Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

aviril
20. máj 2008

zlatik, to dúfam už aj ja. idem si hodiť horúcu sprchu, síce si ju dávam už týždeń a nič, ale zas to skúsim.

moni1412
20. máj 2008

baby neviem si predstavit ake to je par dni pred terminom....asi ste uz nervozne.... a nic vas neupokoji....tak neviem cim by som vas potesila.... 😒

paula58
20. máj 2008

ahojte dievcata mali ste v ambulantnych spravach popisane kolko mate krcek maternici a na kolko ste otvorene?Ja mam krcok 1cm a branku na 2cm otvorenu a hlavicka kryje vchod mate to niektora po kontrole napisane? 🙂

zlatik
20. máj 2008

Ahoj Paula, tak moj doktor pise ako kocur, takze sotva by som z toho nieco vycitala a na poslednej poradni ma zdola vobec nepozrel. Len sa mrkol do tehu knizky, ze v 36tt som mala CS:2 tak citujem "nebudeme to drazdit, asi sa tam vela nezmenilo" - tak super, ze???

paula58
20. máj 2008

zlati a ved to by ta mal stale pozerat odspodu mana stale pozera aj ctg aj sono ale asi sa to pohlo ked my to tak napisal tak uz to bude asi na dobrej ceste babika von juj aj teraz mam kontrakcie 😒

enajka
20. máj 2008

Píšem za manželku. Dnes naše srdiečko Nella prišlo na svet o 14:20. Meria 49 cm a váži 3 kg. Obe sú v poriadku a tešia sa na celý svet... Foto v albume

paula58
20. máj 2008

blahozela k narodeniu Nelinky nech sa im dary a su zdrave a aj oteckovy 🙂

keva
20. máj 2008

gratulujem k Nellinke...

paula58
20. máj 2008

zlatik a kedy ides teraz na kontrolu?

azurmanka
20. máj 2008

Blahozelame k novym babinkam 😉 😵
Tak ja som bola v pondelok v poradni,stale otvorena na jeden prst,vraj este minimalne tyzden a ak to nebude do nedele,tak asi bude moj lekar nieco riesit...Ale placenta zatial stiha v pohode,takze chvalabohu....Ale ja sa citim teraz lepsie ako v osmom mesiaci,ktovie cim to je 🙂 A z na to puchnutie noh 😖

verulka
21. máj 2008

enajka, super, blahozelam 😵

kats
21. máj 2008

enajka gratulujeeeeem, super fotky 😀
inak kraaasne ale zas uprsane ranko 🙂
za chvilku padam do poradne tak drzte palce nech uz je to viac ako jeden prst 😉

verulka
21. máj 2008

kats, vsak nizky tlak...pojdes pekne na vec 😉 drzim palce

loss
21. máj 2008

ahojte
takze uz sme doma 3den je to sice vycerpavajuce cele dni sa krutim len okolo drobcera a ked zaspinka rychlo ostatne povinnosti ale aj tak je to nadherne

darka83
21. máj 2008

Ahojte maminky a beznadejne tehulky 🙂
Blahozelam vsetkym novym maminkam 😵
Ja som bola vcera na poradni a ani som tam nemusela ist... vsetko bez zmeny: hrdlo 2cm, tuhe, vzadu. Takze kontrola zase o tyzden. Horsie, ze moj dr odchadza v stredu na 3 dni prec, no a ked sa nalez nezmeni, nemoze tomu ani nijak pomoct ☹ Zacinam mat trosku obavy. No nic dufam, ze to pride ako blesk z jasneho neba, lebo u mna asi nejaky pomaly postup nehrozi 😉

musino
21. máj 2008

Ahojte maminky a maminky cakatelky, este raz blahozelam vsetkym novym maminkam a ich malym narodenym srdieckam a drzim palce vsetkym ktore stale este cakaju...porod a pocitenie toho malinkeho klbka lasky v naruci je najkrajsia vec aka moze zenu postretnut...

Pekny den, ideme znova papat...chihciii...ten kolotoc je nekonecny 🙂

jankapo
21. máj 2008

Ahoj bruska...
Darka, uz si tu davno nebola, ze?
Uz sa vas nevieme dockat v majovcatkach, musino, ty tiez, sup ho tam. 😉

darka83
21. máj 2008

To je fakt Janka, len ked tu citam ake su tie baby co este neporodili zufale, tak som sa pridala nech sa im ulavi, ze nie su sami 😉 Nevies si predstavit ako rada by som sa dostala do temy majovcatka, len uz sa po vcerajsku zacinam obavat ci to v maji vobec stihnem 😠

malibuu7
21. máj 2008

ahojte babky, tak po dlllllllllhom case sa aj ja ozyvam. u nas tiez vsetko po starom, uz 3 tyzdne je to rovnako. 😒 malemu sa neeeeechce vonku. ved aj pocasie je hnusne, tak sa nedivim.

musino
21. máj 2008

fotecky mame v albume, nech sa paci, mozte nakuknut 🙂

darka83
21. máj 2008

Malibu aj ja si myslim, ze to moze byt tym. Kedy ma byt krajsie? 😀

darka83
21. máj 2008

Musino malinka je krasna, gratulujem 🙂

malibuu7
21. máj 2008

darka, no uz aby sa oteplilo, ale vraj koncom mesiaca ma byt brutalne horuco, tak ja neviem, ja by som uz tak strasne isla pre drobca do porodnice, chjo....

keva
21. máj 2008

ahojte je tu ešte niekto alebo už som len sama v tejto téme?

aviril
21. máj 2008

ahojte. keva, samozrejme som tu ešte aj ja.

keva
21. máj 2008

ahoj aviril...ani Vám sa ešte nechce ísť von?

aviril
21. máj 2008

gratulujem všetkým novým maminkám, už to ani nestíham registrovať, rodí sa jak na bežiacom páse.
je pravda, že už sme asi netrpezlivé, ja som statočne.
darka, ja už som mala aj krček skrátený už pred 3 týždňami a stále nič. ty máš tuhý a možno budeš mať skôr a rýchlejšie ako ja.

keva
21. máj 2008

aviril ty máš ešte tri dni čas...my sme mali byť už včera na svete ale nejako sa nám nechce...malá je stále hore pod rebrami a tlačí mi na žalúdok...nejako je jej tam dobre...

aviril
21. máj 2008

veď čítam, že ty si už po. ja neviem, čo budem robiť, keĎ budem prenášať, už teraz som nervozna a nie ešte keď budem mať po termíne. ako to zvládaš?

keva
21. máj 2008

no celkom dobre to zvládam...ležím v postely a potím sa nejako mi tá chrípka neprechádza...ale ak budem takto ležať tak ani moja malá sa nepohne...musím ísť niečo robiť asi budem behať hore dole po schodoch

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre