Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

misanik
13. máj 2008

Ahojte brusina.
Verulka si hviezda a sekne ti to ako ING. Ja si tiez statnice pamatam ako strasny stres a to som chodila na denne a nemala na starosti nic len skolu, takze klobuk dole.
Gal ako vcera doktorka, prisla?

anamor
autor
13. máj 2008

dobry den krasky bruskate a maminy /ktorym tajne zavidime, ze maju miminka pri sebe a porod za sebou/

ako sa dnes mavame?

miriamka
13. máj 2008

Ahoj Anamor,
vsetko ok...zajtra mam na Kramaroch poradnu,Ty kedy?

anamor
autor
13. máj 2008

miriamka tiez zajtra, ale uz rano

kats
13. máj 2008

ahoj 🙂 dnes je krasny den a tak sa aj citim 😀
len som zistila aky zrut casu je tento net 😉 uz je pol desiatej a chystam sa pootravovat kolegov v praci tak im este idem upiect daky kolacik 😉 ale budem sem nakukovat

miriamka
13. máj 2008

Ja mam poradnu zajtra poobede,tak som zvedava co a ako.Hadam to rezanie tam dole je znak,ze sa otvaram a som uz viac menej ready na porod.

anamor
autor
13. máj 2008

miriamka ja som sa vcera citila tiez zvlastne, ale dnes je opat pohodicka-pohoda, ved hadam sa podla deticiek spozname, ak by sme tam zakotvili naraz. Ale dufam, ze uz zajtra ti povedia ze uz to ide a aj skutocne pojde.

Kats nech sa kolacik vydari.

fabiana
13. máj 2008

Verul, moc ti to sekne ako pani inžinierke, naozaj klobúk dolu, ja by som na to nemala... 😝 🙂
Vidím, že zatiaľ žiadne nové maminy... ani u nás nič nové.

anamor
autor
13. máj 2008

verulka mrkám akurát album, ked takto vyzerá kočka čo má štyri deti, klobúk dolu, máme sa čo učiť, veľmi ti to pristane a detičky sú úžasné - všetky 😉

moni1412
13. máj 2008

verulka fakt ta obdivujem. Pri 4 detickach, tesne po porode....no krasne 🙂 gratulujem este raz. 😵 😵 😵

misanik
13. máj 2008

monika ahoj, ako, uz ste boli an tej kontrole?

misanik
13. máj 2008

moni uz som citala v majovcatkach tak super, ze ste ok, selestu sa neboj, mala som to aj ja, aj moja sestra, vlastne nam nic nebolo, len nas sem tam skontroloval kardiolog a potom sme z toho vyrastli...

moni1412
13. máj 2008

miska pred hodinkou sme prisli. No, vysvetlil nam to neurolog...ze predcasnickovia to mavaju v 90% pripadov a ostatne deticky v 20%. na sone videli nejaku skvrnu na mozocku, vraj ako sa mozog vyvija, straca sa to. Ide len o to teraz ci sa to stracat bude. Tak ideme 3.6. na sono k nemu a potom budeme chodit na kontroly.... inak je vraj v poriadku. som sa aj zasmiala pri vysetreni.... ked ho zdvihol a dal akoby "kracat", to bolo zlate. ale zasa niektore veci co s nim robil....az mi zle zostalo. Vyzeral v jeho rukach taky drobunky, viac ako je.... ten dr. take velke ruciska.... 🙂

misanik
13. máj 2008

ziadne nove babatka? uz par dni nemame koho dohodit do tabulky....

moni1412
13. máj 2008

miska.... si ma predbehla 😉 to vraj mava vela babätiek....tak snad aj ten selest nam zmizne rychlo. dik 🙂

anamor
autor
13. máj 2008

misanik si zlata, ze si pridavala bejbinka, ja vobec nie som v obraze teraz a dost nam blbne internet 😝

misanik
13. máj 2008

anamor praveze vobec, poslem ti tabulku, ja som za cely cas pridala jedno, lebo sa nikto iny nenarodil, len sammy nam napisala, ze este 5.5., ani som ti hned neposielala tabulku, som myslela, ze sa to cez vikend rozbehne a poslem ked bude viac a vidis, mame pauzu od rodenia 🙂

ninka123
13. máj 2008

Verulka, blahozelam k titulu! 🙂
Anamor, Misanik a pridate do albumu aj niekoho napr. ako ja, kto sem chodi len kratko? 😉

anamor
autor
13. máj 2008

ninka, kazdeho pridame, kto tam chce byt, na to nie su pravidla 😉

aviril
13. máj 2008

a kde je tá tabuľka? hoďte link, prosím. 🙂

kats
13. máj 2008

dufam ze toto je stale aktualny https://www.modrykonik.sk/photos/tajomstvomaj

misanik
13. máj 2008

kats, je aktualna 🙂

aviril
13. máj 2008

díky kats. a ani ja nie som tam, tiež chodím málinko. nemám na to moc času, nakoľko mám už doma 2 deti a dá to niekedy zabrať. ak sa vám bude chcieť, tiež ma môžete hodiť.

misanik
13. máj 2008

aviril, posli nam udaje do IP na tajomstvomaj, radi ta pridame. aj ostatne kto ma zaujem.

aviril
13. máj 2008

misanik, poslala som to. Díky za námahu.
Malý mi zaspal, idem volačo rýchlo porobiť. Inak, mám dilemu, ako budem to najmenšie volať, keď toho môjho zatiaľ najmenšieho volám malý a teraz keď sa narodí ďalší "malý", tak budú asi všetci malí a budem v tom mať mišmaš. Ja ho volám Martinko, ale občas keď sa o ňom s niekým rozprávam, tak poviem, že "malý toto, malý hento" a podobne. Musím si v tom urobiť poriadok.

kats
13. máj 2008

aviril to mas este dobre, my volame nasich psov a aj maleho v brusku rovnako 😅 chlpacik ... to je myslim doooost zle 😉 uz aby sme sa to odnaucili 😀

aviril
13. máj 2008

no kats, tak asi toho ľudského chlpáčika budeš musieť premenovať 😀

tajomstvomaj
13. máj 2008

Kocky vypatrala som v teme co sa deje v tretom trimestri, ze nasa lucka0122 vcera o 11:00 porodila Patka, 54cm a 3900g, gratulujeme a zelame vela zdravicka. Bola to vraj sekcia. Ale riadny chlapisko je Patko 😉

tajomstvomaj
13. máj 2008

Uz mame aj Patkovu fotku a aj Olivia od Efcsa: https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

aviril
13. máj 2008

jéj, vidím, že už som v tabuľke, ďakujem.
ano, aj ja som o lucke čítala. ktovie prečo tá sekcia. inak, blahoželám.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre