nizsie....a bum. o 11 vecer som si lahla a o 11.45 urobilo puk puk a vytiekla mi voda. Kontrakcie zacali az rano o 4tej. 🙂

jankapo
20. máj 2008

Ahoj Kats, este ti tu ostali nejake baby, no vela vas nie je...ale neboj, ja vravim ze do konca tyzdna zatvarame temu... 😉
Tak len ty pekne oddychuj ako pises...mne je dnes uplne na kavu (ktoru nemozem), no des, ako by som si dala...taketo pocasicko ma bez kavy uplne zabija, nic sa mi nechce, fuj. Treba mi varit a nie a nie sa do toho pustit, okrem toho nemam nakupene poriadne, teda ani velmi nemam z coho kuzlit... 😀 no som zvedava, co budem robit.

angel11
20. máj 2008

jankapo a preco nemozes kavu??????

kats
20. máj 2008

Janka nieco uz zo 'suchych' zasob vykuzlis 😉 este si to neviem predstavit ako to zvladate 😀 ved Matusko bude mat len 2 tyzdne a Hanka len tyzden 🙂

angel11
20. máj 2008

kats, ono to nejako pride samo. len sa musime prisposobit rytmu nasich deticiek. no nic mala je uz hlados, musim ist... 🙂

jankapo
20. máj 2008

angel, no lebo kofein v materskom mliecku...no neviem...nejak sa tesim ked to moje dietatko spinka... 😀 😀 😀
kats...no ani ja neviem ako to zvladam, minuly tyzden bral este manzel dovcu a varil nam on...no tento tyzden bojkotujem pomoc, musim si sama zacat hladat system...
uz som nasla pekne recepticky na mimibazar, vyhralo to cevabcici a gyros...mnam...2 muchy jednou ranou... 😝

anamor
autor
20. máj 2008

dobre rano kočky, to ako ked sa do konca tyzdna zavrie tema tak ja budem musiet k junovkam, vecer moje predzvesti ustali a spala som ako zabita, rano sa to sice zopakovalo, ale opat je dobre. No uvidime, ale asi zasa nič.
Idem doplnit tabulecky, kym som teda este doma a vonku leje ako z krhly.

verulka
20. máj 2008

anamor, vsak aj ukludnenie moze byt priznak 😉

livka299
20. máj 2008

Aa babuse ja som si uz aj zvykla..ja asi ani neporodim 😀 😀 😀 Este by som zmakla aj 2 mesiace xixi

livka299
20. máj 2008

Inak predsavte si, mala sa mi otocila z chrbatikom na lavu stranu brucha a cela ta strana mi popukala 😖 😖 😖

jankapo
20. máj 2008

Livka, no o popukanom brusku mi daco hovor...kebyze maly netrucuje do terminu, mohla som mat brusko ako modelka...a teraz...no commnent. Ale ked ho vidim, aj to mu odpustim... 😉

kats
20. máj 2008

livka, ty si mala termin predvcerom 😀 dokedy budete kinderko ?

livka299
20. máj 2008

Janka ale ja uz mam po dvoch detoch 🙄 🙄 🙄
kats veruze neviem moj krcok sa tvari akoby som bola v piaom mesiaci 😅 vcera mi akurat pichli nekau injekciu na pripravu krcka ale aj tak sa nic nedeje 😕 🙂

jankapo
20. máj 2008

Livka, tie nase krcky su uplne na hlavu... 😠

livka299
20. máj 2008

No Januska vsak ty uz ani nemozes pamatat ze si rodila 🙂 🙂

livka299
20. máj 2008

hmm konecne stiham citat co popisete 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

duracelko
20. máj 2008

dufam ze sa tema Maj 2008 zavrie az 31.maja... Anamor - nie si tu sama. ja mam termin 25.maja, a je mi tak dobre - akoby som ani nebola tehotna. brusko mi trochu kleslo - tak akoby sa zmensilo a vsetko sa mi robi lahsie.

Jankapo - to popraskane brusko si si vsimla uz pocas tehotenstva?? lebo ja nic popraskane nemam - a neviem ci sa to moze prejavit po porode - ked teraz nic. ja som si brusko poctivo natierala Elasti-Q a detskym olejcekom.

ja mam uz druhe dieta- prve som mala v 18.-tich -a to sa mi spat vratila moja dievcenska postava - takze super.

teraz pomaly budem mat 35.rokov - tak to uz bude urcite ine

musino
20. máj 2008

ahojte, hlasi sa vam najstastnejsia mamina na celom svete, vo stvrto 15.5. o 23:14 sa nam v Haiburgu narodil najnadhernejsi anjelik....mala Zuzanka, mala 47cm a 2760g.....je zdrava a krasna, poslusna, pekne spinka a papka...je dokonala 🙂

duracelko
20. máj 2008

*MUSINO* - tak ja ti prva gratulujem k malej Zuzanke, je super ze si jej aj v zahranici dala krasne slovenske dievcenske meno. dufam ze sa aj dockam nasho anjelika - nejako sa jej nechce s bruska podivat na svet. v brusku je jej asi zatial dobre.

******este raz prajem vsetko dobre maminke, babatku, a urcite stastnemu oteckovi *******

jankapo
20. máj 2008

duracelko, ano, to by si hned videla, ze brusko puklo... 😖
tes sa ze nic nemas, myslim ze si za vodou 😉
tu je to dnes vymreteee.... 😀 sranda...moj maly spi jakeby som mu zato platila...som zvedava co bude robit v noci 😝

duracelko
20. máj 2008

jankapo- to bude asi preto ze ja som velmi ani nepribrala- bola som dost chuda pred tehotenstvom - mala som len 46 kg - takze tych 5 kg sa mi zislo aj tak pribrat.

bud rada ze ti drobcek spi - aspon si mozes aj ty oddychnut.

uz je tu malo cakateliek - kinderiek s bruskami. niektore mozno uz aj rodia....

aj ked von je strasne pocasie - a ja som si tiez myslela ze tu bude viac bab...

galanta
20. máj 2008

masimo,gratulujeme.vbela zdravicka a stasticka prajeme. 🙂 😉 😎 😀 😵

keva
20. máj 2008

ahojte....chrípka mi už pomaly ustupuje ale aj tak sa cítím blbo...mám plný nos...neviem ako by som dýchala keby som mala ísť teraz rodiť...
musino gratuľujem a prajem veľa šťastia a zdravia pre Zuzanku...

duracelko
20. máj 2008

keva - zelam ti aby si sa rychlo uzdravila. ja som v 8mesiaci mala silny zapal priedusiek - a taky hnusny kasel ze som sa skoro zadusila. a to som bola z toho v takom soku - ze som neustale plakala - ze to urcite potratim pri takom kasli. ale vyliecila som sa s antibiotikami - trvalo to skoro 3 tyzdne. a babetko je este stale v brusku a je OK.

tak si to poriadne vylez, pi vela caju a prejde to

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre